Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 13:50, Kiri- napisał:

Miałem maila wczoraj rano, zapłaciłem z konta i zaraz miałem potwierdzenie :) (zwykła edycja)

W tym mailu podaja nr konta? Przed chwilą pomyślałem , że może nie czekać na potwierdzenie i zapłacić już , więc otworzyłem swoje zamówienie i okazało się , że nie mam możliwosci zapłaty.Jedyną aktywną zakładką jest "zmień dane".Poza tym mogę tylko poczytać , co tam jest.Poczekam chyba do poniedziałku rano , a jak dalej nic nie będzie , to będę dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujemy tutaj o tym jak

Dnia 23.10.2006 o 16:54, Piotrek K. napisał:

GRAC w Gothica, a nie o wszystkim innym tylko nie o questach, zadaniach, misjach czy potworach.
Postarajcie sie ograniczyc SPAM do znosnego minimum...



No własnie... niech niektorzy to czytaja dokładnie! A teraz mam pytanie do CDP! Kiedy zamierzacie wysłać gry?! Czy bedzie to planowany 31 czy jednak 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:13, Respev- napisał:

Patrze na wasze posty z pytaniem o drugiego patcha do G3. Przecież takowy zostal opublikowany
2 dni temu :| (...)


Bzdura - pojawił się dopiero dziś na oficjalnej stronie (gothic3.com). Wczoraj dokładnie sprawdzałem nowe informacje i nic na jego temat nie było, ani też nie było go na oficjalnej stronie Gothica 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:20, verbum napisał:

> Patrze na wasze posty z pytaniem o drugiego patcha do G3. Przecież takowy zostal opublikowany

> 2 dni temu :| (...)

Bzdura - pojawił się dopiero dziś na oficjalnej stronie (gothic3.com). Wczoraj dokładnie sprawdzałem
nowe informacje i nic na jego temat nie było, ani też nie było go na oficjalnej stronie Gothica
3.


Sam jesteś bzdura! Zobacz na date dodania pliku na http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?go=downloads&file_id=257 -,- 25.10.2006! A o ile się nie mylę, dziś jest 27.10.2005!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:30, Konrad512 napisał:

Pytanie do CDP odnosnie patcha: czy bedzie mozna go zaimpletowac do naszej wersji (PL), czy
te poprawki beda juz "dolozone" do gry przez CDP? ;]

Przeczytaj strone wstecz i się sam dowiesz -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:23, WorldWar3PL napisał:

Ktoś zauważył, że patch poprawił "performance" ? Więcej takich patchy i będzie więcej fps :-)


Wydajność wiadomo, że będzie z każdym patchem coraz lepsza...- mnie najbardziej cieszą te poprawki AI npc (np. ten ''stunning-bug'' z dzikami :)), choć niestety nie ma tam jeszcze wzmianek, o zmianach w blokowaniu ataków...:(

@Respev-

Ten patch 1.8 nie tylko pojawil sie dzisiaj - on pojawil sie doslownie ok. godziny temu! Nawet jeszcze serwisy y newsami nie zdazylz zareagowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy, że jest nadzieja... że wymagania się zmniejszą :-) Np. minimum ramu to nie będzie 1 GB, a np. 768 :-) Byłoby, oj byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:53, pinu? napisał:

Witam moze mi ktos powiedziec co ten pach poprawia?? Prosze o odpowiedz


Co dopiero wyszedł ten patch więc chyba nikt jeszcze nie wie jeśli znasz angielski wejdź na główna strone Gothica 3 i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 17:53, pinu? napisał:

Witam moze mi ktos powiedziec co ten pach poprawia?? Prosze o odpowiedz


Tu masz listę poprawek, ale w jęz. angielskim:

***Uwaga! niektóre ze zmian są spoilerami***

http://download.piranha-bytes.com/gothic3/Changelog-108.txt

Nie wklejam całego tekstu na forum, ponieważ post zająłby całą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, całkiem pokaźna i ciekawa ta lista! Żeby tylko wszystko sprawnie poszło - żebyśmy dostali dużo usprawnień już na płytce z Gothicem 3, lub żeby niedługo po polskiej premierze zaczęły pokazywać się na stronie CDP patche do ściągnięcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować