Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2014 o 08:34, Braveheart napisał:

/.../ Teraz to KrzysztowMarek chyba da na luz z narzekaniem bo takiego nerfu dla tbagów
to dawno nie było... -.- jak po tym patchu casuale do sześcianu będą narzekać dalej to
będę musiał znowu ze śmiechu padać na twarz ale co tam.

A padaj sobie na twarz, czy na coś innego... Zrobiłem sobie rundkę po jednej krainie, przy okazji wytłukłem paru niemilców, na które "nie dostałem zlecenia" i co? I nic, z mojego punktu widzenia się nie zmieniło. Pogram jeszcze trochę i zajmę się kilkoma innymi grami, które leżą i czekają, aż sobie o nich przypomnę. Albo po raz kolejny zagram w Gothic''a 1, 2 i 3.

Dnia 11.06.2014 o 08:34, Braveheart napisał:


Pozdrawiam.

I wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 20:13, Andrzej15 napisał:

W patchu 2.0.6 zostaną usunięte legendarne składniki. Według mnie jest to zmiana negatywna,
ułatwiająca rozgrywkę i spłycająca crafting.

http://www.diablofans.com/news/48100-patch-2-0-6-is-live-official-patch-notes

Ech... i po co tyle czasu poświęciłęm na ich szukanie ?
50k golda spokojnie po rifcie można wyciągnąć xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zwiększa drop niebieskich itemów ... bo żółtego sypie się wszędzie i gęsto a niebieskiego na odzysk i surowce to czasami ze świecą trzeba szukać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 20:32, Braveheart napisał:

Nie mogę się pozbyć wrażenia, że robimy za testerów kolejnych pomysłów Blizzarda. Czuję się tym zdegustowany. Do tego stopnia zdegustowany, ze prędzej wrócę do Diablo 1 czy 2, niż pogram w Diablo 3. Życzę wszystkim powodzenia, a sam gram w Gothic''a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 21:14, KrzysztofMarek napisał:

Nie mogę się pozbyć wrażenia, że robimy za testerów kolejnych pomysłów Blizzarda. Czuję
się tym zdegustowany. Do tego stopnia zdegustowany, ze prędzej wrócę do Diablo 1 czy
2, niż pogram w Diablo 3. Życzę wszystkim powodzenia, a sam gram w Gothic''a 3.

Aktualnie nie widzę nic złego w tym co robi blizz z Diablo ( nie licząć usunięcia legandarnych składników ) Patch bardzo dobry wszystkie zmiany na plus a D3 stało się w końcu grą w którą gra mi się lepiej niż w legendarną już 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głębokie Rifty Nephalemów brzmią całkiem ciekawie. Większe zróżnicowanie jest zawsze na plus. Pytanie tylko, jak często te klucze będą dropowały. Postacie sezonowe - to, przynajmniej moim zdaniem, nie brzmi już tak dobrze. Ciągłe zaczynanie od nowa brzmi trochę nudno. Być może legendarki przechodzące do normalnych postaci będą tego warte, o ile oczywiście nie będzie na nie zbyt dużej losowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 20:32, Braveheart napisał:

ciach


Zobaczymy jak aktualizacja wyjdzie jak to będzie :)
Ja wreszcie wymieniłem router więc myślę, że mogę wrócić do Diabełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy też wam się wyświetla informacja w panelu BNu taka jak na załączonym obrazku ?. Czy tylko mnie to spotkało.
Co do nowej aktualizacji... no cóż na ten moment nie mam czasu wyrazić zdania :D Trzeba paragony tłuc.

20140618124123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 13:00, Braveheart napisał:

Jak dobrze wiedzieć, że się nie jest samemu :P


A mnie wywaliło z gry, jak ja kocham problemy techniczne w neostradzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie ale wg mnie Blizz powinien lepiej zbalansować kwestie gniazda na klejnot w broniach . Bo aktualnie w end game absolutnie każdy wkłada zielony ( reszta po prostu nie istnieje w broniach ) zwiększający obrażenia od trafień krytycznych i nawet najlepsza broń jeśli zostanie wylosowana bez gniazda w który dało by się włożyc zielony klejnot jest po prostu bezużyteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Szmaragd jest najlepszym sposobem podbicia CD w okolice 400% [wiekszość klas oscyluje między 350-450% w late gamie]

Wkładanie innego gemu jest strzelaniem sobie w kolano.

A tekst, ze 1hand bez socketa z automatu to siarka jest czystym kretynizmem [mam kilka 1h które siedzą w topie EU, dwa miały rollowany właśnie socket bo domyślnie go nie posiadały]. Rozumiem, że jak trafisz WoHa czy MK bez socketa to je zmielisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 18:34, Pietro87 napisał:

Na TR1 ? xD


Ciii, ważne że mam inny kolor a poziom trudności to już inna bajka :D

Poza tym miałem przestój bo mój router mnie co chwile rozłączał z netem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 18:34, Pietro87 napisał:

A tekst, ze 1hand bez socketa z automatu to siarka jest czystym kretynizmem [mam kilka
1h które siedzą w topie EU, dwa miały rollowany właśnie socket bo domyślnie go nie posiadały].
Rozumiem, że jak trafisz WoHa czy MK bez socketa to je zmielisz ?

Nie nie jak trafiam dobrą broń która widzę że ma potencjał ale nie ma socketa to idę do zaklinaczki i próbuje wywalić niepotrzebną statystykę dla mnie i zrollować socket bo bez niego to lipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się