Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Blizzard chyba odkręcił jakiś kurek, całkiem niezły drop w ostatnich 3 dniach mi wyszedł. Przedwczoraj 1 setowy pierścień i 2 legendy, wczoraj 4 legendy, a dzisiaj 5 legend i w tym jedna perełka, czyli Plugawe Osłony ; ) W zasadzie 90% z przedmiotów poszło na siarkę, ale na drop nie mogę narzekać. Wszystko zrobione w III akcie od momentu bestii oblężniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 20:33, meJKu napisał:

Blizzard chyba odkręcił jakiś kurek, całkiem niezły drop w ostatnich 3 dniach mi wyszedł.
Przedwczoraj 1 setowy pierścień i 2 legendy, wczoraj 4 legendy, a dzisiaj 5 legend i
w tym jedna perełka, czyli Plugawe Osłony ; ) W zasadzie 90% z przedmiotów poszło na
siarkę, ale na drop nie mogę narzekać. Wszystko zrobione w III akcie od momentu bestii
oblężniczej.


Idź fanbojować na oficjalne forum gry to ci jeszcze bardziej go podkręcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 20:40, ZubenPL napisał:

Idź fanbojować na oficjalne forum gry to ci jeszcze bardziej go podkręcą :)

Że co mam iść gdzieś robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 20:42, meJKu napisał:

> Idź fanbojować na oficjalne forum gry to ci jeszcze bardziej go podkręcą :)
Że co mam iść gdzieś robić?


Wychwalać blizzarda pod niebiosa na oficjalnym forum(najlepiej angielski) diablo 3 w tedy podobno zwiększają drop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 20:55, ZubenPL napisał:

> > Idź fanbojować na oficjalne forum gry to ci jeszcze bardziej go podkręcą :)

> Że co mam iść gdzieś robić?

Wychwalać blizzarda pod niebiosa na oficjalnym forum(najlepiej angielski) diablo 3 w
tedy podobno zwiększają drop.

Podobno gdy ludzie przestaną pisać głupoty to na Ziemie ma zejść wielki czekoladowy potwór, który zamieni wszystkich w szczęśliwe batony.

Drop jest lepszy od paru dni, to widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 20:57, meJKu napisał:

Podobno gdy ludzie przestaną pisać głupoty to na Ziemie ma zejść wielki czekoladowy potwór,
który zamieni wszystkich w szczęśliwe batony.

Drop jest lepszy od paru dni, to widać gołym okiem.


Widać w tym tygodniu będzie miał premierę patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 00:40, Pietro87 napisał:

http://youtu.be/Kyeam5lW44w

Obiecany Ghom.

Faktycznie na nowym patchu wizard kompletnie sobie nie radzi... postać do skasowania
totalnie nie da się grać [irony mode off]


Lognij dziś wieczorem jak możesz i need m...y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie dzis cie zlapac. Polowalem wczoraj i znow sie minelismy :-(
Pardon za brak znakow pl. Smaruje z nowego smartfona i jeszcze skunksa do konca nie obadalem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 17:45, Pietro87 napisał:

Postaram sie dzis cie zlapac. Polowalem wczoraj i znow sie minelismy :-(
Pardon za brak znakow pl. Smaruje z nowego smartfona i jeszcze skunksa do konca nie obadalem
:-P

Spoko np. tylko licytuje ringa i braknie mi kapony :) bo wszystko wydalem na 2 itemy z IK ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2012 o 20:01, scott napisał:

Spoko np. tylko licytuje ringa i braknie mi kapony :) bo wszystko wydalem na 2 itemy
z IK ;/



Heh dopiero zwaliłem do domu [kobieta mnie na drobne balety wyciągnęła.. może cie jeszcze dziś złapię online]
Mam nadzieje, że ten ring ci nie przepadnie przez to, że się tak cholernie mijamy T.T

P.S.

O ile to nie jest jakiś setowy/leghendar to radze przemyśleć zakup [jeśli kosztowny], bo w upie 1.0.5 bizuteria może mieć afixy zakresowo z ilvl 63, co za tym idzie maksymalne icd i icc, as oraz reszta afixów idzie w górę [icc np do maks +6%].
Do tego jest wyższa szansa na tzw trifactory [czyli ring z dmg/main stat/wit/icd/icc/gniazdo lub as/res]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem, w którym temacie mógłbym omówić mój problem, ponieważ ciężko go sprecyzować. Ktoś podczas włamywania się do Blizzarda (prawdopodobnie) w bazie danych znalazł także mojego maila. Został wysłany do mnie mail, że wykryto, że sprzedaje moje konto gdzieś na serwisach. Proszą mnie o wpisanie na stronie, (która wygląda, jak link do strony blizzarda, ale nią nie jest), danych imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na sekretne pytanie. Prawie bym się na to nabrał, gdyby nie to, że zobaczyłem, iż jest inny mail niż blizzarda a mianowicie:
Od: Blizzard Entertainm​ent <georgestragas@yahoo.fr>
Przez ''przypadek'', zanim się połapałem, o co chodzi, kliknąłem na tę stronę, ale szybko wyszedłem, i przyszedł kolejny ten sam mail ale z innym podadresem:
Od: Blizzard Entertainm​ent <zhangpcclub@yahoo.com.cn>
Czy jest coś, co mogę zrobić w tej sprawie? Gdzie ją zgłosić? Nie lubię takich oszustów, więc chciałbym się dowiedzieć, jak mogę pomóc innym ludziom, co mogli niestety się nabrać.

Pozdrawiam,

P.S Jeśli ktoś się zainteresuje sprawą, treść wiadomości: http://tinytext.org/Ehr8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 17:56, Jedimax napisał:

Witam,

Nie wiem, w którym temacie mógłbym omówić mój problem, ponieważ ciężko go sprecyzować.
Ktoś podczas włamywania się do Blizzarda (prawdopodobnie) w bazie danych znalazł także
mojego maila. Został wysłany do mnie mail, że wykryto, że sprzedaje moje konto gdzieś
na serwisach. Proszą mnie o wpisanie na stronie, (która wygląda, jak link do strony blizzarda,
ale nią nie jest), danych imienia i nazwiska oraz odpowiedzi na sekretne pytanie. Prawie
bym się na to nabrał, gdyby nie to, że zobaczyłem, iż jest inny mail niż blizzarda a
mianowicie:
Od: Blizzard Entertainm​ent <georgestragas@yahoo.fr>
Przez ''przypadek'', zanim się połapałem, o co chodzi, kliknąłem na tę stronę, ale szybko
wyszedłem, i przyszedł kolejny ten sam mail ale z innym podadresem:
Od: Blizzard Entertainm​ent <zhangpcclub@yahoo.com.cn>
Czy jest coś, co mogę zrobić w tej sprawie? Gdzie ją zgłosić? Nie lubię takich oszustów,
więc chciałbym się dowiedzieć, jak mogę pomóc innym ludziom, co mogli niestety się nabrać.

Pozdrawiam,

P.S Jeśli ktoś się zainteresuje sprawą, treść wiadomości: http://tinytext.org/Ehr8


Normalka złodzieje próbują naciągnąć naiwniaków na passy do konta, też takiego maila miałem i olałem go, bez żadnych konsekwencji. Zrobić z tym raczej nic się nieda, nawet jeśli się uda złapać jednego to na jego miejscu pojawia się zaraz następny. Jedyna rada to pomyśleć zanim coś się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje. Za każdym razem gdy włączam grę wyświetla mi się komunikat "Sposob włączania gry został zmieniony, nastąpi reset hasła dla bezpieczeństwa" i za każdym razem muszę zmieniać hasło gry, a przy każdym włączeniu wyskakuje ten błąd ponownie. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 20:35, Lukas1694 napisał:

Nie wiem co sie dzieje. Za każdym razem gdy włączam grę wyświetla mi się komunikat "Sposob
włączania gry został zmieniony, nastąpi reset hasła dla bezpieczeństwa" i za każdym razem
muszę zmieniać hasło gry, a przy każdym włączeniu wyskakuje ten błąd ponownie. Co robić?

Zadzwonić jutro do supportu 0800 702217. Działają od 9:30 do 22:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 10:59, Feno napisał:

Widzieliście już filmik o nowym evencie ''inferalna maszyna''?

http://diablo3blog.blogspot.com/2012/09/infernal-machine-guide.html


Niektórzy na testowym już zagrali i skończyli =P
Swoja droga mózgi z blizzarda dały czadu z faktem, że portale otwierają się do losowych ubberów i trzeba za każdym razem od nowa zbierać upierdliwie klucze, czapki z głów [przynajmniej schematu nie trzeba cisnąc over and over again]

Sam infernal ring tez jest twardo przegięty, krytyki z efektu specjalnego po 5-9 baniek, elita na mp 3-5 składa się na jedną kulkę [do tego sama kulka to efekt AOE]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2012 o 11:18, Pietro87 napisał:

Sam infernal ring tez jest twardo przegięty, krytyki z efektu specjalnego po 5-9 baniek,
elita na mp 3-5 składa się na jedną kulkę [do tego sama kulka to efekt AOE]


Taa... Jest mocno przegięty. Sam follower rozkłada z tym ringiem bosy na inferno. Moze jeszcze to zmienią, bo na forach ludzie się mocno o to czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się