Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2012 o 12:40, Korek92 napisał:

Jeżeli kogoś to interesuje - koleś, którego kanał YT kiedyś podlinkowałem ukończył barbarzyńcą
inferno w trybie hardcore.

aha
Nie wyobrażam sobie jak można przejść inferno nie umierając ani razu, to przekracza granice mojego pojmowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 13:34, gracz_155 napisał:

Nie wyobrażam sobie jak można przejść inferno nie umierając ani razu, to przekracza granice
mojego pojmowania

Kilkaset godzin farmy i przyzwoite micro, to diablo w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 14:53, ZnalazlemNemo napisał:

Wie ktoś na kiedy jest planowana wysyłka Diablo3?


Prawdopodobny termin wysyłki: 27-28.06.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakbyś chciał skakać od bossa do bossa po inferno, ludek faktycznie grał, farmił, ubijał wszystko i w końcu przeszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiał bić wszystko po drodze, na hardcore nie da się corpse-runować ;] A z uwagi na duży aggro range próba omijania mobów na inferno kończy się tym, że biega za tobą kilometrowy sznur przeciwników i wystarczy mały błąd, żeby stracić swoją postać. Nie wiem natomiast czy nie restartował gry przy trudniejszych paczkach, ale z tego co widziałem na jego streamie to pokonał kilka chorych kombinacji affixów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:29, Vaksinar napisał:

Gdzie jest w drugim mieście jubiler? Kowala widzę, ale jego nie :(


Chodzi ci o drugi akt? Jeżeli tak to jubiler powinnien być obok punktu nawigacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:29, Vaksinar napisał:

Gdzie jest w drugim mieście jubiler? Kowala widzę, ale jego nie :(


On znika w pewnym momencie by pojawić się w kanałach/akweduktach (nie pamiętam). W każdym bądź razie rób fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ułatwienia po tym jutrzejszym patchu dla monka? 2 tyg temu przeszedłem 2 akty na inferno i dałem sobie spokój. Albo przynajmniej da radę się jakoś ubrać aktualnie za 2,5 mln na 3 i 4 akt? (tak jak mówię, 2 tyg nie grałem więc nie wiem jak to teraz jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno być łatwiej, wszystkie mobki powyżej I aktu mają dostać jakiś nerf do hp i obrażeń, ale jak to będzie w praktyce, nie wiadomo, bo Blizz żadnych konkretnych danych nie udostępnił. No i dalej nie ma zmian w umiejętnościach, a to by się bardzo przydało. Zresztą, nie tylko barbowi czy mnichowy, grając np. dh jest praktycznie jeden grywalny build, to samo u barba (no dobra, jest range barb, ale do tego trzeba najpierw wyfarmić sprzęt... najlepiej grając dh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 16:34, Selv napisał:

Nie wiem jakbyś chciał skakać od bossa do bossa po inferno, ludek faktycznie grał, farmił,
ubijał wszystko i w końcu przeszedł :)


Nie do końca wszystko. Przy pomocy swojego przydupasa (dozwolone słowo? :P Sry, ale lepszego nie ma :D) czarownika omijał co trudniejsze elitki na swojej drodze. ;d Ale osiągnięcie i tak epickie i jestem pod wielkim wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam - inferno, przereklamowane xP
Wczoraj zrobiłem solo Azmodana [tak tak - wiemy wszyscy, że zrobienie boss killa to nie jest wyczyn bo elity sa trudniejsze, ja się z tym zgadzam, zawsze się zgadzałem - nie mniej te elity tez da się ubijać, trzeba się tylko nabiegać... dużo nabiegać xD] a potem Diablo zrobiliśmy już w Co-Opie [solo dotarłem prawie do końca fazy z cieniami, niestety zablokowałem się głupio nadgorliwym teleportem w rogu mapy, diablo zrobił tele do mnie i nie mogłem się ruszyć po czym padłem, ale to jest do zrobienia - trzeba się tylko znowu - nabiegać :)].

