Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2012 o 10:30, davis87 napisał:

oplaca sie taka podmiana?
kupilem tarcze za grosze i ta bron za 10k tak na probe
ale zycie juz dramatycznie w dol przez tarcze i ta bron to ze 12k hp

kurde mam tylko 300k wiec dobrej broni nie kupie a wydac cala kase to tez lipa bronie
od powiedzmy 900dps zblizaja sie pod mln wiec lipa


Dodaj mój battletag (Forneas#2244), pomogę ci z wyborem gearu tak żeby to miało sens ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrych broni na GAH.

Nie... ma...

A nie, chwila, są... 150mln golda za 1,2k dps z socket, gotówką czy przelewem, ni hao? Możesz kupić ''znośne'' bronie, ale te ''dobre'' są wyceniane na tyle, że ktokolwiek komu uda się taka sprzedaż zarobi 3x tyle sprzedając gold na $ gdy w końcu włączą ten tryb w rmah.

Nie mam, w tej chwili, dostępu do gry, ale popatrz po ile stoi najtańszy 2h z socketem lub crit chance i jakimś dexem z min. dpsem 1k.

Teraz sprawdź to samo, ale dla 1h kusz z min. dpsem równym 800 (socket/critchance+dex). Podwój tę kwotę. Porównaj z poprzednią.

Ja swoją 2h x-bow z socketem, 1k dpsu i ~100 dex wychaczyłem za 750k (choć warta jest zapewne z 3mln), wątpię, byś znalazł porządny zestaw kusz za tę cenę. Jak chcesz to możesz nawet dodać 500k za quiver disc/mf/crit/50+50vit&dexsocket, ale pamiętaj, że z 1h nigdy nie używa się kołczanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:29, Kermit napisał:

Czemu Blizzardowi tak zależy, żeby nie można było się dorobić czegoś samemu,
a nie AHRM. Sprzedali grę w rekordowej ilości, a jeszcze chcą sie nachapać na tych prowizjach...


Ciężko jest coś złapać sensownego bo dzięki temu te najlepsze przedmioty są tak wartościowe. Gdyby było łatwo je znaleźć to i wartość byłaby mniejsza a co z tym idzie ludzie by nie farmili ciągle infernio w ich poszukiwaniu i szybciej zostawili/sprzedali D3. A tak? Ludzie narzekają, ale (bądź co bądź) interes się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, ale nie mogę już edytować.

Która broń lepsza dla wizzarda? 1 czy 2? Obecnie mam 2kę, ale chcę ją sprzedać i kupić tą "1". Warto?

20120623174818

20120623174823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 13:02, Hummer napisał:

Koleś całkiem pokaźną sumkę ma :D
Chyba... czas zacząć dzwonić po starych znajomych co to białym proszkiem sypali aby nie kłaść się w ogóle spać XD
Zarobić np tyle w Ojro hehehehe nieźle by było :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem. Jak zbudować Wizza ?
AS czy jednak krytyki. Mam mętlik w głowie. Co będzie lepsze, co da mi większy dmg. I jaki build w przypadku krytów, bo chyba hydry nie są wtedy dobrym rozwiązaniem, a może się mylę. (zresztą czy jest coś lepsze niż hydry/blizz na inferno ?) Sam już nie wiem.
Poratujcie proszę. Jak wy gracie, może znacie opinię prosów dotyczące tego problemu. Chcę być pewien co będzie najlepsze bo chce wydać sporo kasy na gear skoro już mam 60 lvl i zaczynam inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 21:52, Mange napisał:

Mam wielki problem. Jak zbudować Wizza ?
AS czy jednak krytyki. Mam mętlik w głowie. Co będzie lepsze, co da mi większy dmg. I
jaki build w przypadku krytów, bo chyba hydry nie są wtedy dobrym rozwiązaniem, a może
się mylę. (zresztą czy jest coś lepsze niż hydry/blizz na inferno ?) Sam już nie wiem.


Build pod krytyki :
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#bYXROS!Vgb!cZabZZ

Przy wysokiej szansie na crit można trzymać wroga na perma stunie z Frost Nova.
Trudny do ogarnięcia build i wymaga około 45 bazowych szans na crita [tak, żeby z pinpointem dobijać 50%]

Build do grania w co-opie z tankiem :
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#UimRPS!YXf!YZabbZ


Można tak w nieskończoność, buildów jest multum.
Wszystko zależy jak kto gra i co mu jest wygodniejsze.


Ja przez inferno [stare i nowe] przebiłem się takimi buildami :
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#blXROS!aXf!bbabYZ
http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/wizard#bQXROS!aXf!bZabYZ

Teleport głównie używany do co-opa podczas walki z bossami wymagającymi szybkiego oddalenia się od nich w razie potrzeby [głównie pod diablo]

Dnia 23.06.2012 o 21:52, Mange napisał:

Poratujcie proszę. Jak wy gracie, może znacie opinię prosów dotyczące tego problemu.
Chcę być pewien co będzie najlepsze bo chce wydać sporo kasy na gear skoro już mam 60
lvl i zaczynam inferno.



Jak masz mizerny skill to nawet gear po 250 euro sztuka tu nic nie da, zanim wydasz gold/euro to się dobrze zastanów czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że na US naprawdę nieźle schodzą itemy na RMAH, a u nas świetne itemy zalegają za parę euro a i tak nikt tego nie kupuje, bo bida panie bida w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 23:42, Pietro87 napisał:

Jak masz mizerny skill to nawet gear po 250 euro sztuka tu nic nie da, zanim wydasz gold/euro
to się dobrze zastanów czy warto.


Oj da. Mogę mieć losowe skille a z gearem za taką kasę po prostu zmiotę wszystko włącznie z elitami i championami zanim do mnie dojdzie xD Zresztą tak właśnie farmiłem Ishkatu przed patchem 1.0.3 - Archon, idziemy w róg obszaru, prawy przycisk myszy. Powtarzać do znudzenia. Warunek - możliwość zdjęcia Ishkatu 400k hp w mniej niż 3-4 sekundy żeby się teleportował z powrotem i wtedy znowu można go bić jak do nas dochodzi (bo jak dojdzie to padniemy na 2 hity xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, otóż nie wyświetlają mi się filmiki pomiędzy aktami. Po zabiciu ostatniego bossa od razu przechodzę do gry w następnym akcie. Tak samo nie wyświetlają się one w menu filmików (są tylko rysunkowe przerywniki, postaci) Jest na to jakaś rada, dodam że problem pojawił się po reinstalacji systemu, nie instalowałem Diablo od nowa, bo miałem je na innej partycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko o co w tym chodzi?
zaczalem wystawaic za kase jakas tam drobnice i nie wiem czyli ktos kupil i teraz czekam na przelew? czy co
pytam bo troche to trwa juz

20120624102748

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 10:27, davis87 napisał:

mam pytanko o co w tym chodzi?
zaczalem wystawaic za kase jakas tam drobnice i nie wiem czyli ktos kupil i teraz czekam
na przelew? czy co


musisz swoje odczekać, przelewu dokonują bodajże do 3 dni od zakończenia transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 10:27, davis87 napisał:

mam pytanko o co w tym chodzi?
zaczalem wystawaic za kase jakas tam drobnice i nie wiem czyli ktos kupil i teraz czekam
na przelew? czy co

przetwarzanie, czyli przedmiot sprzedany

poczekaj, mi u mnie przedwczoraj w nocy przedmiot sprzedałem. a dopiero dzisiaj rano kasa doszła na pay pal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś maila, masz tam napisane. Przetwarzanie aukcji może trwać do dwóch dni, u mnie czas ten nie przekroczył 24h.

Swoją drogą to Ty straszna sierotka jesteś. Z takimi głupotami czasami tu piszesz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 10:32, Arande napisał:


Swoją drogą to Ty straszna sierotka jesteś. Z takimi głupotami czasami tu piszesz...
:)

dzieki:) swoja droga chyba nie napisalem ze z tego konta korzysta tez moj brat ktory jest niepelnoletni i mozliwe ze on czasamo cos napisze jak z tym autenthicatorem pisal

z drugiej strony moj blad nie wchodzilem na poczte i tak na szybko napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może kiedy salony Empik będę zaopatrzone w Diablo 3 ? W swoim mieście od premiery jeszcze nie widziałem gry na pułkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakie cechy radzicie inwestować w itemach jeśli idzie o czarownika i mnicha?
CO do tego pierwszego skupiałem się przede wszystkim na premiach do inta co było błędem chyba bo strasznie mało życia miałem. pamiętam że w dwójce życie było wręcz najważn iejsze dla wszystkich. jak radzicie tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 14:14, Vaksinar napisał:

W jakie cechy radzicie inwestować w itemach jeśli idzie o czarownika i mnicha?
CO do tego pierwszego skupiałem się przede wszystkim na premiach do inta co było błędem
chyba bo strasznie mało życia miałem. pamiętam że w dwójce życie było wręcz najważn iejsze
dla wszystkich. jak radzicie tu?


Int ile wlezie dla wizarda, dla mnicha dex. Podstawowy stat, potem hp.

Ogólnie rzecz biorąc range postaciami (czego uczyło inferno przed nerfem) można uniknąć 95% ataków, więc HP nie jest konieczne.

Wydaje mi się że jesteś przed "60" poziomem, a w trakcie levelowania bardzo łatwo o gear mający zarówno podstawową statystykę jak i vitality, także nie powinno być tutaj problemów z tym. Do tego broń z wysokim dpsem i możesz wbijać na forum battlenetu i narzekać że diablo jest za proste ;)

Jeżeli masz "60" to sprawa się nieco komplikuje i nieco ciężej o upolowanie sprzętu który "ma wszystko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się