Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2012 o 14:22, zawcia napisał:

Podstawowy stat, potem hp.

Właśnie o to mi chodziło, czyli int jednak ważniejsza.

Dnia 24.06.2012 o 14:22, zawcia napisał:

Ogólnie rzecz biorąc range postaciami (czego uczyło inferno przed nerfem) można uniknąć
95% ataków, więc HP nie jest konieczne.
Wydaje mi się że jesteś przed "60" poziomem, a w trakcie levelowania bardzo łatwo o gear
mający zarówno podstawową statystykę jak i vitality, także nie powinno być tutaj problemów
z tym. Do tego broń z wysokim dpsem i możesz wbijać na forum battlenetu i narzekać że
diablo jest za proste ;)

Tak, jestem dopiero na początku III aktu z levelem 28. Pytam tak o to, bo póki co tym magiem mi idzie średnio. Miałem problemy z Belilaem o czym tu zresztą pisąłem.I w sumie tylko wtedy, bo takto to nieźle. Teraz już też luz. I tak się zastanawiałem czy może postać słaba, grać nie umiem czy może dlatego że pierwszy raz.
Pamiętasz jaki miałeś lvl przy Belialu i Azmodanie? Na normalu oczywiście.I jaki najemnik dla maga? ja chodze z templariuszem.
A jeszcze co do temów, oczywszem ejst pełno z intem i witalnością, ale często mam tak że musze np zrezygnować z 10 punktów inta dla 10 witalności... I teraz pytanie, co się bardziej opłaca, zważywszy że np większość dodaje mi do inta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 15:03, Vaksinar napisał:

Tak, jestem dopiero na początku III aktu z levelem 28. Pytam tak o to, bo póki co tym
magiem mi idzie średnio. Miałem problemy z Belilaem o czym tu zresztą pisąłem.I w sumie
tylko wtedy, bo takto to nieźle. Teraz już też luz. I tak się zastanawiałem czy może
postać słaba, grać nie umiem czy może dlatego że pierwszy raz.


Raczej kwestia tego że pierwszy raz. Pamiętam że przy moim pierwszym przejściu gry Belial był jedynym z bossów przy którym zginąłem. I w sumie tak zostało przez wszystkie poziomy trudności, że zawsze jakoś najbardziej się go obawiałem.

Dnia 24.06.2012 o 15:03, Vaksinar napisał:

Pamiętasz jaki miałeś lvl przy Belialu i Azmodanie? Na normalu oczywiście.I jaki najemnik
dla maga? ja chodze z templariuszem.


Ja też jestem zwolennikiem templariusza. Nie pamiętam dokładnie, przy Belialu - pewnie w granicach 21-23. Diablo zabiłem na 30. Warto poszukać stsounkowo szybko hełmu ze slotem na gem i wpakować jakiś co daje +x% expa, co przyjemnie przyśpiesza levelowanie (a jednak ciągnie do tej "60" jak najszybciej!).

Dnia 24.06.2012 o 15:03, Vaksinar napisał:

A jeszcze co do temów, oczywszem ejst pełno z intem i witalnością, ale często mam tak
że musze np zrezygnować z 10 punktów inta dla 10 witalności... I teraz pytanie, co się
bardziej opłaca, zważywszy że np większość dodaje mi do inta.


Ciężko ocenić. Jeśli czujesz że problemem jest to że za wolno zabijasz moby to warto skusić się na ten dodatkowy int. Jeżeli problemem jest to że padasz zanim zaczniesz się rozkręcać to dodatkowe hp może być zbawienne.

Warto też pokombinować z buildem, z tego co pamiętam domyślnie w opcjach interfejsu nie ma zaznaczonej opcji "dokładne opisy umiejętności" (czy coś takiego), co powoduje że jest "suchy" opis efektu, a brakuje dokładnych informacji odnośnie obrażeń itd., co może pomóc przy wyborze umiejętności. Drugim popularnym "niedopatrzeniem" przez nowych graczy jest brak wiedzy o tym że skille można dowolnie przypisywać na pasku (czyli nie jesteś ograniczony powiedzmy do jednej umiejętności z kategorii "obronne", a np. możesz sobie wrzucić dwie takie kosztem innej).

Często się zdarza że jak ktoś pokombinuje z buildem (dopasuje umiejętności bardziej do swojego stylu), to nagle odkrywa że idzie mu dużo lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 14:14, Vaksinar napisał:

W jakie cechy radzicie inwestować w itemach jeśli idzie o czarownika i mnicha?
CO do tego pierwszego skupiałem się przede wszystkim na premiach do inta co było błędem
chyba bo strasznie mało życia miałem. pamiętam że w dwójce życie było wręcz najważn iejsze
dla wszystkich. jak radzicie tu?


