Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2006 o 18:34, Tar The Dark napisał:

Wiem że nie będize gildi


Gildie będą, ale nie bedzie przymusu przyłączenia się do którejś z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 15:16, olki77 napisał:

> > > > Ale on ma rację, w obydwu tytułach mamy bardzo dużą swobodę działania,
duży
> świat
> > do
> > > zwiedzania
> > > > i widok TPP. :D
> > > > W Gothic nie ma akcji? Też możemy nazwać ją grą akcji. Między Bogiem a
prawdą,
> jest
> > to
> > > właśnie
> > > > sztandarowe action rpg.
> > >
> > > Może i ma racje ale Gothic jest przede wszystkim grą typu RPG więc niech nie
miesza
> gatunków
> >
> > > GTA jest inną grą a Gothic inną! Oto mi chodzi
> > > Chodziło mi oto ze jest taki wielki swiat robimy misje KREJT dzieki za to ze
przyznałes
>
> > mi racje
> Oc tutaj chodzi?? Poco skopiowałeś mój tekst???
>

Nie rozumiem cie

Niemartw sie ja tez Ciebie nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 19:53, wdowiakm napisał:

Niemartw sie ja tez Ciebie nie rozumiem

Skąd Ty wytrzasnąłeś tego posta? I po co zaśmiecasz wątek jakimiś rzeczami w których o nic nie chodzi, jeszcze do tego nie skracając wcale cytowanego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzialem gdzie zapytac, wiec tutaj pisze. Odrazu mowie 116 stron to troche dla mnie za duzo by przeczytac i sie dowiedziec czy juz byla o tym mowa. Widzialem screeny Obliviona gra nie ma nic sobie do zarzucenia. Jak moze wypasc na tle tej gry Gothic ? Mysliscie, ze bedzie mial teraz jakies wieksze szanse by przewyzszych Obliviona ? Morrowind mial o wiele wiekszy swiat niz Gothic II, teraz tym bardziej, dodatkowo fenomenalna grafika, nie wiem jak z grywalnoscia, jednak ja wole Tps i mysle ze to duzy plus Gothica. Poza tym uwielbiam hash&slash co za tym idzie Gothic ma u mnie plus, nie wiem jak jest Oblivionie ale w Morrowindzie wkurzalo mnie to "raz ty atakujesz raz przeciwnik" ... Co sadzicie o tej walce, czy Gothic ma duze szanse konukorwac z Oblivionem, jak narazie ta gra dostaje wysokie noty od graczy i nie wydaje mi sie by miala cos co by jej pozycje oslabilo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 19:55, Radament napisał:

Nie wiedzialem gdzie zapytac, wiec tutaj pisze. Odrazu mowie 116 stron to troche dla mnie za
duzo by przeczytac i sie dowiedziec czy juz byla o tym mowa. Widzialem screeny Obliviona gra
nie ma nic sobie do zarzucenia. Jak moze wypasc na tle tej gry Gothic ? Mysliscie, ze bedzie
mial teraz jakies wieksze szanse by przewyzszych Obliviona ? Morrowind mial o wiele wiekszy
swiat niz Gothic II, teraz tym bardziej, dodatkowo fenomenalna grafika, nie wiem jak z grywalnoscia,
jednak ja wole Tps i mysle ze to duzy plus Gothica. Poza tym uwielbiam hash&slash co za tym
idzie Gothic ma u mnie plus, nie wiem jak jest Oblivionie ale w Morrowindzie wkurzalo mnie
to "raz ty atakujesz raz przeciwnik" ... Co sadzicie o tej walce, czy Gothic ma duze szanse
konukorwac z Oblivionem, jak narazie ta gra dostaje wysokie noty od graczy i nie wydaje mi
sie by miala cos co by jej pozycje oslabilo !

Gothic i hack and slash... o Boże... ale bzdura ;]

Gothic 3 zmiażdży obliviona w każdym aspekcie ;) O to się nie martw. Grafika w G3 będzie tak samo fenomenalna jak w obku, a w G2 była lepsza niż w morrowindzie. Fabuła i klimat były świetne, nie wiem, czemu miałoby być inaczej. Oblivion podobno przypomnia morka, więc prawdopodobnie jest podobnie płytki... jak zwykle, duży świat, ale bez głębi i pusty.

Prawda jest taka, że żadna z gier z serii The Elder Scrolls nie dorównuje żadnemu z Gothiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # Uwielbiam gothica i nie nawidzę morka, ale przesadziłęś z grafiku. Porównująć obie gry graficznie, morek wymiata
2 # Gothic hack&slash ? Tylko gdy chciało się expa nabić , dalej to czysty cRPG, lepszy od morka ;-D
3 # Spojrz na Artura - naprawdę kocham Gothica, ale on przesadza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:18, Monastor napisał:

Gothic i hack and slash... o Boże... ale bzdura ;]

A co to wkoncu jest jak nie hash and slash ? Mozna wokol atakowac kogo sie chce, a nie Aim i dopiero i to jeszcze razy ty raz ja :/

Wiesz poprostu troszke sie przerazilem na widok Obliviona, bo szczerze moge powiedziec morrowinda skasowalem jak sztyletem nie moglem zabic chlopa, ktory zajebal mnie piesciami na poczatku gry :/ A Gothic to jest to co lubie, ma wszystko to co potrzebuje moj ideal gry oprocz multiplayera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 19:55, Radament napisał:

(...) Widzialem screeny Obliviona gra
nie ma nic sobie do zarzucenia. Jak moze wypasc na tle tej gry Gothic ? Mysliscie, ze bedzie
mial teraz jakies wieksze szanse by przewyzszych Obliviona ?

moim zdaniem za wcześnie na takie rokowania, ale zdaje się, że lepszy będzie:P

Dnia 27.03.2006 o 19:55, Radament napisał:

Morrowind mial o wiele wiekszy
swiat niz Gothic II, teraz tym bardziej, dodatkowo fenomenalna grafika, nie wiem jak z grywalnoscia,
jednak ja wole Tps i mysle ze to duzy plus Gothica.

no w sumie świat miał większy, ale moim zdaniem był dość sztywny :P a grafika to nie wszystko :P

Dnia 27.03.2006 o 19:55, Radament napisał:

Poza tym uwielbiam hash&slash

ale żeś wymyślił z tym h&s :P

Dnia 27.03.2006 o 19:55, Radament napisał:

co za tym idzie Gothic ma u mnie plus, nie wiem jak jest Oblivionie ale w Morrowindzie wkurzalo mnie
to "raz ty atakujesz raz przeciwnik" ... Co sadzicie o tej walce,

co do systemu walki hit za hit to mi nic nie wiadomo (nie wiem czemu, ale nie zauważyłem tego w morrowindzie:P), ale to raczej kiepawe :P

Dnia 27.03.2006 o 19:55, Radament napisał:

czy Gothic ma duze szanse konukorwac z Oblivionem, jak narazie ta gra dostaje wysokie noty od graczy i nie
wydaje mi sie by miala cos co by jej pozycje oslabilo !


gothic tą pozycję osłabi...:P a pomoże mu sporo innych i ciekawych tytułów tj. two thrones, dark mesiah of m&m, wiedźmin (no chyba, że terminy wydania tych gier się poprzesuwają na dalej w 2007:P)... oj coś mi się zdaje, że oblivion dostanie trochę po kościach i już taki najlepszy nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:25, WorldWar3PL napisał:

1 # Uwielbiam gothica i nie nawidzę morka, ale przesadziłęś z grafiku. Porównująć obie gry
graficznie, morek wymiata

???????
Gothic 2 jest lepszy graficznie od morka... no, może ma gorszą wodę, ale to wszystko

Dnia 27.03.2006 o 20:25, WorldWar3PL napisał:

2 # Gothic hack&slash ? Tylko gdy chciało się expa nabić , dalej to czysty cRPG, lepszy od
morka ;-D

To nie jest hack and slash... Tam nigdzie nie ma bezsensownie rozmieszczonych hord potworów, przez które trzeba się przesiec, liczba przeciwników była akurat

Dnia 27.03.2006 o 20:25, WorldWar3PL napisał:

3 # Spojrz na Artura - naprawdę kocham Gothica, ale on przesadza .

Jakiego Artura xD

>A co to wkoncu jest jak nie hash and slash ? Mozna wokol atakowac kogo sie chce, a nie Aim i dopiero i to >jeszcze razy ty raz ja :/
Hack and slash to bezmyślna gra, w której fabuła leży i wszystko opiera się na bezsensownej siekaninie w przegiętych ilościach... patrz: Diablo, Dungeon Siege, Fable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:56, janosikPL napisał:

dark mesiah of m&m,

Też wymyśliłeś xD

Nie stawiaj proszę przy nazwie tej gry słów "Might and Magic"... to jest po prostu Dark Messiah :P

1. Żadna gra nie dorówna Might and Magic 7
2. Jeśli jakaś dorówna, patrz punkt pierwszy :P
3. Nic, co jest zupełnie oderwane od wszechświata MM nie może się tak nazywać
4. Nie ma czegoś takiego jak prawa do nazwy Might and Magic, przysługują one naturalnie każdemu, kto stworzy grę godną tej nazwy... zastrzega się, że następuje to jedynie w przypadku spełnienia punktów poprzednich
5. Jeśli jesteś prawnikiem od praw autorskich wynajętym przez Ubisoft, patrz: punkty 3 i 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2006 o 20:56, janosikPL napisał:

> Poza tym uwielbiam hash&slash > ale żeś wymyślił z tym h&s :P

No to jak niby jest w Gothic''u to nie jest hash&slash ?

Dnia 27.03.2006 o 20:56, janosikPL napisał:

co do systemu walki hit za hit to mi nic nie wiadomo (nie wiem czemu, ale nie zauważyłem tego
w morrowindzie:P), ale to raczej kiepawe :P

Nie widziales chwilowej przerwy miedzy atakami ? bo ja tak i to mnie wkurza :/

Dnia 27.03.2006 o 20:56, janosikPL napisał:

gothic tą pozycję osłabi...:P a pomoże mu sporo innych i ciekawych tytułów tj. two thrones,
dark mesiah of m&m, wiedźmin (no chyba, że terminy wydania tych gier się poprzesuwają na dalej
w 2007:P)... oj coś mi się zdaje, że oblivion dostanie trochę po kościach i już taki najlepszy
nie będzie :P


Nie zaprzeczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol h&s to nie do konca siekana 1 na 100 ... Ogolnie chodzi mi o dynamike rozegrania walk, mozesz atakowac kogo chcesz i nie ma tych postojow miedzy atakami, ktorych nienawidze. Ok to w takim ukladzie czym bedzie Severence : Blade of the Darkness ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:39, Radament napisał:


> > Poza tym uwielbiam hash&slash > ale żeś wymyślił z tym h&s :P
No to jak niby jest w Gothic''u to nie jest hash&slash ?

W żadnym wypadku... przeczytaj jeszcze raz mojego posta :P

Dnia 27.03.2006 o 21:39, Radament napisał:

> co do systemu walki hit za hit to mi nic nie wiadomo (nie wiem czemu, ale nie zauważyłem
tego
> w morrowindzie:P), ale to raczej kiepawe :P
Nie widziales chwilowej przerwy miedzy atakami ? bo ja tak i to mnie wkurza :/

To jest wnerwiające... W gothicu można akurat wyprowadzić kolejny atak, a w morku miecz musi znowu wrócić na górę, żeby znowu machnąć nim jak cepem xD

Dnia 27.03.2006 o 21:39, Radament napisał:

> dark mesiah of m&m, wiedźmin (no chyba, że terminy wydania tych gier się poprzesuwają
na dalej

Akurat nie Dark Messiah... Może jak ktoś uratuje prawa do Might and Magic... Myślał ktoś o odkupieniu ich i zakopaniu w jakimś grobowcu, żeby seria wreszcie miała zasłużony spokój? xD

Dnia 27.03.2006 o 21:39, Radament napisał:

> w 2007:P)... oj coś mi się zdaje, że oblivion dostanie trochę po kościach i już taki najlepszy
> nie będzie :P
Nie zaprzeczam :)

To pewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:41, Radament napisał:

lol h&s to nie do konca siekana 1 na 100 ... Ogolnie chodzi mi o dynamike rozegrania walk,
mozesz atakowac kogo chcesz i nie ma tych postojow miedzy atakami, ktorych nienawidze. Ok to
w takim ukladzie czym bedzie Severence : Blade of the Darkness ?

Nie wiem, nie grałem... Sposób rozgrywania walki nie ma tu nic do rzeczy... Chodzi bardziej o to czy walki są sensowne i o ich natężenie w stosunku do pozostałych elementów gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:44, Monastor napisał:

Nie wiem, nie grałem... Sposób rozgrywania walki nie ma tu nic do rzeczy... Chodzi bardziej
o to czy walki są sensowne i o ich natężenie w stosunku do pozostałych elementów gry


Na wojnie jedni wojownicy zabija 20 i przezyja inni zgina za pierwszym ciosem :/ Ty wcielasz sie w tego bohatera co zabija 20 a nie co pada za pierwszym ciosem, tak to gra nie mialaby sensu. Dla mnie sposob rozegrania walki ma duzo, nie lubie turowych, nie lubie czekac na atak przeciwnika, chce mu jebac 2-3 razy zanim on mnie zaatakuje nie myslac przy tym. Czy ty na solowie w realu myslisz ? Czy ty ukladasz sobie w glowie gdzie go uderzysz ? Raczej nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:53, Radament napisał:

Dla mnie sposob rozegrania walki ma duzo, nie lubie turowych, nie lubie czekac na atak
przeciwnika, chce mu jebac 2-3 razy zanim on mnie zaatakuje nie myslac przy tym. Czy ty na
solowie w realu myslisz ? Czy ty ukladasz sobie w glowie gdzie go uderzysz ? Raczej nie :/

To znaczy tylko, że jest dobry system walki... to nie hack and slash

Hack and slash''em jest za to diablo, w którym walka rozgrywa się w trybie kliknij i postać walczy lub kliknij i wybucha cały ekran ;P ;)
Dla mnie hack and slash jest przede wszystkim wtedy, kiedy twórcy gry wyraźnie nie mają pomysłu na grę i zapychają wszystko walkami, które się nad wszystko wybijają.

W Gothicu możesz przejść między miastami i zabić po drodze dwa ścierwojady + trzech krwiopijców... za to w takim Fable możesz w drodze z jednego miasta do drugiego wytłuc 300 przeciwników... do tego wszystkich takich samych :P W tej grze dochodzą jeszcze na przykład idiotyczne respawny, to znaczy... wszystko odnawia się kiedy tylko opuścisz mapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 21:38, Monastor napisał:

> dark mesiah of m&m,
Też wymyśliłeś xD

Nie stawiaj proszę przy nazwie tej gry słów "Might and Magic"... to jest po prostu Dark Messiah :P

wiesz teoretycznie to się tak nazywa :P i tak jakoś się tą nazwą posłużyłem :P
wybacz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować