Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2012 o 00:40, Pietro87 napisał:

http://youtu.be/Kyeam5lW44w

Obiecany Ghom.

Faktycznie na nowym patchu wizard kompletnie sobie nie radzi... postać do skasowania
totalnie nie da się grać [irony mode off]


po co ktokolwiek miałby oglądać filmiki bez podanych skilli i bez sprzętu użytego podczas walki ? O.o samego video oczywiście nie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2012 o 18:09, EmperorKaligula napisał:

po co ktokolwiek miałby oglądać filmiki bez podanych skilli i bez sprzętu użytego podczas
walki ? O.o samego video oczywiście nie oglądałem.



A to ktoś jest ślepy, że nie widzi jaki jest pasek skilli ? [runy do tego buildu tez nawet wizualnie można sobie rozszyfrować].
Z resztą co tu ma do rzeczy build czy gear, ja to wkleiłem na przekór oszołomstwu które sieje popelinę jakoby ten patch sprawił, ze wizard jest niegrywalną klasą [mogę wkleić zrzuty z ubijania elitę packów na mp 8-10, mogę zrobić stream - nie ma problemu, jak się ktoś uprze to się zrobi] - bo nie jest.

A jak czytam, że jeden z drugim ma pretensję do twórców gry bo sobie spaprał postać, korzysta pewnie z połamanego buildu i jakiegoś zlom-gearu to ręce opadają...
To autorzy gry mają za takim 24/7 chodzić i pilnować, żeby nie popsuł sobie postaci ?
Już pomijam, że niektórzy tu to oszołomy totalne, plączą, że na inferno za trudno, że gra źle zbalansowana, idą na testowy serwer gdzie zwykłe inferno zostało zrównane praktycznie z hellem i co robią - wbijają na tryb monster power i dalej plączą, ze za trudno =.=

No ręce opadają i mózg się lasuje nad cudzym poziomem debilizmu... pytam się po co jeden z drugim idzie korzystać z założenia z trybu przygotowanego nie dla nich ?
Już dubelt ręce opadają, jak się takich czyta na oficjalnym forum gdzie już zaczynają się żebro-nerfy [uu mp1-10 za trudne.. weźcie dajcie nerf.. bo uuu tryb robiliście nie dla mnie ale ja nie daję rady a bym chciał... no comment]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 19:36, Pietro87 napisał:

A to ktoś jest ślepy, że nie widzi jaki jest pasek skilli ? [runy do tego buildu tez
nawet wizualnie można sobie rozszyfrować].


skilli nie rozszyfruje bo nie gralem i nie jeszcze dlugo nie bede gral wizzardem. odnieś się do pytania o sprzęt. no chyba że ów "epenisowski wyczyn", który udowania całemu światu, że ciągle jakiś tam procent graczy ma łatwo (jakby to była nowość) i to dla nich x8-x10 to żadne wyzwanie jest super hiper tajny. wtedy nie było pytania.

Dnia 02.10.2012 o 19:36, Pietro87 napisał:

Z resztą co tu ma do rzeczy build czy gear, ja to wkleiłem na przekór oszołomstwu które
sieje popelinę jakoby ten patch sprawił, ze wizard jest niegrywalną klasą [mogę wkleić
zrzuty z ubijania elitę packów na mp 8-10, mogę zrobić stream - nie ma problemu, jak
się ktoś uprze to się zrobi] - bo nie jest.


nic mnie to nie obchodzi. piszę tylko ze ja osobiscie (i pare osób które znam) wyznają zasadę, że nie oglądają filmików/streama bez bulida/sprzętu bo nie ma żadnego sensu. Wtedy ogląda się tylko cyferki i ładne kolorki a nie np: porównuje się własną postać do tej z video. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem , otóź , gdy chcę uruchomić instalator , to muszę zmienić zgodność na windows 95 ( inaczej nie rusza ) , a następnie wyskakuje mi komunikat , że " Twój system operacyjny nie spełnia zalecanych minimalnych wymagań dla gry Diablo III. Intalacja zostanie przerwana. ". Windows''a mam z podpisu. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2012 o 20:02, EmperorKaligula napisał:

skilli nie rozszyfruje bo nie gralem i nie jeszcze dlugo nie bede gral wizzardem. odnieś
się do pytania o sprzęt. no chyba że ów "epenisowski wyczyn", który udowania całemu światu,
że ciągle jakiś tam procent graczy ma łatwo (jakby to była nowość) i to dla nich x8-x10
to żadne wyzwanie jest super hiper tajny. wtedy nie było pytania.