Przede wszystkim jak grałem czarownikiem to miałem dwie osobne strategie - od normalnego do piekła włącznie grałem inaczej a od inferno musiałem sporo poeksperymentować zanim znalazłem pomysł na grę.

Z tego co iszesz wynika, że jesteś na normalnym/koszmarnym poziomie trudności. Ja wtedy inwestowałem głównie w dobrą broń dającą mocny damage. Wystarczyło poszukać na AH broni z dobrym DPS i dodać do niej fajny kamień typu sześcienny rubin (który domyślnie się ma na hellu) co dawało znakomite rezultaty. Jeszcze jakieś źródło podbijające DPS, dobrze aby dawało też coś do witalności i int.
Co do buildu - połączenie diamentowej skóry z widmowymi ostrzami spiwyało się znakomicie do większości oponentów, dodatkowo miałem dezintegrację którą używałem kiedy nie miałem diamentowej skóry albo chciałem wrogów zalatwić z odległości, falęmocy która dawała dobre efety jak się wchodziło w sam środek grupy wrogów i arachont do walki z bossami i elitami. Dobrze się spisywał również pancerz energii, albo pancerz burzy.
Pasywne - rozmycie, wzmocnienie pancerza i krucha potęga.
Na inferno gram już znacznie inaczej i zanim stworzyłem coś sensownego wydałem chyba ponad 2 miliony złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 16:42, Dark_elves napisał:

Jak powiązać konto z RMAH? Widzę tylko opcję wpłaty pieniędzy, a nigdzie nie widzę wypłaty:)


Było mówione kilka razy. Albo masz PayPal na które wpływają Tobie zyski i możesz z tym robić o tylko chcesz, albo - masz saldo na koncie Blizzarda ale w tym wypadku możesz wydawać zarobione pieniądze tylko na przedmioty do Diablo III.
A szczegóły wszystkiego ustawiasz na stronie Blizzarda w ustawieniach swojego konta, opcje płatności czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam pytanie... Posiadam konto z full wersją Diablo 3, mam na sprzedaż kilka dobrych przedmiotów i chciałbym dostać kasę na konto battlenet (blizzard) i zakupić bratu drugą grę na jego komputer... Czy jest taka możliwość kupna jakby jeszcze raz Diablo 3 na tym samych koncie i np. otrzymanie klucza na e-mail i aktywowanie na innym koncie? Czy od razu po zakupie doda mi się do gier i będę miał 2 diablo na koncie (bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 15:29, zawcia napisał:

Raczej kwestia tego że pierwszy raz.

Też mam takie wrażenie, ale na razie jakoś leci. :)

Dnia 24.06.2012 o 15:29, zawcia napisał:

Ciężko ocenić. Jeśli czujesz że problemem jest to że za wolno zabijasz moby to warto
skusić się na ten dodatkowy int. Jeżeli problemem jest to że padasz zanim zaczniesz się
rozkręcać to dodatkowe hp może być zbawienne.

Właśnie tak zrobiłem. Miałem wrażenie właśnie ostatnio właśnie że trzeba w wit zainwestować.

Dnia 24.06.2012 o 15:29, zawcia napisał:

Warto też pokombinować z buildem, z tego co pamiętam domyślnie w opcjach interfejsu nie
ma zaznaczonej opcji "dokładne opisy umiejętności"

Wiem, włączyłem sobie to. :)

Dnia 24.06.2012 o 15:29, zawcia napisał:

Drugim popularnym "niedopatrzeniem" przez nowych graczy
jest brak wiedzy o tym że skille można dowolnie przypisywać na pasku (czyli nie jesteś
ograniczony powiedzmy do jednej umiejętności z kategorii "obronne", a np. możesz sobie
wrzucić dwie takie kosztem innej).

