Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 13:41, Budyn napisał:

> kiedys sie zastanawiałem dlaczego nie zrobia jeszce jednego dodatku do d2 np dodali by
znowu
> dwa charaktery i 6 akt preciez to by sie rozeszło jak ciepłe bułeczki! przynajmniej tak
mi
> sie wydaje nie sądzicie?
Zrozum elfie :P Blizzard raczej ma już gdzieś Diablo II i jego fanow, bo wiekszość przeszła
na WoWa. Teraz albo Diablo III albo nic. Tak to trzeba by było zwoływać ludzi, robić grę i
zaniechać prac nad WoWem, a przecież to przynosi im zyski. Co im po tym jak sprzedadzą dodatek
za 20 dolarów sztuka jak i tak będą mieli większą opłacalność dodatkiemdo wowa i samym Wowem.
Czysty marketing

no tak.. niestety masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby im nie zależało na D2, to by nie wydawali patchów. Jednak jest prawda w tym, co ty mówisz, bo wydają dodatek do WoWa w zimie gdzieś, a D3 swoją drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:44, JayC napisał:

Ale gdyby im nie zależało na D2, to by nie wydawali patchów. Jednak jest prawda w tym, co ty
mówisz, bo wydają dodatek do WoWa w zimie gdzieś, a D3 swoją drogą...

ale tak mówimy o tym d3 i mówimy a czy sa jakies oficjalne zapowiedzi chociaz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:46, Mroczny Elf99 napisał:

ale tak mówimy o tym d3 i mówimy a czy sa jakies oficjalne zapowiedzi chociaz???

Kilka stron temu zapytałem o to samo i dostałem taką odpowiedź: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:48, JayC napisał:

> ale tak mówimy o tym d3 i mówimy a czy sa jakies oficjalne zapowiedzi chociaz???
Kilka stron temu zapytałem o to samo i dostałem taką odpowiedź: nie.

hehe aha to niezbyt miło Cie potraktowali! czyli to tylko takie gdybanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na razie wszystko, co wiemy o D3 to plotki, ale miejmy nadzieję, że niektóre się spełnią. NIEKTÓRE, bo są też złe plotki. Wystarczy poczytać... Ja wiem jedno: chcę, żeby D3 wyszło i tyle. Kupię i tyle :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja raczej tez kupię chyba ze wymagania beda takie ze po prostu mi sie nie uruchomi ale jak wszystko bedzie dobrze a moze do tego czasu ulepsze kompa albo kupie nowego to na 100% kupie d3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię nawet wtedy, gdy mój komp tego nie ruszy. Będzie stało na półeczce w pudełeczku na honorowym miejscu, otoczone świeczkami i kwiatami (nie chodzi o grób, po prostu ołtarzyk), będzie odkurzane przeze mnie codziennie, aż doczekam się nowego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze jestes takim samym fanem d2 jak ja! hehe wiesz co ja chyba tez tak zrobie jak tylko pojawi sie d3 to klikne na gram.pl zrobie pre-order i bede juz szykował miejsce dla swojego egzemplarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym to samo, gdyby moi rodzice inaczej patrzyli na formę sprzedaży przez Internet. Ale nie wiem, porozmawiam z nimi, jak D3 będzie w pre-orderze. A może lepiej poczekać, aż wyjdzie coś w rodzaju wydania kolekcjonerskiego D3? Niższa cena, więcej dodatków...

A co do fana: tak, jestem wielkim fanem D2, miałem nawet tapetę i ogólny layout komputera z Diablo, ale że nie tylko ja korzystam z komputera, to został on zmieniony... po prostu inni nie widzieli w nim tego piękna, co ja :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w CDA pisali, że koleś z Blizzadru powiedział, że "skoro książki są trzy części to czemu gry miałyby być dwie?" więc na podstawie tego możemy snuć przypuszczenia, iż D3 jest przygotowywane. Miejmy nadzieję :D.

a swoją drogą gdyby D3 było w pre-orderze to go nie zamówie bo znowy CDP bedą gadali pierdoły o wysyłce dwa dni przed premierą a tak naprawdę wyśla w dziń premiery a dojdzie do nas za jakiś tydzień dopieo wtedy gdy kurier mastrelinka ruszy dupe i zajedzie do nas z paczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko się pojawi d3 to będe zamawiał orginała, do dwóch pozostałych... Jak dla mnie d3 powinno być masivem, ale nie na zasadzie WOWa, tylko np. guild wars... Albo jakiś nowy multi... Gry bez multi mnie mają przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 01:10, Basajew napisał:

Jak tylko się pojawi d3 to będe zamawiał orginała, do dwóch pozostałych... Jak dla mnie d3
powinno być masivem, ale nie na zasadzie WOWa, tylko np. guild wars... Albo jakiś nowy multi...
Gry bez multi mnie mają przyszłości...


no wlasnie, przeciez wszyscy wiedza jaka finansowa porazka byl np. Oblivion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki multi ma dark mesiath, bo słyszałem, że ma.. Ale Blizzard ma WOWa więc raczej masive nie zrobi. Żeby chociaż battle net na więcej niż 8 osób w jednej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 01:10, Basajew napisał:

Jak tylko się pojawi d3 to będe zamawiał orginała, do dwóch pozostałych... Jak dla mnie d3
powinno być masivem, ale nie na zasadzie WOWa, tylko np. guild wars... Albo jakiś nowy multi...
Gry bez multi mnie mają przyszłości...


Zgadzam się. Gdyby w D3 pozostał ten sam system rozgrywki co w D2 (niepokonany BattleNET), to z pewnością przyciągnąłby więcej graczy, niż gry, za które trzeba opłacać abonament. Blizzard ma już swojego udanego WOWa, wydaje teraz do niego dodatek, zarabiają na nim miliony (jeśli nie miliardy), to dlaczego D3 miałoby być płatne w grze przez Internet? I tak zysk ze sprzedaży byłby spory. No ale firmom chodzi o jeszcze więcej... D2 ma sześć lat, gra przez Internet jest w pełni darmowa, ludzie nadal to kupują, grają... Blizzard miał spory zysk z D2, więc z D3, biorąc pod uwagę sprzedaż poprzedniej części, będzie jeszcze większy, bo wielu ludzi grało w D2, jeszcze więcej poznało jego wartość niedawno, więc najpierwsze edycje sprzedadzą się w dużej ilości. Włączając w to potem edycje platynowe, złote, eXtra Klasykę... podsumowując: CHCĘ DARMOWEGO BN NA D3!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Blizzard już pracuje nad Diablo III, pomimo tego, że nic jednak na ten temat nie piszą. Diablo III mogłoby być MMO RPG. Wyłącznie do gry przez internet, chociaż dobrym singlem również bym nie pogradził. Grafika mogła by być zbliżona do Titan Questa. Chociaż przy ówczesnej prędkości rozwoju technologii komputerowych, za 3 lata, bo zapewne Diablo III wcześniej nie wyjdzie, możemy spodziewać się wspaniałej grafiki. :P Życzmy, więc Blizzardowi na rok 2007 rozpoczęcia prac nad Diablo III, jeżeli ich jeszcze nie zaczęli, a jeżeli zaczęli niech je skończą jak najszybciej i dostarczą jak najszybciej jakiś informacji, screenów, plików do internetu do naszego wglądu :D
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 01:10, Basajew napisał:

Gry bez multi mnie mają przyszłości...


I to mnie boli, bo przez to ginie jeden z moich ulubionych gatunkow gier, a konkretnie przygodowki. Kolejne wychodza bardzo rzadko, a wiekszosc z nich w ogole nie nadaje sie "do spozycia".
A co do D3 - sam do dzis od czasu do czasu pogrywam w dwojke na BN i widzac ilosc graczy na serwerach tyle lat po premierze uwazam, ze trzecia czesc predzej czy pozniej sie pojawi, jednak stawialbym na (duzo) pozniej, jak zainteresowanie WoWem opadnie, na co na razie sie nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy to dobrze jak d3 będzie masivem. Chyba, że blizzard wyżeknie się skłonności do pobierania stałych opłat w postaci abonamentu. Bo na to mnie nie stać. T juz lepszy był by wówczas bnet. A na screeny czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój plan na D3 jest taki:
I. Mniej wiecej 3 miech przed premierą - dostajemy wymagania gry - jezeli trzeba - modernizuję sprzęt.
II. Miech przed premierą - gram.pl podaje specyfikację pre-ordera - porównuję i decyduję się, czy bardziej opłaca się kupic tu, czy w empiku
III. Tydzień p/p - dzwonię do CDP i upewniam się, czy gra dojdzie wtedy kiedy obiecywali-jesli jakies wątpliwości-rezygnuję z zamowienia
IV.a) dwa dni p/p dostaję paczkę od gram.pl i zaczynam grac
IV.b) w dniu premiery olewam szkołę, idę do Empiku, kupuję D3, wracam do domu i graM do upadłego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:28, StyczeK napisał:

Mój plan na D3 jest taki:
I. Mniej wiecej 3 miech przed premierą - dostajemy wymagania gry - jezeli trzeba - modernizuję
sprzęt.
II. Miech przed premierą - gram.pl podaje specyfikację pre-ordera - porównuję i decyduję się,
czy bardziej opłaca się kupic tu, czy w empiku
III. Tydzień p/p - dzwonię do CDP i upewniam się, czy gra dojdzie wtedy kiedy obiecywali-jesli
jakies wątpliwości-rezygnuję z zamowienia
IV.a) dwa dni p/p dostaję paczkę od gram.pl i zaczynam grac
IV.b) w dniu premiery olewam szkołę, idę do Empiku, kupuję D3, wracam do domu i graM do upadłego
;]


Zapomniałeś o wersji alpha albo beta, która pojawi się na necie pół roku przed premierą ;P .


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się