Strasznie nadużywasz tego tandetnego zwrotu... jakiś kompleks ?
Czy taki zwykły dzień kaligullusa trollusa ?
Vid miał konkretny cel - cel owy spełnił.
Wisi tu też mój BT każdy może sobie wejść w profil i zobaczyć gear.. to nie fizyka kwantowa.

Dnia 02.10.2012 o 20:02, EmperorKaligula napisał:

nic mnie to nie obchodzi. piszę tylko ze ja osobiscie (i pare osób które znam) wyznają
zasadę, że nie oglądają filmików/streama bez bulida/sprzętu bo nie ma żadnego sensu.
Wtedy ogląda się tylko cyferki i ładne kolorki a nie np: porównuje się własną postać
do tej z video. tyle.


Gear w D3 ma marginalne znaczenie liczy się osiągnięty efekt sumaryczny, można wbić np 100k dpsu legendarami, można blue itemami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 23:09, Pietro87 napisał:

Strasznie nadużywasz tego tandetnego zwrotu... jakiś kompleks ?


czyli zabolało. jak zwykle bez pudła.

Dnia 02.10.2012 o 23:09, Pietro87 napisał:

Czy taki zwykły dzień kaligullusa trollusa ?


dzień jak co dzień

Dnia 02.10.2012 o 23:09, Pietro87 napisał:

Gear w D3 ma marginalne znaczenie liczy się osiągnięty efekt sumaryczny, można wbić np
100k dpsu legendarami, można blue itemami...


yhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się zdobyć dwa wspaniałe osiągnięcia - za zabicie Jaya i za sekretny poziom. Niestety, nie wiedziałem, że kostur trzeba ulepszyć do wyższych poziomów by móc grać w niego na infernie.

Z związku z tym mam nowy cel(zebrać 1 700 000 golda :P ) i pytanie z tym związane:
Gdzie najlepiej farmić w akcie 3.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 10:08, Andrzej15 napisał:

W końcu udało mi się zdobyć dwa wspaniałe osiągnięcia - za zabicie Jaya i za sekretny
poziom. Niestety, nie wiedziałem, że kostur trzeba ulepszyć do wyższych poziomów by móc
grać w niego na infernie.

Z związku z tym mam nowy cel(zebrać 1 700 000 golda :P ) i pytanie z tym związane:
Gdzie najlepiej farmić w akcie 3.?

najszybciej a3 pieklo a1 inf jak ma się słabszy sprzęt
A 1.7kk to mała suma szybko się uzbiera + kasa z ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2012 o 23:21, EmperorKaligula napisał:

czyli zabolało. jak zwykle bez pudła.


Jak zwykle pierdzielisz smuty - standard.
Bo dla ciebie to chyba robienie czegokolwiek poza normalem w tej grze to jeden wielki e-pen.. smutne kompleksy smutnego człowieka :)

Dnia 02.10.2012 o 23:21, EmperorKaligula napisał:

dzień jak co dzień


No jednego degrada się już dorobiłeś za furiactwo, pewnie i kolejny wpadnie :) Keep trolling.

Dnia 02.10.2012 o 23:21, EmperorKaligula napisał:

yhy


Jak bym mógł dojść do tej samej sumarycznej liczby w statsach niebieskim gearem wywalił bym wszystkie posiadane legendary, jak ktoś kupuje gear bo "ładnie wygląda" to winszuję... nie liczą się poszczególne party, liczy się efekt końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 10:49, Pietro87 napisał:

Jak zwykle pierdzielisz smuty - standard.


nie mnie to oceniac

Dnia 03.10.2012 o 10:49, Pietro87 napisał:

Bo dla ciebie to chyba robienie czegokolwiek poza normalem w tej grze to jeden wielki
e-pen..


powiedzmy, ze jestem troche wyzej niz normal i uwazam sie za mocno sredniego gracza w d3. a mojemu ''epenisowi'' nie krece filmikow aby komus tam udowodnic, ze jest latwo i ów ktos jest zalosny w swoich narzekaniach. brzmi znajomo ? ja nikomu nie musze nic udowadniac, ot dobrze sie bawie przy d3 takim jakie jest.

Dnia 03.10.2012 o 10:49, Pietro87 napisał:

smutne kompleksy smutnego człowieka :)


zaraz sie dowiem, ze kazdy kto nie robi ghoma x8 jest smutym i zakompleksionym pieniaczem, który nie umie grac i jest bezczelny gdy zaczyna wypowiadac sie na temat poziomu trudnosci :) kompleksy zwiazane z gra ? jestem na to za stary. przyczepiłem się osobiście do Ciebie i twojego zachowania/filiku, a nie do gry.

Dnia 03.10.2012 o 10:49, Pietro87 napisał:

No jednego degrada się już dorobiłeś za furiactwo, pewnie i kolejny wpadnie :) Keep trolling.


furiactwo ? ciekawe. myślałem, że za użycie nieodpowiedniego dla dzieci slowa, które też sa obecne na tym forum. i jakos dziwnie zamikli Ci od ktorych chcialem cytatów w dalszej czesci mojego posta nagrodzonego degradem.

Dnia 03.10.2012 o 10:49, Pietro87 napisał:

Jak bym mógł dojść do tej samej sumarycznej liczby w statsach niebieskim gearem


ale obecnie nie możesz

Dnia 03.10.2012 o 10:49, Pietro87 napisał:

można wbić np
100k dpsu legendarami, można blue itemami...


przecież sam 2 cytaty wyżej przyznajesz, że obecnie nie możesz. i o to sie przyczepiłem. a czemu mieszasz do tego wyglad legendarow nie chce nawet wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2012 o 11:25, tosz napisał:

jaki jest najlepszy zestaw dla szamana ?


Zunimasa : klata, buty, hełm [tylko z konkretnymi modami], pierścień
Naramy : plugawa osłona
Pas : Godzina wiedźm
Broń + Mojo : Manajuma
Rękawice : Okowy niesmiertelnego [z odpowiednim rollem]
Spodnie : Spodnie Iny [jesli wybiera się silnorekie w karwaszach] lub Głebinowce/Bryczesy Blackthorna z odpowiednim rollem
Karwasze : Silnorękie lub Lacuni
Amulet : Tal Rasha
Drugi Pierścień : Okulus [z odpowiednimi modami]


Ewentualnie jak ktoś olewa bonus za zestaw Manajumy można wziąć z niego tylko nóż a w lewą Uhkapiańskiego tudzież jakieś mocne Z Otchłani.

Wszędzie szukać dodatkowych modów z grupy : icc/icd/as/all res/
Na klacie z zunimasy można poszukać regenu w okolicach 400-500, na butach tez można zapolować na regen [1k regeneu + ll z manajumy to już elegancki zwrot życia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2012 o 10:20, scott napisał:

A 1.7kk to mała suma szybko się uzbiera + kasa z ah

Heh... Aż wstyd się przyznać ale nie nigdy miałem nawet połowy tego co muszę uzbierać:P

Ruszę na 1 akt inferno - tam się przyjemnie "farmi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2012 o 01:09, Andrzej15 napisał:

Ruszę na 1 akt inferno - tam się przyjemnie "farmi" :)


Zainwestuj w jakiś tani gold find gear i leć na 3ci akt piekła.
Gold farma na piekle jest elegancka, można w godzinę około 400-700k wyjąc bez problemu [ze złotą skórą ludzie nawet pod 1kk się skręcali na a3hell/a1 inferno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 16:19, Pietro87 napisał:


Zainwestuj w jakiś tani gold find gear i leć na 3ci akt piekła.
Gold farma na piekle jest elegancka, można w godzinę około 400-700k wyjąc bez problemu
[ze złotą skórą ludzie nawet pod 1kk się skręcali na a3hell/a1 inferno]

Sprawdzi się :)

Przez przypadek usunąłem ikonę Diablo 3 z pulpitu i gdy uruchamiam grę z głównego folderu to nie pojawiają mi się wiadomości w "launcherze". Nie wiem czy to dobrze czy źle... Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2012 o 09:37, Andrzej15 napisał:

>
> Zainwestuj w jakiś tani gold find gear i leć na 3ci akt piekła.
> Gold farma na piekle jest elegancka, można w godzinę około 400-700k wyjąc bez problemu

> [ze złotą skórą ludzie nawet pod 1kk się skręcali na a3hell/a1 inferno]
Sprawdzi się :)

Przez przypadek usunąłem ikonę Diablo 3 z pulpitu i gdy uruchamiam grę z głównego folderu
to nie pojawiają mi się wiadomości w "launcherze". Nie wiem czy to dobrze czy źle...
Da się coś z tym zrobić?

To odpal z "lunchera" z głównego folderu/ zrób sobie skrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2012 o 18:39, Andrzej15 napisał:

Z tego co wiem to pierścień był zabugowany i Blizz go po prostu naprawił.



Tak jak wszystko inne... ta gra nie ma błędów... ona jest tylko "zbugowana".. a twórcy święci i nieomylni, tylko te wredne robaki im tak mieszają damn it...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się