Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2012 o 00:05, Dann napisał:

No, chyba faktycznie nie jest dla mnie. Skoro nie mogę nawet używać akurat tych zaklęć,
które jako tako mi się podobają, bo muszę ciągle biegać (to po co w ogóle te zaklęcia
są w grze ?). A muszę, bo inaczej nie idzie trzymać kogokolwiek na dystans: teleport
na porażkowym CD, nova działa góra 0.1 sekundy, a slow time to jakaś kpina. Zresztą owo
bieganie też niewiele daje, z powodu absurdalnych affixów mobków, które nadal pozostają
i wg Blizza wszystko jest z nimi OK. Naprawdę tu nie ma tanka, który utrzyma mobki za
ciebie.


A to czyja to wina, że nie umiesz utylizować
To, że ty czegos nie umiesz nie znaczy, że się nie da. odpowiednio konkretnych kombinacji skilli ?
Teleport bez iluzjonisty prawie nie ma racji bytu.
A ze skilli na tym nowym inferno możesz korzystać wszystkich. Tylko trzeba się pogodzić, ze jedne się do solo nie nadają i potrzeba do ich poprawnego wykorzystania grac w co-opie.

Dnia 26.08.2012 o 00:05, Dann napisał:

W dodatku mana kończy się bezsensownie szybko, a jej niby szybki regen to i tak pic na
wodę. Nie ma jak regenerować HP plus ogólnie mechanika w stylu: wszystkie twoje skille
działają w oparciu o main weapon... wszystko to jest dla mnie jedną wielką pomyłką.
Dodajmy do tego wciąż żałosny drop na itemy (szczególnie porównując go do poziomu trudności)
oraz genialne AH, czyli jak zniszczyć ideę handlu oraz ekonomię w grze za jednym zamachem:
pay to win + kasa kasa kasa z prowizji.
Naprawdę Blizzowi pomyliło się Diablo z WoWem, niestety bez itemków BoE i BoP, za to
z RMAH.


Tak tak tak.. stek bzdur.
Nie masz APOC - nie korzystasz z zaklęć typu secondary, proste. Masz APOC to masz nieskończoną "manę" [zasób czarka tak nota bene to nie mana ale nvm].
Ja np gram nawet bez bytu astralnego i nie zdarzyło mi się chyba nigdy wymarnowac całego AP [a telluje się na iluzjoniście dosyć często w trakcie walki]
Z AH tez nikt ci nie każe korzystać, ja nie korzystam i jest mi z tym bardzo dobrze.

Dnia 26.08.2012 o 00:05, Dann napisał:

Wyświadcz sobie przysługę i zagraj czymś innym niż blizzem i hydrą. Potem traf na mobki,
np. takie jak opisałem w poprzednim poście. Przy resach rzędu 100-200 padniesz od 2-3
mortarów.


Grałem WW, grałem MT i GE, grałem tez na Archonta i Channel tak solo jak i w co-opie.
Każdy build sobie radzi, trzeba tylko umieć z niego korzystać.
Taktyka "toję jak noob w jednym miejscu i szczelam moim omfg 1 hit-kill buttonem" to niestety nie ten adres [chyba, ze masz swoich psychofanów jak Athene, Method czy Kripp i dadzą ci dotacje 20-50kk na tydzień.. za taka kasę każdy z tego forum zbuduje postać 150-300k dps która będzie 1 htować wszystko na swojej drodze]

Dnia 26.08.2012 o 00:05, Dann napisał:

Jak masz pożyczyć kilka milionów na upgrade, to będę wdzięczny, bo nic mi się nie dropuje.
:-)
Żart.


Mam jakiś zestaw pasujący dla wiza gdzieś w skrzyniach, mogę ci go za friko oddać [jakiś tam przeciętny stuff, ale zakładam, że mógł by być lepszy od tego co nosisz, przynajmniej w kwestii armora].
Wklej zdjęcie do profilu to ci ludzie powiedzą co masz źle ustawione [bo coś zdecydowanie]

Dnia 26.08.2012 o 00:05, Dann napisał:

Bardzo rzadkie ? U mnie takie coś jest w zasadzie na porządku dziennym u każdej niemal
elity.