A jak to zrobić?! O_O
A co do techniki mojej to póki co jest to przede wszystkim dezintegracja, nowa mrozu plus zamieć. Z obronnych jedynie takie pole energii, diamentowa skóra i inne tego typu jedynie na bosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z Diablo polegajacy na losowych zwiechach wymagających restartu do zrobienia czegokolwiek? O ile na początku gry/normalu ogółem nie jest to wielki problem, o tyle wkurzyłbym się, gdyby dzisiejsza zawieszka na 2 sekundy przed dobiciem Diablo była np. na inferno :P
Sprzętowo jest ok jeśli chodzi o wymagania, może to jakiś znany błąd i wiadomo co zrobić? Z góry dzięki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś wstanie pożyczyć mi do czasu zdobycia 60 lvl DH Rubin ( od idealnego sześciennego w górę). Będę bardzo wdzięczny. mAnge#2315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dezintegracja, Archont, Nova - świetne skille do party [tudzież solo na poziomach normalny-kosz-piekło].
Na inferno jednak trzeba się przebranżowić :)
Ja solo nie wyobrażam sobie używania Archonta [chyba, że kupił bym gear za euro i dobił do 100k dpsu+, wtedy jak to ziptofaf napisał można stać jak koł w miejscu i patrzeć na efekty sieczkarni], cd, mała mobilność, brak umiejętności defensywnych...

P.S.
Jak będzies zpotrzebował pomocy hell-inferno daj znać [mój bt masz na liście...ostatnio farmeriada mi nosem już wychodzi, chętnie zrobię coś innego dla odmiany]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze pozwole sobie na małą prywatę.
Ceny po kolei :
1.Hełm - 150k
2. Rękawice - 150k
3. Karwasze - 100k
4. Amulet - 350k
5. Kusza - 100k
6. Kusza 100k

Jak ktoś zainteresowany to mój BT wisi na liście.

P.S.
Z pozdrowieniami dla panów z Blizzarda i limitu 10 aukcji...

20120624200912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 21:28, hans_olo napisał:

> jaki związek ma diablo 3 z filmem zagubieni ( lost )?
Black Rock.

jakieś strony z pamiętnymi numerami z filmu można znaleźć wgrze ? i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 18:47, Chopek napisał:

Witam wszystkich i mam pytanie... Posiadam konto z full wersją Diablo 3, mam na sprzedaż
kilka dobrych przedmiotów i chciałbym dostać kasę na konto battlenet (blizzard) i zakupić
bratu drugą grę na jego komputer... Czy jest taka możliwość kupna jakby jeszcze raz Diablo
3 na tym samych koncie i np. otrzymanie klucza na e-mail i aktywowanie na innym koncie?
Czy od razu po zakupie doda mi się do gier i będę miał 2 diablo na koncie (bez sensu
:)


Może być tam opcja kup prezent czy coś takiego. Musiałbyś sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archont? Co to jest...? Sorka, ale nie orientuje się za bardzo w slangu :P

Mam takie pytanko - czy da się wyjąć z itemu klejnot, czy w tej kwestii się nic nie zmieniło i oczywiście nie/
Niezdara ze mnie - już wiem, przepraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 00:05, Vaksinar napisał:

Archont? Co to jest...? Sorka, ale nie orientuje się za bardzo w slangu :P


Taki skill Wizarda. Przypuszczalnie jeszcze nie odblokowałeś.

Dnia 25.06.2012 o 00:05, Vaksinar napisał:

Mam takie pytanko - czy da się wyjąć z itemu klejnot, czy w tej kwestii się nic nie zmieniło
i oczywiście nie/
Niezdara ze mnie - już wiem, przepraszam. :)


Da się i zawsze się dało ;) Idziesz do alchemika jak się otworzy to okienko po lewej stronie, to po prawej (stronie tego okienka) powinny być zakładki i jedna z nich umożliwia usunięcie klejnotu z przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 16:50, JackXPPL napisał:

wydawać zarobione pieniądze tylko na przedmioty do Diablo III.


Niestety, bzdura :P po pierwsze, możesz je wydawać na wszelakie przedmioty w sklepie z blizzarda, a ponadto można je stamtąd wypłacić poprzez paypal, lecz jest na to naniesiony podatek bodaj 15%. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 09:42, Conficker napisał:

> wydawać zarobione pieniądze tylko na przedmioty do Diablo III.

Niestety, bzdura :P po pierwsze, możesz je wydawać na wszelakie przedmioty w sklepie
z blizzarda, a ponadto można je stamtąd wypłacić poprzez paypal, lecz jest na to naniesiony
podatek bodaj 15%. Pozdrawiam.

Bzdura to to, co ty nabazgrałeś :S

Battle net balance NIE MOŻE być użyty do czegokolwiek innego niż RMAH, nie ma opcji wypłaty do PayPala (te 15% jest pobierane, jeżeli w od razu wybrałeś go jako cel) i nie kupisz obecnie niczego ze sklepu prócz realm/faction change w wowie.

http://us.battle.net/support/en/article/battle-net-balance-frequently-asked-questions-faq#q6

Ale hej, napiszmy posta, który może kogoś kosztować parę setek złotych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się