Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2012 o 10:42, Kaiin napisał:

Cap jest dalej(dla MF z Paragonów/itemów) a premia z MP jest traktowana jako dodatkowy
bonus. (czyli 300% podstawowego + NV + MP)



Cap wygląda tak :

Itemy+Pargony+Bonus z merca+bonus z kapliczek = 300%.
Tak więc mając 100 lvl pargona zarówno kapliczki jak i itemy na mercu czy na postaci idą do kosza.

MF który stackuje się ponad 300 to NV + MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu 1.0.5 wyszło. Ciśniemy! :D

Pytanko, ma ktoś wykoksanego witch doctora może? By porównać?
Albo zna ktoś jakieś hall of fame różnych klas, gdzies na battlenecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 20:11, KrzysztofT napisał:

3 legendary w godzinę po nowym patchu. Mniam. Ale i tak wszechwiedzący z tego forum będą lepiej wiedzieli, że żaden drop, a AH. LOL

Mi dzisiaj w ciągu jednej gry wypadł Windforce i jakiś tam pasek dla Barba :] Także drop legendarnych jest znacznie zwiększony w porównaniu do tego, co było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 15:29, Zand79 napisał:

witam ktoś może sprawdzał, który poziom potworów odpowiada poziomowi trudności inferno
sprzed wszelkich ułatwiajacych patchy?


Mi na MP2 grało się tak samo jak przed patchem, wydaje mi się że na twitterze devowie wspominali coś właśnie o MP2 albo MP3 jako odpowiedniku wcześniejszego inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łeee, znerfili 4 akt. :(
Diablo na MP1, 2 i 3 jest prostszy niż był! Na MP4 dla mnie jest dopiero jakims wyzwaniem.

MP3 Act1 poziomem trudnosci przypomina Act3 z 1.0.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2012 o 17:46, Pupu2 napisał:

łeee, znerfili 4 akt. :(
Diablo na MP1, 2 i 3 jest prostszy niż był! Na MP4 dla mnie jest dopiero jakims wyzwaniem.

MP3 Act1 poziomem trudnosci przypomina Act3 z 1.0.4.


Dziwne, bo ja monkiem zaraz po wyjściu z Hella nie miałem problemów z pierwszym aktem solo na inferno, a teraz z o wiele lepszym sprzętem (ale i tak słabym) byle co mnie ściąga na 3-4 na MP2, a do championów nawet nie mam co podchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2012 o 16:21, piecia997 napisał:

Mi na MP2 grało się tak samo jak przed patchem, wydaje mi się że na twitterze devowie
wspominali coś właśnie o MP2 albo MP3 jako odpowiedniku wcześniejszego inferno.



Pod względem hp mobów/champów/bossów to odpowiednikiem starego inferno jest mp1, w kwestii dmg zadawanego to gdzieś mp 4/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy trafiles czy nie te legendary nie wnikam ale musze potwierdzic jedna prawde:)

legendary wypadaja z mobkow a nie elit wszystkie ktore zdobylem a bylo ich kolo 20-30 wypadaly z mobkow i to samo zauwazyli moj brat i inni znajomi wiec jesli chcecie legendary to musicie zabijac zwykle mobki i tu krzysztof ma racje!!!

i ja mam pytanko czy ustawiasz jakas sile potworów i w ktorych miejscach jest lepiej bo z doswiadczenia wiem ze farma po poczatku do polowy aktu 1 i drugiego to lipa i tam praktycznie nic nie wypaada aha jesli cos to jeszcze dobre miejsca na zloto by sie przydaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś gdzieś pisze, żeby ich nie ubijać ?
Nie mniej jak ktoś wali run po całym akcie i marnuje czas zamiast skutecznej farmy w kilku sprawdzonych miejscach i powtarzania takich cykli po czym narzeka, że drop jest słaby - to pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2012 o 16:22, davis87 napisał:

a moze moglbys cos napisac o niektorych miejscach:)? ja byl bym wdzieczny i od razu przetestowal:)


Tzn mam się podzielić swoimi farm-spotami - ergo tym co przynosi mi relatywnie dobry i szybki zysk ?
Nie wiem czy moje wygórowane ego i wielki e-pen mi na to pozwalają... wiesz pies ogrodnika itp itd...

A poważnie - to chyba żadna filozofia co się najszybciej i najwygodniej farmi :)

Akt 3 - Podziemia [lv1-lv3 z pominięciem lv2] -> Krater lv1+2 -> Most -> Mury/Fort Opcjonalnie [fort dla klucznika] -> finisz Azmodanem.
Ja osobiście robię jeszcze serce grzechu wszystkie poziomy [chyba, że nie mam czasu, tzn wiem, że mam np tylko 2h na granie danego dnia, wtedy idę na ilość powtórzeń]

Po skończonym takim szybkim przebiegu - powtórzyć od nowa.

Akt 2 - Kopalnie -> Krypta [opcjonalnie wyczyszczenie mapy wokół krypty] -> Oaza [wedle woli z czyszczeniem losowych podziemi lub bez + klucznik] Finisz Kule + Belial.

Akt 1 - Dawno nie farmiłem ale przeważnie to +/- : Krypty -> Butwiejący Las -> Pola Niedoli [klucznik] -> sale agonii i finisz Buczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 16:02, davis87 napisał:

legendary wypadaja z mobkow a nie elit wszystkie ktore zdobylem a bylo ich kolo 20-30
wypadaly z mobkow i to samo zauwazyli moj brat i inni znajomi wiec jesli chcecie legendary
to musicie zabijac zwykle mobki i tu krzysztof ma racje!!!

To dlaczego mi wszystkie legendarne przedmioty zdobyte w 1.0.5 (a było ich chyba 5 albo 4) wypadły z elit? :( Oczywiście mobki też biję, żeby nie było wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się