Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2006 o 11:03, ArtuRPGpl napisał:

cytat z jakies tam strony o gothicu, chyba rpggothic.pl czy jakos tak:

"Niemiecka premiera Gothica 3 planowana jest na wrzesień 2006. Inne wersje językowe,
w tym angielska mają sie ukazać 4 tygodnie później
. Polski dystrybutor, którym
jest firma CD Projekt nie ustalił jeszcze polskiej premiery. Ogłosił jednak, że gra zostanie
wydana na płycie DVD w cenie od 99,90 do 129zł"


jak by tak było było by EXTRA:d:d: przeciez angielska jest pozniej niz polska zawsze wiec tez
w tym okresie powinn wyjsc pl, pozatym jak mowilem to co wydawca gothic 3 niemiecki zrobii
to odrazu przesyla do polski ma troche materialu to on jedzie do pobliskich krajow i tak caly
czas, tak mi sie wydaje:):):):):):)


Chciałbym tylko delikatnie przypomnieć, że JoWooD wielokrotnie wewnętrzenie przekładał datę premiery Gothica II. Żeby nie było później żadnych narzekań ;) Co do okresu 4 tygodni - taki czas JoWooD daje na PRZEKAZANIE MATERIAŁÓW do lokalizacji po wydaniu niemieckojęzycznym - taka ich polityka widać. A że Gothic jest grą olbryzmią wie każdy fan - Gothic II miał afair tysiąc kilkaset stron do przetłumaczenia! Nic przy tym nie wskazuje na to, że Gothic 3 będzie miał ich mniej. Wręcz przeciwnie. Co ważne, i tu bez żadnego ściemniania, zależy nam na najszybszym (przy tym nie tracąc na jakości) wydaniu, żebyście i Wy i my mieli dobrą gwiazdkę ;) Jakikolwiek przybliżony czas wydania PL podamy jednak znając szczegóły dot. materiałów lokalizacyjnych. Nie będziemy wróżyć z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co ważne, i tu bez żadnego ściemniania, zależy nam na najszybszym

Dnia 21.03.2006 o 12:36, Jay Z napisał:

(przy tym nie tracąc na jakości) wydaniu, żebyście i Wy i my mieli dobrą gwiazdkę ;)


A mi się tam napradę nie spieszy. Lokalizacja "na szybkiego" zawsze powoduje(większy bądź mniejszy) uszczerbek na jakośc.i A więc panowie...nie spieszcie się(tym bardziej że kompa będe modernizował gdzieś tak za rok;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 13:04, Minsc i Boo napisał:

>Co ważne, i tu bez żadnego ściemniania, zależy nam na najszybszym
> (przy tym nie tracąc na jakości) wydaniu, żebyście i Wy i my mieli dobrą gwiazdkę ;)

A mi się tam napradę nie spieszy. Lokalizacja "na szybkiego" zawsze powoduje(większy bądź mniejszy)
uszczerbek na jakośc.i A więc panowie...nie spieszcie się(tym bardziej że kompa będe modernizował
gdzieś tak za rok;D)


No dokładnie, ale ludize z cd-projekt wiedza co robią więc powinnismy im zaufac a nie pouczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 13:23, ArtuRPGpl napisał:

> >Co ważne, i tu bez żadnego ściemniania, zależy nam na najszybszym
> > (przy tym nie tracąc na jakości) wydaniu, żebyście i Wy i my mieli dobrą gwiazdkę
;)
> > > A mi się tam napradę nie spieszy. Lokalizacja "na szybkiego" zawsze powoduje(większy bądź
mniejszy)
> uszczerbek na jakośc.i A więc panowie...nie spieszcie się(tym bardziej że kompa będe modernizował

> gdzieś tak za rok;D)

No dokładnie, ale ludize z cd-projekt wiedza co robią więc powinnismy im zaufac a nie pouczac...


Dzięki za miłe słowa. Seria Gothica to nasze oczko w głowie :) Do tej pory, mam nadzieję, nie nadwyrężyliśmy Waszego zaufania jeśli chodzi o jej lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 12:36, Jay Z napisał:

Chciałbym tylko delikatnie przypomnieć, że JoWooD wielokrotnie wewnętrzenie przekładał datę
premiery Gothica II. Żeby nie było później żadnych narzekań ;) Co do okresu 4 tygodni - taki
czas JoWooD daje na PRZEKAZANIE MATERIAŁÓW do lokalizacji po wydaniu niemieckojęzycznym - taka
ich polityka widać. A że Gothic jest grą olbryzmią wie każdy fan - Gothic II miał afair tysiąc
kilkaset stron do przetłumaczenia! Nic przy tym nie wskazuje na to, że Gothic 3 będzie miał
ich mniej. Wręcz przeciwnie. Co ważne, i tu bez żadnego ściemniania, zależy nam na najszybszym
(przy tym nie tracąc na jakości) wydaniu, żebyście i Wy i my mieli dobrą gwiazdkę ;) Jakikolwiek
przybliżony czas wydania PL podamy jednak znając szczegóły dot. materiałów lokalizacyjnych.
Nie będziemy wróżyć z fusów.


Co do ewentualnych opóźnień premiery wrześniowej, to będziemy mogli się zorientować po materiałach jakie będzie Piranha B. lub JooWoD udostępniać w najbliższych miesiącach (np. na nachodzących targach E 3).Natomiast mam nadzieję, że mimo ogromnej ilości materiałów do lokalizacji jaka niewątpliwie będzie w przypadku Gothic 3 nie zmienią Państwo (CDP), tradycji pełnej lokalizacji tej gry, a niechby ona i potrwała te 2, 3 miesiące - moim zdaniem warto poczekać...
Wiem, że niemieckojęzyczność oryginału jest też argumentem przemawiającym za pełną lokalizacją ;), choć dla mnie akurat to nie najważniejszy argument...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2006 o 13:52, Jay Z napisał:

Dzięki za miłe słowa. Seria Gothica to nasze oczko w głowie :) Do tej pory, mam nadzieję, nie
nadwyrężyliśmy Waszego zaufania jeśli chodzi o jej lokalizację.


Od kiedy śledzę poczynania Waszej firmy mam coraz więcej podziwu dla jakość opracowań gier oraz entuzjazmu z jakim Państwo do tego podchodzą. CD Projekt to światełko w tunelu na polskim rynku gier. Zresztą niepotrzebnie tak kadzę, wszyscy to wiedzą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 13:52, Jay Z napisał:

> > >Co ważne, i tu bez żadnego ściemniania, zależy nam na najszybszym
> > > (przy tym nie tracąc na jakości) wydaniu, żebyście i Wy i my mieli dobrą gwiazdkę

> ;)
> > > > A mi się tam napradę nie spieszy. Lokalizacja "na szybkiego" zawsze powoduje(większy
bądź
> mniejszy)
> > uszczerbek na jakośc.i A więc panowie...nie spieszcie się(tym bardziej że kompa będe
modernizował
>
> > gdzieś tak za rok;D)
>
> No dokładnie, ale ludize z cd-projekt wiedza co robią więc powinnismy im zaufac a nie
pouczac...

Dzięki za miłe słowa. Seria Gothica to nasze oczko w głowie :) Do tej pory, mam nadzieję, nie
nadwyrężyliśmy Waszego zaufania jeśli chodzi o jej lokalizację.


heh moze gothic 3 za free?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 14:26, ArtuRPGpl napisał:

> > > Dzięki za miłe słowa. Seria Gothica to nasze oczko w głowie :) Do tej pory, mam nadzieję,
> > >nie nadwyrężyliśmy Waszego zaufania jeśli chodzi o jej lokalizację.

heh moze gothic 3 za free?:P


To zaraz nie byłoby żadnych krytycznych komentarzy i cały nakład musielibyśmy rozdać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:44, Jay Z napisał:

> > > > Dzięki za miłe słowa. Seria Gothica to nasze oczko w głowie :) Do tej
pory, mam nadzieję,
> > > >nie nadwyrężyliśmy Waszego zaufania jeśli chodzi o jej lokalizację.
>
> heh moze gothic 3 za free?:P

To zaraz nie byłoby żadnych krytycznych komentarzy i cały nakład musielibyśmy rozdać ;)


:D A czy bedzie cos jak EK ?? BO było by super, w srodku mapa, i jakas figurka pudelko z drewna albo takie jak to Fable, cos tkaeigo bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze pochwalic cdp :) Jak dla mnie Gothica przetlumaczyliscie genialnie!!! :))) Blagam Was dajcie tych samych lektorow co byli w poprzednich czesciach :)))))) POZDRO NIECH GOTHIC BEDZIE Z WAMI!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2006 o 15:55, ArtuRPGpl napisał:

:D A czy bedzie cos jak EK ?? BO było by super, w srodku mapa, i jakas figurka pudelko z drewna
albo takie jak to Fable, cos tkaeigo bedzie?


Musi być, bo jak nie to się załame. No więc powinno być pudełeczko z drewienka lub skóry(jak oblivion), mapka w środku z figurką bezimiennego, karty z postacami, koszulka z logiem "Gothic 3", małe gadzety takie jak długopisy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 15:58, Konrad512 napisał:

musze pochwalic cdp :) Jak dla mnie Gothica przetlumaczyliscie genialnie!!! :))) Blagam
Was dajcie tych samych lektorow co byli w poprzednich czesciach :)))))) POZDRO NIECH GOTHIC
BEDZIE Z WAMI!!! :D


po pierwsze nie gothic ale innos albo sniacy albo belliar:D(nie chce mi sie dawac shifta zeby z duzej pisac imiona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:00, Grigor4 napisał:


> :D A czy bedzie cos jak EK ?? BO było by super, w srodku mapa, i jakas figurka pudelko
z drewna
> albo takie jak to Fable, cos tkaeigo bedzie?

Musi być, bo jak nie to się załame. No więc powinno być pudełeczko z drewienka lub skóry(jak
oblivion), mapka w środku z figurką bezimiennego, karty z postacami, koszulka z logiem "Gothic
3", małe gadzety takie jak długopisy itd.


i 259 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:03, ArtuRPGpl napisał:

>
> > :D A czy bedzie cos jak EK ?? BO było by super, w srodku mapa, i jakas figurka pudelko

> z drewna
> > albo takie jak to Fable, cos tkaeigo bedzie?
>
> Musi być, bo jak nie to się załame. No więc powinno być pudełeczko z drewienka lub skóry(jak

> oblivion), mapka w środku z figurką bezimiennego, karty z postacami, koszulka z logiem
"Gothic
> 3", małe gadzety takie jak długopisy itd.

i 259 zl:)



cena mnie nie interesuje może być nawet 300zł (tylko niech wcześniej zapowiedzą, żebym mógl zbierać), ale musi być mega edycja ( i pewnie będzie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 16:12, Grigor4 napisał:

> >
> > > :D A czy bedzie cos jak EK ?? BO było by super, w srodku mapa, i jakas figurka
pudelko
>
> > z drewna
> > > albo takie jak to Fable, cos tkaeigo bedzie?
> >
> > Musi być, bo jak nie to się załame. No więc powinno być pudełeczko z drewienka lub
skóry(jak
>
> > oblivion), mapka w środku z figurką bezimiennego, karty z postacami, koszulka z logiem

> "Gothic
> > 3", małe gadzety takie jak długopisy itd.
>
> i 259 zl:)


cena mnie nie interesuje może być nawet 300zł (tylko niech wcześniej zapowiedzą, żebym mógl
zbierać), ale musi być mega edycja ( i pewnie będzie :) )


mam 14 lat i 500 zl na koncie itrzymam je na gothica i na ramy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaglądajcie przez najbliższe dni na oficjalną stronę zwiastuna Gothic 3 - czyli www.gothic3.com, bo za parę dni pojawi się tam więcej screenów (poza tym jednym co podałem wyżej), które będą zrobione bezpośrednio z gry (a nie jak te co mieliśmy do tej pory okazję oglądać - zrobione w trakcie modelowania).
Choć pewnie informacja o tym pojawi się też na stronie gł. gram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzieliście już tego pierwszego screena z gry?? :D mein Gott! to jest piękne :D mam nadzieje, że to jest oddalony obraz przez "zoom out" bo tak z daleka to granie będzie mniej przyjemne niż tak bezpośrednio za Bezimiennym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 13:52, Jay Z napisał:

> > >/.../ Do tej pory, mam nadzieję, nie
nadwyrężyliśmy Waszego zaufania jeśli chodzi o jej lokalizację.

Prawda. Ale poprzeczkę podnieśliście bardzo wysoko i nie wiem, czy przy tak obszernej grze, jaką ma być, według zapowiedzi, Gothic III , zdołacie ją tak wysoko utrzymać. Jeśli tylko połowa tego, co piszą o grze będzie prawdą, to czeka Was więcej pracy niż przy obu Gothic''ach z Nocą Kruka razem wziętych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować