Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2006 o 21:49, KrzysztofMarek napisał:

Przepraszam za wyrażenie, ale ględzicie bez sensu, zamiast już zamówić grę!


To nie glądzenie, tylko dyskusja o tym, co byśmy chcieli jako bonusy do Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3. O tę dyskusje prosił Jay Z w tym poście http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=3341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 22:08, Abi Dalzim napisał:

To nie glądzenie, tylko dyskusja o tym, co byśmy chcieli jako bonusy do Edycji Kolekcjonerskiej
Gothic 3. O tę dyskusje prosił Jay Z w tym poście http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=74&pid=3341

Dobrze, przyznaję się bez do wszystkiego, ale czy już zamówiłeś grę? Bo ja tak.
Jak zamówisz grę, to dyskusja o ewentualnych bonusach nabiera sensu. Ale wcześniej, to jak dyskusja o pogodzie latem przyszłego roku...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówię jak będę znał datę premiery i wersję lokalizacji... - czyli zapewne pod koniec września.
Proszę nie pisać, że jak ktoś nie zamówił, to nie ma prawa do czegoś...
Spokojnie - gra nie zając nie ucieknie przed premierą i nie zabraknie jej przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 02:00, Pyton01 napisał:

no nie wiem czy nie zabraknie? jak sie wszyscy żucą na EK to nie wiem czy coś zostanie:D


dlatego ja juz zamowiłem bo CDP pierwszy raz robi cos takiego wiec zeczywiscie moze zabraknać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 02:00, Pyton01 napisał:

no nie wiem czy nie zabraknie? jak sie wszyscy żucą na EK to nie wiem czy coś zostanie:D


To jest zwykła edycja. EK jeszcze nie ma. CDP mówi, że jak dadzą EK to będzie można zrezygnować z obecnej wersji i przerzucić się na kolekcjonerską, więc verbum nie traci niczego na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 07:41, zajacisko napisał:

czy przy zamówieniu gothica 3 można użyc wirtualnych pieniędzy?

narazie nic nie wiadomo bo ani nie ma sugerowanej ceny i wielu informacji... wiec ja bym sie wstrzymywal narazie z zamawianiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na Gothica III, więc może dorzucę parę pomysłów, co do zawartości i wyglądu EK ;]

Punkt 1. - Pudełko

Powinno być unikalne. Niech to nie będzie skrzynka, ani pudełko księga, czy też Coś Co Skonstruowali Orkowie (tak jak z Rise of Legends :P). Mogłoby wyglądać jak... hmm... głowa Bezimiennego (otwierana, w mózgoczaszce byłyby wszystkie elementy zestawu ;]) lub jakaś beczka. Gdyby CD Projekt zdecydował się na beczkę, to powinna:
- być z drewna, a na niej wypisany złotymi literami napis: "GOTHIC 3 LIMITOWANA EDYCJA KOLEKCJONERSKA",
- mieć dwie metalowe obręcze (z góry i dołu), które podtrzymywałyby całą konstrukcję,
- oczywiście powinno być wieko (okrągłe oczywiście ;]),
- w środku powinna być wyłożona jakimś materiałem (ew. czymś podobnym do "tego czegoś", którym była wyłożona skrzynka z HoMM V LEK, tyle że innego koloru, np. zielonego ;]),
Dodatkowo w specjalnym pudełku EK powinno być włożone 2-gie pudełko (czyli: kartonowa obwoluta, Digipack... tak jak było z HoMM V LEK ;]) które można postawić na półce, a nie będzie zajmować dużo miejsca.

Punkt 2. - Instrukcja

Instrukcja to nieodłączna część pudełka z grą. W niej znajdują się najpotrzebniejsze informacje na temat gry. W Edycji Kolekcjonerskiej instrukcja powinna być rozrzeżona w stosunku do wydania standardowego. Powinny się w niej znajdować opisy wszystkich broni i czarów, porady Gorna, Miltena i Lestera (Diega też mogą być ;]). Tak a oko powinna mieć tak ze 100 - 150 stron. Wydrukowana na papierze kredowym, z lakierowanymi okładkami (tak jak w HoMM V ;])

Punkt 3. - Poradnik

Tu mam mało do napisania. Powinien być solidny, opisywać wszystkie Questy, zarówno te główne i poboczne. Oczywiście lakierowana okładka, wydruk na papierze kredowym :]

Punkt 4. – Mapa

Mapy powinny być dwie. Jedna przedstawiająca całą Myrthanę, a druga wyspę Khorinis. Mapa kontynentu (Myrthany) powinna być formatu A2, natomiast ta druga – A3. Papier, na którym miałaby być wydrukowana powinien być specjalnie postarzany lub bawet nadpalony.

Punkt 5. – Karty…

Do gry CDP mógłby dołączyć różnego rodzaju karty. Lecz nie chodzi mi o karty do gry ale o karty: pomocy podręcznej i referencyjną. Na KPP wydrukowane powinny być wszystkie stworzenia z G3 wraz ze statystykami. Na KR powinna być klawiszologia. Wydruk na papierze kredowym, całość lakierowana i złożona na kilka części (w wypadku KR na dwie).

Punkt 6. – Artbook

Króciutko. Artbook z ok. 30 stronami, drukowany na papierze kredowym, cały lakierowany.

Punkt 7. - Inne dodatki większe i mniejsze

Dodanie pierścienia odlanego z metalu z pewnością dodałoby atrakcyjności EK. Również Soundtrack byłby mile widziany. Co do posążku Innosa, to myślę że to byłby niewypał, który niepotrzebnie podwyższyłby cenę zestawu.

Punkt 8. - Cena

Oczywiście cena Edycji kolekcjonerskiej powinna być w granicach od 159,90 PLN do 189,90 PLN. Oczywiście po zniżce wPLN cena powinna wynosić od 119,90 PLN do 139,90 PLN.


Uff... trochę się rozpisałem ;] Jak myślicie, czy mój pomysł wypali ??? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Również czekam na Gothica III, więc może dorzucę parę pomysłów, co do zawartości i wyglądu
EK ;]

Punkt 1. - Pudełko

Myśle, że troche przkombinowałeś - beczka ? xD xD xD Gdzie Ci takie pudełka zrobią :D
Ja tam wole metalowe lub starą ale dalej jarą pudełko - księge :)

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Punkt 2. - Instrukcja

A tutaj sie zgadzam w całej rozciągłości :D instrukcja na wzór Gothic 2 tylko by jeszcze wprowadzenie było na początku :D ( takie jak w 2 czyli Rhobar wezwał Hagena.... :D )

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Punkt 3. - Poradnik

Tutaj bym prosił tylko o początek tak jak w instrukcji :D Opis wszytskich questów psułby niespodzianke a ja nie powstrzymałbym sie i przeczytał :) Byłby to po prostu jeden wielki spoiler :)

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Punkt 4. – Mapa

Nic dodać nic ując :D ( no moze jednak :D )Tylko niech beda zaznaczone np. Tawern pod Trójnogim Ścierwojadem itp (Bo mapa w poprzednich czesciach tego nie miał, w grze byłaby bez oznacze na sciane z oznaczeniami :D )

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Punkt 5. – Karty…

To ładnie wyglada ale ja i tak z tego nie korzystam (w G3 beda grał na sterowaniu z 1 :P ), więc mi to nie potrzebne ale dobrze jak bedzie

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Punkt 6. – Artbook >

I ja króciutko - to oglądniecia na jeden raz :) Chyba, że bedzie rozkładówka Nadji :D

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Punkt 7. - Inne dodatki większe i mniejsze

Ja chce wisiorek tak jak w Gotthic 1 :/ Tylko przedstawiajacy kogo/coś innego :D
Karty do gry ewentualnie też :D

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Punkt 8. - Cena

Hehehe, ja na tą gre pieniadze trzymam od premiery Noc Kruka wiec cenie nie gra roli :P

Dnia 10.06.2006 o 08:49, Lex napisał:

Uff... trochę się rozpisałem ;] Jak myślicie, czy mój pomysł wypali ??? ;]

Po moich przeróbkach bardzo dobry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko księga już było w EK Fable. A co do poradnika zawsze się przyda, jak się zatniesz w którymś momencie gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:39, Lex napisał:

Pudełko księga już było w EK Fable.

Ale beczka ? :D <-- rozśmiesza mnie to strasznie - poczekamy zobaczmy
>A co do poradnika zawsze się przyda, jak się zatniesz w którymś momencie gry ;]
Jako stary wyjadacz nie zamierzam korzystac z poradników itp :D
PS ide zaczac kolejny raz G2NK tym razem najemnik + zrecznosc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na:
- bryłka rudy (obowiązkowo!),
- album z artami (spory!),
- figurki (bezimienny mag, bezimienny warrior, ork i kilku bohaterów z poprzednich części np. Diego i Lee),
- bible of Gothic (szkice, zwoje, itp.),
- unikalny wywiad z twórcami (DVD, jak powstawały Gothiki, itp.).
I co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:46, Bajuj napisał:

> Pudełko księga już było w EK Fable.
Ale beczka ? :D <-- rozśmiesza mnie to strasznie - poczekamy zobaczmy


Zawsze to coś nowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:48, AbeFrugo napisał:

- figurki (bezimienny mag, bezimienny warrior, ork i kilku bohaterów z poprzednich części np.
Diego i Lee),


Figurki ??? Niestety to pewnie nie pojawi się, gdyż byłyby bardzo słabej jakości (taka twarz znieszkształcona u Diega to zgroza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 09:48, AbeFrugo napisał:

Co powiecie na:
- bryłka rudy (obowiązkowo!),

Podziękuje po co mi zwykły kamyk pomalowany na niebiesko ;D

Dnia 10.06.2006 o 09:48, AbeFrugo napisał:

- album z artami (spory!),

Raz obejrze i zostawie (no chyba, ze jak pisałem bedzie rozkładówka Nadjii )

Dnia 10.06.2006 o 09:48, AbeFrugo napisał:

- figurki (bezimienny mag, bezimienny warrior, ork i kilku bohaterów z poprzednich części np.
Diego i Lee),

Bedą one małe, lub duże i nie ładnie za taka kase to figurki zostawmy dla innych :D Wole juz jakies ładne pudełko na DVD-ki a nie zwykły dvdbox

Dnia 10.06.2006 o 09:48, AbeFrugo napisał:

- bible of Gothic (szkice, zwoje, itp.),

Oooo, tutaj bym chetnie cos z tego zobaczył :D

Dnia 10.06.2006 o 09:48, AbeFrugo napisał:

- unikalny wywiad z twórcami (DVD, jak powstawały Gothiki, itp.).

Też do obejrzenia na raz, dwa ale jak najbardziej - niech będzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej chciałbym ujrzeć jakiś ciekawy gadżet z gry mianowicie Uriziel bądź tą maskę śniącego dużych rozmiarów... oszalałbym ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania, bo dawnop nie bylem na forum bo niemam kompa:
Kiedy mozna bedize zamowic EK?? Bo to jest zwykla edycja co sie teraz zamawia no nie?? Czy jak ot jest? Jak terz zamawiam to zwykla czy EK?? troche dziwnie ze juz wystawili bo nawet ceny nie podali heh, ale ja czekam na EK i co ona bedzie zawierac i co wchodzi w jej pakiet??? I jesli chce EK musze juz zamowic ta wersje co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować