Zaloguj się, aby obserwować  
kootpl

GOTHIC III ( jaki będzie?)

18075 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 17:37, marlin15 napisał:

ja mam 7800GT i mi nie działą płynnine na max... bo cieie na trawie musze miec wyłaczone...
a tak wogule to trawa opoznia najbardziej dziłanie oblviona... a z tego co widziałem do trawa
i drzewa w G3 ... sa robione metoda prostrza .. składanie tekstur.. anie rysowanie poszegulnych
listków jak w TESIV:O.. itrawa tez jest inna a o krzakach nie wspomne...


Dokładnie, w Oblivionie bardzo sie postarali pod wzgledem graficznym, no ja cienie tez mam powyłanczane, ale powiem ci szczerze ze jak wloncze cienie i wyloncze to nic nie widze innego w grafice! i Gra sie tylko przycina jak biegne w gąszczu trawy a jaki masz sprzecior? Bo ja nie wiem czy tego mego Geforca 6800gs 256/256 nie wymioenic na 7800gt leadatek ale raczej nie wymienie bo bende czekal na karty pod dx 10 czy lepiej wymienic na gothic 3??

AMD Athlon 3000+
1024 Ddr Ram Patriot cl 3.2. 400mhz
Geforce Palit 6800 Gs 256 bit / 256 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrocmy do rozmowy o G3 a nie o wymaganiach..bo to juz było przerabiane nie raz.... niektóym nie podoba sie głos Roberta Gawlińskiego w G3 PL... co wy na to/??? mi za specjalnie tez sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:42, marlin15 napisał:

G3 pojdzie ci na max napewno w 800x600... na 99.9%... a dalej to zobaczymy...


Mam nadzieje ze na 1024/754 bo na 800 napewno nie bende grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:41, marlin15 napisał:

wrocmy do rozmowy o G3 a nie o wymaganiach..bo to juz było przerabiane nie raz.... niektóym
nie podoba sie głos Roberta Gawlińskiego w G3 PL... co wy na to/??? mi za specjalnie tez sie
nie podoba...


Mysle ze juz wszystko przerobiliscie w tych 11 000 postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 17:44, asr napisał:

Mysle ze juz wszystko przerobiliscie w tych 11 000 postach

A nie wszystko, bo informacja o Gawlinskim pojawiła sie chyba tydzień temu,wiec stosunkowo niedawno jak na ten temat.

Wiem że jednemu z redaktorów " Najlepiej sprzedającego się pisma komputerowego w Polsce" też nie podobał się Gawlinski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie doczekaliśmy się tego dnia 12.09.2006r. jeszcze miesiąc... Teraz zapewne JoWood jaki i PB skoncentrują się na akcji promocyjnej, a raczej biznesowej G3, myślę, że nasza EK jest już tylko kwestią czasu… Obyśmy się nie rozczarowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może my powinniśmy trochę przystopować z tym najeżdżaniem na Gawlińskiego, co...? Bo może chłopaki (i dziewczyny ;) z CDP znaleźli mu całkiem odpowiednie zajęcie, jak na jego... mhm, warunki głosowe. Może to, co słyszeliśmy, to była tylko niezobowiązująca próbka, a tak naprawdę będzie on podkładał głos pod... kurczaki :) Albo chrząszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może to, co słyszeliśmy, to była tylko niezobowiązująca próbka, a tak naprawdę

Dnia 13.09.2006 o 17:51, Remember_The_Name napisał:

będzie on podkładał głos pod... kurczaki :) Albo chrząszcze :)


Ech... on podkłada głos... za dowódcę jakiejś grupy wojowników... płakać mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:52, Darkstar181 napisał:

>Może to, co słyszeliśmy, to była tylko niezobowiązująca próbka, a tak naprawdę
> będzie on podkładał głos pod... kurczaki :) Albo chrząszcze :)

Ech... on podkłada głos... za dowódcę jakiejś grupy wojowników... płakać mi sie chce.


Mi też...chyba ze dadza jego głos pod żone dowódcy grupy wojownikow albo ona jest kobieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:52, Darkstar181 napisał:

> będzie on podkładał głos pod... kurczaki :) Albo chrząszcze :)

Ech... on podkłada głos... za dowódcę jakiejś grupy wojowników... płakać mi sie chce.


Spokojnie, zawsze ten przywódca może być głupim, zarozumiałym bufonem, który będzie regularnie wyśmiewany, a jego podkomendni będą na niego patrzeć z przymróżeniem oka... do czasu kiedy ja go zabiję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi sie wydaje ze troche cdp poszlo w reklame ze ktos "sławny" choć go nie znam promuje i gra w ta gre zeby tylko nie bylo na pudelku ze jego głos jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:52, Darkstar181 napisał:

>Może to, co słyszeliśmy, to była tylko niezobowiązująca próbka, a tak naprawdę
> będzie on podkładał głos pod... kurczaki :) Albo chrząszcze :)

Ech... on podkłada głos... za dowódcę jakiejś grupy wojowników... płakać mi sie chce.

Czemu jego głos brzmi jak w pełni opanowanego dowódce, który w każdej sytuacji zachowałby stoicyzm. Tak bynajmniej odbieram tę postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może nie skreślajmy go tak odrazu może wcale nie wyszedł tak żle może głos który podłozył jest idealny do tej roli wkońcu jay-z mówił ze dobrze wyszło mi sie głos gawlińskiego nie podoba tylko na pierwszym nagraniu potem juz nie było wcale tak żle moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:57, Lord Riven napisał:

Czemu jego głos brzmi jak w pełni opanowanego dowódce, który w każdej sytuacji zachowałby stoicyzm.
Tak bynajmniej odbieram tę postać.

Żartujesz? Ja tam widzę ufarbowanego lalusia w zbroi założonej tył na przód (a może nie będzie miał zbroi, tylko modne ciuszki, bo mu w nich wygodniej i ma większą swobodę ruchu) i żującego gumę :P
Na pewno nie brzmi jak doświadczony wojownik.

Bardzo możliwe, że to jakiś hrabia, który zaciągnął się do "elitarnych" wojowników za pieniądze, by zasmakować "wesołego życia żołnierza"... W sumie Orkowie są w przewadze i ludzie muszą wysyłać do walki byle mięso armatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuje. Myślę że jego postać będzie pociągać za sznurki, jeśli chodzi o rebeliantów. Być może będzie to jedyna osoba która będzie miała jako taki kontakt z królem. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować