Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2006 o 18:47, caramondl napisał:

A czy Blizzard kiedykolwiek wydał gniota??? Bo ja nic o tym nie wiem!!!!!!!!!


Pisałem o tym, że nie jednak widzą co inne firmy teraz robią, które kiedyś też nie wydawały gniotów to mam obawy.
Jednak wiem, że to Blizzard i jest nadzieja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:00, Therror napisał:

Bardzo bym chciał, aby powstała trzecia część Diablo. Diablo II zajmuje jedno z honorowych
miejsc na mojej półeczce z grami :].

Ja, jako fan najchętniej widziałbym to tak

- Grafika 3D

- Swobodna zmiana kamery (żeby mozna było sobie ustawic klasyczny widok izometryczny, jak i
oddalić, przybliżyć i zmienić kąt nachylenia kamery)

- Dużo więcej wszystkiego: więcej przedmiotów, więcej leveli, więcej rodzajów stwórów, więcej
klas postaci, więcej MOŻLIWOŚCI!

- Zupełnie zmieniony system questów. Njalepiej, jak byłby taki jak zastosowany w Sacred. Są
questy kluczowe i questy poboczne. Fajnie, gdyby questy poboczne były w dużej części generowane
losowo.

Mechanikę rozgrywki pozostawiłbym właściwie niezmienioną. W D2 jest ona prawie doskonała (a
na pewno wciągająca).

Co do fabuły - stawiam na pomysłowość Blizzarda. Ale cieszyłbym sie, gdyby nawiązywała ona
w jakiś sposób to Tyraela. To ciekawa i tajemnicza postać. Inspirująca na dodatek :]

I tak bym to widział.


Jak zrobią questy takie jak w SACRED to sie chyba powiesze... Nowa fabuła i grafika odpowiednia na te czasy:] to najważniejsze moim skromnym zdaniem oczywiście---> A tak a marginesie to spoczko by było jakby to była MMORPG tylko że bez abonamentu jak GW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:25, Kubeczek77 napisał:

Jak zrobią questy takie jak w SACRED to sie chyba powiesze... Nowa fabuła i grafika odpowiednia
na te czasy:] to najważniejsze moim skromnym zdaniem oczywiście---> A tak a marginesie to
spoczko by było jakby to była MMORPG tylko że bez abonamentu jak GW :D


Chyba nie zajarzyłeś o co mi chodzi. Chodzi mi o sposób, w jaki te questy są... Hmmm. "prezentowane". Chodzi mi oto, jak się te questy przyjmuje, wykonuje i odbiera nagrodę. Bo same questy są średnie, tu się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>//

Co masz do questow z Sacreda? Troche bardziej je rozbudować i byłoby ok, moim zdaniem system zeń jest b.dobry. Ewentualnie ściągnąć ten z Diablo I (troche questow jest, ale zawsze trafia sie np połowa). I oby nie było klimatu z D2 - bo tam właściwie go nie było:/ Ja teraz, po latach, wolę odpalić Hellfire''a - nie dość, że zajmuje maciupko i nie trzeba go usuwać z powodu zamsiecenia dysku, to jeszcze daje mi większą radochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 11:44, dRaiser napisał:

>//

Co masz do questow z Sacreda? Troche bardziej je rozbudować i byłoby ok, moim zdaniem system
zeń jest b.dobry. Ewentualnie ściągnąć ten z Diablo I (troche questow jest, ale zawsze trafia
sie np połowa). I oby nie było klimatu z D2 - bo tam właściwie go nie było:/ Ja teraz, po latach,
wolę odpalić Hellfire''a - nie dość, że zajmuje maciupko i nie trzeba go usuwać z powodu zamsiecenia
dysku, to jeszcze daje mi większą radochę.

>
W Sacred questy są ciągle jednakowe albo zabić jakeigoś potwora albo kogoś uratować lub przyniesć... według mnie w Sacred questy sa słabe i powtarzają się ciagle ale to tlyko moje zdanie :] każdy ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 13:55, Kubeczek77 napisał:

> >//


Ach... Myslalem, ze komentujesz sam system tworzenia questow;). Dlatego mowie, ze gdyby gor ozbudowac [mocno] bylby dobry - chociaz stworzone, statyczne questy takze maja swoj urok;) [wlasciwie bardzo ciezko tak poprawic system sacredowski by mial ten sam pzoiom]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 13:55, Kubeczek77 napisał:

W Sacred questy są ciągle jednakowe albo zabić jakeigoś potwora albo kogoś uratować lub przyniesć...
według mnie w Sacred questy sa słabe i powtarzają się ciagle ale to tlyko moje zdanie :] każdy
ma inny gust :)


Jednak nie zajarzyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że Blizzard nie produkuje Diablo III ponieważ:

-nie zarejestrowali tytułu (ten zarejestrowany ostatnio to doadatek do WoWa)
-Napewno by dali zapowiedź (to by było w ich stylu)
-WSZYSTKIE informacje są nieoficjalne (po prostu kawał lub plotka)

Sorry za sceptyzm chciałbym żaby wyszedł Diablo III ale to niestety tylko marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 10:06, Pysiek 13 napisał:

Jak wyjdzie to pewnie spi****la cos ze niebenda ludzie grali. Teraz tak z wiekszością gier
sie dzieje. :<


To chyba nie grałeś w gry Blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... a może Diablo III będzie kolejnym MMORPG ... coś an wzor WOW....
w końcu za te 2-3 lata WoW się ludziom znudzi a infrastruktura serwerów zostanie ...więc może ... ;-D
Jako że gram w WoW byłbym zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III bedzie i swiat bedzie wygladal podobnie jak WoWie tylko konflikt bedzie polegal na walce Nieba z Pieklem.
Takze mozemy sie spodziewac Hash&slasha w olbrzymim swiecie 3D na polu bitwy miedzy pieklem a niebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ogólny o grze tóra nie istnieje(i na dobrą sprawę nie ma 100% pewności czy kiedykolwiek się pojawi)?

No, no- na tym forum robi się co raz ciekawiej....

Ja sobie Diablo 3 głowy na razie nie zawracam i czekam na Fratera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 09:02, Fangir napisał:

Myśle że Blizzard nie produkuje Diablo III ponieważ:

-nie zarejestrowali tytułu (ten zarejestrowany ostatnio to doadatek do WoWa)
-Napewno by dali zapowiedź (to by było w ich stylu)
-WSZYSTKIE informacje są nieoficjalne (po prostu kawał lub plotka)

Sorry za sceptyzm chciałbym żaby wyszedł Diablo III ale to niestety tylko marzenia

>> Człowieku! Wątpisz w wielkość Blizzarda. Nie wierzysz, że wydadzą Diablo III ! Może i teraz są zajęci tworzeniem Starcraft: Ghoust i dodatku do WoW, ale to jest w końcu Blizzard. Kilka lat temu wydali Starcrafta i do tej pory gram. Diablo III zajmie im troszke czasu, ale zobaczysz, że wyjdzie i to z wielkim hukiem. W końcu Flagship ma wydać HellGate London nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałbym Diablo ]I[ w 3D, bo za mocno by mi się kojarzyło z Warcraftem. Chciałbym takie 2D jak było w dwójeczce, ale to chyba niemożliwe bo ten standard odchodzi do lamusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 19:01, Vaxinar napisał:

> A czy Blizzard kiedykolwiek wydał gniota??? Bo ja nic o tym nie wiem!!!!!!!!!

Pisałem o tym, że nie jednak widzą co inne firmy teraz robią, które kiedyś też nie wydawały
gniotów to mam obawy.
Jednak wiem, że to Blizzard i jest nadzieja. :)

>Czy my wogóle zobaczymy 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się