Mamy bardzo przeciętne postacie w porównaniu do koksów z ah czy rmah.
Ja na swój sprzęt wydałem naprawdę niewiele, statów nie mam jakiś kosmicznych [6.8k armora, resisty 200-300, 52k hp, 31k dpsu, 1.75 attack speeda, 12% move speeda, 100% crit dmg, 10.5% crit chance, 600 hp regen... to chyba najważniejsze w skrócie] kumple tez nie mają jakiś mega osiągów - nie sa kulawi ale do jakiś koxów pokroju Athene im daleko :)
A jednak zrobiliśmy Inferno, zrobimy całe jeszcze pewnie nie raz.

Sam Diablo kill był bardzo rajcowny, sporo biegania, sporo kiteu, sporo dobrego micro :) [chyba nawet Artur przyzna, że jak w fazie cieni daliśmy ciała i zostałem sam na placu boju z 15% hp to fakt, że dałem rade wszystkich chłopaków postawić na nogi był piękny xD]
Od groma zabawy, satysfakcja z aczika i jak by nie patrzeć zrobienia tego co w tej grze jest do zrobienia.

Tak więc bez przesady - da się to inferno robić, dodatkowo jeszcze będą je teraz nerfić więc nie wariujcie.
Wszystko co mamy z ekipa zrobiliśmy sami, bez rmah [aczkolwiek jasne - korzystając z gold ah ale tez bez kupowania jakiś gratów po 30-50m sztuka], ergo każdy kto tu płacze o p2w jest chyba zwyczajnie durny.

Nie gram tez po 24/7, grywam w weekendy, wielu gramowiczów to doskonale widzi [Chociażby Artur czy Arande - maja mnie w FL i widują zapewne tylko wieczorami weekendowo, w tygodniu praktycznie się nie loguję] wiec argument, że żeby cos osiagnąc trzeba grac non stop tez jest o kant dupy potłuc.

P.S.
A wszyscy co tak plączą, że barbem się nie da grac - zapraszamy, mam w FL kilku barbów którzy nie maja bóg wie jakiego ekwipunku a jednak ogarniają w co-opie swoje role perfekt [tu mam na myśli kite-lure i okazjonalny tanking czy tauntowanie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, grając Wizzem mam kilka bardzo grywalnych buildów [aczkolwiek mam tez własny "uniwersalny" w którym tylko 2 skille zmieniam zależnie od party i podbiegu do danego bossa].
Inne do inferno solo, inne do co-opa, inne do farmienia hell-night, jeszcze inne do farmienia inferno A1-2.

Z kolei patrząc po innych klasach to tu jest bida straszna, bo wiele skilli jest mocno bezużytecznych.
Pytanie tylko jak Blizz to załatwi - czy rozwiążą to poprawnie, poprawiając inne klasy, czy tez rozwiążą to jak debile nerfiąc Wizza i Monka [bo ten imho tez ma kilka grywalnych dobrych buildów] do szeregu z resztą klas gdzie tez tylko jeden grywalny build tym dwóm zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jest masa itemków na AH , większość ludzi po akcie 2 biega w itemach z aktów 3 i 4 nafarmionych przez wizów/dh.
Gra się zmieniła przez sam rynek.

Barbem da się grać, oczywiście, tylko, że trzeba zainwestować w niego 10x tyle co w DH czy WIZa.
Samo przejście tej gry to jest pikuś, zresztą, ludzie zrobili to w ile, 3 dni po premierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie co zrobić z tym komunikatem, który wyskakuje przy próbie dodanie karty do PayPala?
Ta karta kredytowa została odrzucona przez bank, który ją wystawił. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat powodów odrzucenia karty, skontaktuj się z działem obsługi klienta wystawcy karty kredytowej. Możesz ewentualnie spróbować dodać inną kartę kredytową.
Karta Mastercard, bank Alior
z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się