Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 03:10, Braveheart napisał:

I już po zabiegu! :D ładną orbkę rare mu wydropiło pod Wizarda nawet. Ale of kors ja
już robię off tego bo Panowie niżej schodzą a tego jednak zepsuć sobie nie chcę [Nie
wiem jak Ty :P]


No własnie włączył się filmik i w ogóle nie oglądam go i ściszyłem dźwięk :) No nieźle i powiem, że walka za łatwa :) Ale jako mini-boss to leryka i tak nie da się oślepić czy czegokolwiek innego co by go zatrzymało na sekundę. Ciągle teleportuje się i kosi :D O już wrócili do miasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:09, Pupu2 napisał:

Co zrobić aby mieć Diablo 3 po angielsku??

O kurde.... cholera wie co się stało.... Przypięty post sam sie edytował ?... wcześniej były linki do każdego klienta oraz na platformę MAC... nie wiem co się stało. Ale, żaden MOD świeżej aktualizacji nie dał... hmmmm. Będe musiał sie zapytać Isildura.

EDIT:
Ok już wszystko jasne. Za niedługo pojawią się świeże linki i świeży update posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:12, vegost napisał:

No własnie włączył się filmik i w ogóle nie oglądam go i ściszyłem dźwięk :) No nieźle
i powiem, że walka za łatwa :) Ale jako mini-boss to leryka i tak nie da się oślepić
czy czegokolwiek innego co by go zatrzymało na sekundę. Ciągle teleportuje się i kosi
:D O już wrócili do miasta :P

Może i łatwa ale trochę go jednak bić musieli :) a zauważyłeś, że to co jest w WoW zaczynało już działać. hahaha już wskoczył pewnie pierwszy próg czasowy i zaczął co raz mocniej koksać. Podoba mi się to rozwiązanie :)
EDIT:
Chociaż byś spoiler dał bo Cię nagrodą ktoś poczęstuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:18, Braveheart napisał:

Może i łatwa ale trochę go jednak bić musieli :) a zauważyłeś, że to co jest w WoW zaczynało
już działać. hahaha już wskoczył pewnie pierwszy próg czasowy i zaczął co raz mocniej
koksać. Podoba mi się to rozwiązanie :)
EDIT:
Chociaż byś spoiler dał bo Cię nagrodą ktoś poczęstuje :P


Haha owszem Leryk zaczął koksać na koniec i chyba można to było zauważyć bo chyba świecił ? :) Albo to efekt czaru od magii. Na wyższym poziomie musi być ostro :D Już nie mogę dać sopilera, zniknęły mi gdzieś guziki do edycji czy do opowiedzenia hehe znów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:18, Isildur napisał:

A ja już idę do zabić króla szkieletów :D


No cóż czas spać :) Jutro sam zacznę expić :P Życzę powodzenia z Królem Szkieletów i dalej. Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i przede wszystkim uwaga: tak jestem, boski i nieomylny. :P A dlaczego? Bo Diablo III jest na MACu w polskiej wersji językowej. Gre zainstalowałem ze swojego egzemplarza z EK. Pograłem trochę, mniej niż w betę, bo teraz jestem już trochę zbut zmęczony, aby grać, ale jak wrócę do domu to ew. trochę się prześpię, a w nocy będę grać długo i namiętnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:00, Bambadil napisał:

CDP anulowało część zamówień na EK do "mniejszych" sklepów (np. Ultima), żeby było więcej na tejże premierze...


To akurat jest nieprawda. Ultima dała ciała z zamówieniami, bo przyjęli więcej zgłoszeń niż mieli egzemplarzy. Zachłanność nie popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 07:21, Kamil2142 napisał:

Błąd 33 ( przerwa techniczna na serwerach Blizza ) o tej godzinie to norma, czy mam skopanego
klienta czy cuś? :(


Mi tam wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 06:58, Maciejas napisał:

Zna ktoś ceny w Saturnie i Media Markcie?


W MM na 100% 169zł , w Saturnie pewnie tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braveheart ładny śmietnik tu robisz.

Mam kilka pytań -

Czy gra ma lepszą optymalizację niż beta?
Jak wypada polska wersja językowa, gorsza niż ta w drugiej części?
Czy w opcjach jest teraz więcej rzeczy do zmienienia czy to co było w becie?
Ile mniej więcej jest wszystkich glównych i pobocznych misji w akcie 1?

Też zabawna sytuacja czytałem, że w wielu sklepach na nocnej premierze było tylko 30-60 sztuk Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi diabelek rozp... popsul kompa :) Wrocilem po 23 do domu z roboty, biore sie za instalacje, w polowie wyskoczyl BSOD, robie restart, znowu bsod. I tak caly czas. Sprobowalem system restore, ale niestety domaga sie dysku instalacyjnego win7, a takiego nie posiadam (laptok mial fabrycznie instalowany system). Ech, zycie, zebys ty tak tylek mialo, ale bym ci kopa zasadzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 07:58, Magok napisał:

Braveheart ładny śmietnik tu robisz.

Eeeee a ty znów tryb trolla załączasz ?.... Widzę, że ostatnio -3 dostałeś pewnie niedługo poleci jakiś ban.
Porozmawiać sobie już nie można =.=

Dnia 15.05.2012 o 07:58, Magok napisał:

Czy gra ma lepszą optymalizację niż beta?

Tak

Dnia 15.05.2012 o 07:58, Magok napisał:

Jak wypada polska wersja językowa, gorsza niż ta w drugiej części?

Zależy kto co lubi ale nie jest tak tragicznie.

Dnia 15.05.2012 o 07:58, Magok napisał:

Ile mniej więcej jest wszystkich glównych i pobocznych misji w akcie 1?

A po co Ci to wiedzieć xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się