Chyba w dwie różne gry gramy jednak xD

Dnia 26.08.2012 o 00:05, Dann napisał:

Reasumując: obecnie pozostaje mi poczekać te z pół roku co najmniej i zobaczyć, co blizz
planuje z D3 zrobić dalej. Obecnie dla mnie jest to gra kompletnie niegrywalna. :-(


A ja już myślałem, ze obecny patch wyeliminował wszystkich plączących o jeszcze większe nerfy... jednak się pomyliłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 12:44, zawcia napisał:

Po pierwsze po patchu nie ma problemów z maną (chyba że ktoś uparcie gra spamerskimi
buildami typu miśki czy nietoperze) i można sobie pozwolić na olanie pasywów do mana
regenu.


podstawowy atak wybuch zwlok, dodatkowy spowolenienie aoe 80%, mana schodzi bardzo szybko. miski sa zbyt ryzykowne (trzeba w miare blisko podejsc, a nietoperze szkoda gadac)

Dnia 26.08.2012 o 12:44, zawcia napisał:

Po drugie, po co 550% dmg w sekunde jak potem istnieje duże prawdopodobieństwo że zginiesz?
Nigdy nie używam na dzień dobry spirit walka bo po prostu nie ma takiej potrzeby. 13
sekund cd (z pasywem) to wcale nie tak dużo i na ogół starcza na uniknięcie wszelkich
nieprzyjemności.


13 sec to bardzo duzo, w mniej niz tyle zabijam wiekszosc pakow na a2 i te slabsze na a3

Dnia 26.08.2012 o 12:44, zawcia napisał:

Po trzecie WD ma fear,mamy wall of zombies i grasp, mamy mass confusion, mamy hexa -
tak że właściwie da się unieruchomić/unieszkodliwić 90% mobów, więc teoretycznie po co
umiejętności do tankowania skoro w założeniu moby nawet do ciebie nie podejdą (wyjątek
= teleportacja, ale od tego wlasnie jest spirit walk, czy ewentualnie ten pasyw co pozwala
przeżyć śmiertelne uderzenie)


fear rozrzuca - dno, wall of zombies za wysoki CD, mass confusion bym bral jakbym mial jeszcze jednego slota. Na pasku mam spirita, harvesta i pety.

Dnia 26.08.2012 o 12:44, zawcia napisał:

Osobiście uważałem że prościej robić a1 przed ostatnim patchem, ale teraz nie ma już
dla mnie różnicy (oprócz tego że na a3 zużywam potki i jeżeli szło by o stricte farmienie
golda to wybrałbym jednak a1, bo a1 robię w 30-45 minut, no a jednak na a3 trzeba trochę
więcej czasu).


a1 z przecietnym sprzetem i petami nie jest zadnym wyzwaniem, po buffie dmga z harvesta wszystko pada w 3-4 sekundy.

edit: wszystko wyżej jest o grze solo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:46, EmperorKaligula napisał:

a1 z przecietnym sprzetem i petami nie jest zadnym wyzwaniem, po buffie dmga z harvesta
wszystko pada w 3-4 sekundy.


nie doczytalem ze zrozumieniem Twojej ostatniej wypowiedzi ;) Ja preferuje farme pierwsze z wysokim MFem dla gotowki i szansy na cos legandarnego/setowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,
Gra chce się aktualizować, ale wyskakuje taki problem jak na screenie, nie mam włączonych żadnych programów antywirusowych lub innych, więc nie wiem o co chodzi...

20120826160314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 16:03, Isildur napisał:

Mam problem,
Gra chce się aktualizować, ale wyskakuje taki problem jak na screenie, nie mam włączonych
żadnych programów antywirusowych lub innych, więc nie wiem o co chodzi...


może reset routera ? u mnie dosc czesto technicy "cos robia" na laczach i to pomaga na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 16:20, EmperorKaligula napisał:

może reset routera ? u mnie dosc czesto technicy "cos robia" na laczach i to pomaga na
takie rzeczy.


Robiłem reset i nie pomogło. Wysłałem zgłoszenie do Blizzarda zobaczymy co oni wykombinują.
Bo już wszystko robiłem, nawet grę przeinstalowałem.

EDIT: W końcu zaktualizowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 20:01, misioo napisał:

I co? Są już te areny pvp? Jest po co wracać?


E gdzie tam do aren...narazie opadają emocje po patchu 1.0.4, który wprowadził porpawki w legendarnych przedmiotach, broniach i poprawki w klasach psotaci. Teraz pewnie będzie miesiąć ciszy bo tak ciężko się napracowali nad tym patchem że hej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 10:50, T3de napisał:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Kenpachi-2845/hero/18339129
Co jeszcze poprawić na a2 inferno? Za wszystkie sugestie z góry dzięki ;)

Ja bym nieco runy pozmieniał. W Odwecie zdecydowanie powinna być ta runa, która zwiększa szansę na proc do 30%, inne są słabsze. W Okrzyku Wojennym najlepsza jest ta ostatnia, która daje 50% do resistów. I tak trochę średnio pasuje w pasywnych umiejętnościach Szał Berserkera, jeśli jednocześnie masz Rozprucie, które zużywa furię.

Co do przedmiotów - pancerz i resisty (zwłaszcza jeśli zmienisz runę w okrzyku) wyglądają jak najbardziej spoko, ale masz bardzo mało punktów życia. Ogólnie to chyba nawet przesadziłeś nieco z resistami i armorem, na czym. Na pewno sporo by pomogło znalezienie hełmu z miejscem na klejnot, co doda sporo punktów życia. Co do broni, to przydałoby się jej więcej Life on Hit, a już zupełnie pięknie by było, gdyby do tego miała miejsce na klejnot. Nie chce mi się komentować każdej części Twojego ekwipunku, także ogólnie powiem, żebyś poświęcił nieco resistów, żeby zdobyć więcej punktów życia. Bo przy takich ilościach dodatkowe 100 resistów (tudzież 1000 punktów pancerza) daje bardzo małą różnicę w redukcji obrażeń, dodatkowe punkty życia byłyby o wiele bardziej wartościowe.

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 20:39, matiz123 napisał:

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem. :)

Va bene. Dokładnie o to chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 10:50, T3de napisał:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Kenpachi-2845/hero/18339129
Co jeszcze poprawić na a2 inferno? Za wszystkie sugestie z góry dzięki ;)

Dodam jeszcze do komentarza Matiza - w pancerzu/ringach jak możesz mieć kombo ress all + regen hp - powiem szczerze, że regen dla barba sprawdza się lepiej niż loh - loh jest op dla monka, który bije b.szybko i może mieć 2x 1h
U barba loh też jest dobrze, ale świetnie się sprawdza w połączeniu z regenem życia - chodź takie itemki kosztują troche.
Ja obecnie mam ok 920 loha i prawie 1900 regenu na sek. z jednym z pasywów - no i ressy - postać taką trudno zabić w a3-a4, a większość elyt bez biegania się sieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 20:01, misioo napisał:

I co? Są już te areny pvp? Jest po co wracać?


Nie ma po co. Drop poprawili, ale już nie kretyńskie kombinacje statów przedmiotów. W efekcie po kilku godzinach gry po patchu wypada dwa razy więcej przedmiotów niebieskich i złotych, ale ich przydatność niewiele się różni od tych przed patchem. Legendy to nadal legendy - podobno komuś wypadają. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:23, HumanGhost napisał:

Nie ma po co. Drop poprawili, ale już nie kretyńskie kombinacje statów przedmiotów. W
efekcie po kilku godzinach gry po patchu wypada dwa razy więcej przedmiotów niebieskich
i złotych, ale ich przydatność niewiele się różni od tych przed patchem. Legendy to nadal
legendy - podobno komuś wypadają. ;D


po patchu (~20h online) wyleciały 3 legendy i jeden setowy ;) wszystkie dupne bo żaden nie jest ilvl63, ale przed patchem (~120h online) tylko dwie legendy i to na poziomy ~55 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy drop, już piąta całkiem dobra legenda od patcha [a pograłem stosunkowo niewiele, może z 6-7h sumarycznie].
Dwie sobie zatrzymałem, a trzy poszły na sprzedaż łącznie z tym dzisiejszym 2h.

20120827153223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:34, Pietro87 napisał:

Dzisiejszy drop, już piąta całkiem dobra legenda od patcha [a pograłem stosunkowo niewiele,
może z 6-7h sumarycznie].
Dwie sobie zatrzymałem, a trzy poszły na sprzedaż łącznie z tym dzisiejszym 2h.


a gdzie Ci dropi ? bo w sumie niem co farmic :/ czy pierwszy na wysokim MFie, czy drugi na srednim czy moze "meczyc" (w sensie wiecej czasu na run) trzeci w gearze do walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:32, zelda_2 napisał:

Czy schemat na pasterski kostur dropi z Izuala tylko na normie, czy na wyższych poziomach
też?

Później afaik dostepny jest u vendorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:46, Inquis1t0r napisał:

Później afaik dostepny jest u vendorów.

Tylko ulepszenia. Podstawowy schemat trzeba wydropić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:54, Wilkv napisał:

> Później afaik dostepny jest u vendorów.
Tylko ulepszenia. Podstawowy schemat trzeba wydropić.

Ale mi chodzi o to ,czy podstawowy schemat dropi tylko na normie,czy na koszu i helu też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się