Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)
32.Dead-pl

Jako że z olsztyna mam rzut beretem... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale tłumy. I ile osób z Olsztyna :P !

Hmm... Furr, a czy Ty sprawdzałeś aby liczbę miejsc w tych ośrodkach? Bo jak tak dalej pójdzie (zakładam, że Współczynnik Wykruszenia będzie niewielki), to z tego się zrobi regularna kolonia (karna?).

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnichu, spokojnie. Spora część osób w tym ja jest 50/50, jeśli nie mniej. Więc możesz być pewien że się wykruszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:35, MonkOfWar napisał:

O matko, ale tłumy. I ile osób z Olsztyna :P !

Hmm... Furr, a czy Ty sprawdzałeś aby liczbę miejsc w tych ośrodkach? Bo jak tak dalej pójdzie
(zakładam, że Współczynnik Wykruszenia będzie niewielki), to z tego się zrobi regularna kolonia
(karna?).

:)


To może lepiej wynająć stare koszary. Chociaż nie będzie trzeba sprzątać i płacić za zniszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:35, MonkOfWar napisał:

Hmm... Furr, a czy Ty sprawdzałeś aby liczbę miejsc w tych ośrodkach? Bo jak tak dalej pójdzie
(zakładam, że Współczynnik Wykruszenia będzie niewielki), to z tego się zrobi regularna kolonia
(karna?).
:)


A myślisz czemu już teraz o wszystko proszę? Żeby zarezerwować szybko cały ośrodek jakiś na własność :P.
I kurczę jeszcze wyjdzie na to, że tak będzie w rzeczywistości...
Na razie mam przed sobą ofertę jednego ośrodka, który ma w domkach miejsc 62. Pomijając jeszcze tzw "hotel" ;).
Tylko na razie wypytuję o wolne terminy :D.

Poza tym wydaje mi się, że 3-4-5 sierpnia to ładna data? Co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2007 o 21:54, Furrbacca napisał:

Poza tym wydaje mi się, że 3-4-5 sierpnia to ładna data? Co myślicie na ten temat?


Jeśli to ten ośrodek co mi napisałeś to byłoby nieżle, wygląda całkiem fajnie, i nie jest taki drogi. Data będzie mi pasować o ile będzie to weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)
32. Maciek wraz z Sylwią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)
32. Maciek wraz z Sylwią :)
33. Ulcia-KapCrew (z Radosiem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja zacytuję to, co mi się zdarzyło napisać na stroblonie dzisiaj rano...

"W związku z tym mogę poinformować, że niepełnoletność nie stanowi żadnej granicy. Tak, tak. Jedyny problem może nastąpić wówczas, gdy dojdzie do jakichś nieprzyjemnych incydentów - niestety ale wyszło tak, jak wyszło - wówczas odpowiedzialność spada na rodziców osoby niepełnoletniej. Niańczyć nie będziemy, choć możecie też być pewni, że nie będziemy też dręczyć ;)." - jeszcze tylko dodam, że najprawdopodobniej zechcę skontaktować się z rodzicami osób niepełnoletnich telefonicznie, by uzyskać potwierdzenie, że wyrazili zgodę na wyjazd swojego podopiecznego. Inaczej mówiąc - nie zgodzę się na żadne ucieczki z domów ;).

"W kwestii ceny. Wiele osób mówi mi, że to kosztuje za dużo i podają astronomiczne kwoty, inni mówią że nie powinno tak wiele kosztować i podają również ceny z kosmosu. Otóż cały wyjazd powinien jednego gramowicza kosztować w granicach 150 zł (nie licząc dojazdu i atrakcji dodatkowych). Tyle wychodzi za wynajem sześcioosobowego pokoju na trzy dni" - Tutaj czekam na odpowiedź z pewnego dość taniego i miłego ośrodka. Ale jeśli wszystko pójdzie oki, to w jakiś kwiecień, czy raczej maj zaczniemy zbierać pieniądze i zarezerwujemy domki :).

"Jeśli chodzi o zakwaterowanie, bo takie pytania też już się pojawiały - myślę raczej nad pokojami "hotelowymi", bądź domkami w ośrodkach turystycznych, niż namiotami. Czegoś w końcu należy wymagać od życia. A jak sami widzicie - cena nie jest wcale wysoka." - Tego chyba nie muszę wyjaśniać lepiej ;).

"Jak dotąd nikt nie spytał się mnie, ceny jakich atrakcji nie wliczam do kosztorysu. Otóż głównie jest to wynajęcie jakichś jachtów na dwie, może trzy godzinki. Jednakże nie jestem pewien, czy cała grupa chciałaby skorzystać z oferty (nie zamierzam na siłę "leczyć" zbyt silnych fobii ;)), poza tym są to kwoty na tyle niewielkie, że nie powinniśmy się nimi przejmować. Gwoli ścisłości - wychodzi około 10 zł od osoby za trzy godziny." A w tym ośrodku do wypożyczenia są 3 DeZety i 10 Omeg i to w cenach jeszcze lepszych niż wcześniej się spodziewałem, więc nie jest źle :).

"W planach również jest mecz siatkówki gracze przeciwko CDP. Zobaczymy jeszcze, czy CDP podejmie wyzwanie, a przy pozytywnym rozpatrzeniu sprawy będziemy również musieli sformować jakąś drużynę. Od razu przyjacielsko mówię - wchodzę w to :P." I z tym może okazać się, że jest największy problem, ponieważ jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi na temat obecności takiego boiska...

"Pojawiły się pytania na temat sesji erpegowych, mafia w świecie rzeczywistym, ktulu i te sprawy - super, że chcecie :D. Jest to darmowe, więc nie widzę żadnych przeciwwskazań ;)." Tego chyba nie muszę komentować :).

"Jeśli chodzi o wyżywienie - najprawdopodobniej będziemy się stołowali tam, gdzie będziemy nocowali, i chyba nawet wliczałem to w cenę pobytu :)." - A tym natomiast się zajmiemy później :).

Aktualna lista osób,razem z tymi które się nie wpisały, ale zadeklarowały chęć jechania.

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)
32.Dead-pl
33. Keroth i...
34. ...Sylwia
35. Yarr
36. Shelion
37. Ulcia-KapCrew
38. Pyton01
39.

I to tyle zapamiętałem. Resztę niepewnych też proszę o dopisanie się na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:35, MonkOfWar napisał:

Hmm... Furr, a czy Ty sprawdzałeś aby liczbę miejsc w tych ośrodkach? Bo jak tak dalej pójdzie
(zakładam, że Współczynnik Wykruszenia będzie niewielki), to z tego się zrobi regularna kolonia
(karna?).


Chyba nie myślisz że tyle osób pojedzie, bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.01.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

Niańczyć nie będziemy, choć możecie też być pewni, że nie będziemy też dręczyć ;)

Cooo dręczyć nie można? Nie jadę! xD

Dnia 21.01.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

"W kwestii ceny. /ciach/

Domki to idealna sytuacja, koszt też niewielki, więc nie ma co sie przejmować :)

Dnia 21.01.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

"Jak dotąd nikt nie spytał się mnie, ceny jakich atrakcji nie wliczam do kosztorysu"

Żeglowania chetnie spróbuję :D a inne atrakcje się zorganizuje na miejscu. Mecz? Eeeee zawsze można pokibicowac xD

Dnia 21.01.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

"Pojawiły się pytania na temat sesji erpegowych"

Tutaj odpadam, żaden ze mnie gracz, no chyba że mafia, od wielkiego dzwonu zdarzyło mi się coś zagrać na podst. D&D

Dnia 21.01.2007 o 22:57, Furrbacca napisał:

"Jeśli chodzi o wyżywienie /ciach/

I tak się grilla zrobi, więc problemu nie ma :) Najlepiej się komponuje z piw... eee.. piwniczanką zdrój, o! xD

Cóz jestem uzależniony od terminu, jeśli mi będzie odpowiadał pojadę, jeśli nie to trudno... Na wakacje jeszcze nie mam planów zbyt odległa przyszłosc jak dla mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. Marrbacca
4. gaax
5. cinus`
6. Piotrbov
7. Vilmar
8. Glizda
9. Abi Dalzim
10. nathanadler
11. Bumber
12. LifaR
13. RX-8
14. mtobi
15. syriusz.b
16. Loombago
17. PsychoMan
18. matiz123
19. Rados-kapcrew
20. MonkOfWar
21. Boogie
22. Dark SMG
23. walgierz (???)
24. Kamil i...
25...Maciek <w tym roku pojadę, nie ma to tamto!>
26. RobeN - już raz mnie minęło!!!
27. Tiger_XP-jestem tu od niedawna ale się pisze
28. DemonCleaner (???)
29. Krzaczek 1 (???)
30.(och, jak się złożyło xD) Lfdracon
31.Ada.k. (na 50% pojade)
32.Dead-pl
33. Keroth i...
34. ...Sylwia
35. Yarr
36. Shelion
37. Ulcia-KapCrew
38. Pyton01
39. DevilFish

kekekekeke ^^ Oczywiście jeśli zaliczę obie sesje (i rok, bo jedno nie oznacza drugiego...). Oczywiście nie zakładam, że wysępie od starszych samochód, chociaż kto wie... No i teoretycznie mam pracować już od czerwca (wszystko zależne od pogody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 21:54, Furrbacca napisał:

Poza tym wydaje mi się, że 3-4-5 sierpnia to ładna data? Co myślicie na ten temat?


no wiesz ja bym wolał coś koło końca ( środka?) zerwca a początkiem lipca, bo ja już się nie moge doczeklać :P
i wpadło mi jedno cośo w głowe, TigerXP napoisał że można by wynająć koszary.. pomysł osobliwy ale ja pomyślałem że można by załatwić jakiś poligon paintballowy, co ty an to?
no oczywiście o ile coś takiego na mazurach istnieje :P:P:P
wiem ze to się wiąże z jakąś kasą ekstra ale można oblukać jak to z ytym jest, myślę że wielu z gramowiczy chciało by sobie odpalić takie De_Dust 2 i poganiać z karabinkami z okrzykiem "Enemy spoted!...Fire in the hoolllll!!! fallow me!!" :P w realu :P
hehe zresztą wczoraj rano oglądałem czeski program o grach i tam włąśnie był pokazany taki realny Counter strike :P
sprawa jest do gruntownego przemyślenia ale myślę że warto by przedyskutować pomysł :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 01:42, Dark SMG napisał:

i wpadło mi jedno cośo w głowe, TigerXP napoisał że można by wynająć koszary.. pomysł osobliwy
ale ja pomyślałem że można by załatwić jakiś poligon paintballowy, co ty an to?
no oczywiście o ile coś takiego na mazurach istnieje :P:P:P
wiem ze to się wiąże z jakąś kasą ekstra ale można oblukać jak to z ytym jest, myślę że wielu
z gramowiczy chciało by sobie odpalić takie De_Dust 2 i poganiać z karabinkami z okrzykiem
"Enemy spoted!...Fire in the hoolllll!!! fallow me!!" :P w realu :P
hehe zresztą wczoraj rano oglądałem czeski program o grach i tam włąśnie był pokazany taki
realny Counter strike :P
sprawa jest do gruntownego przemyślenia ale myślę że warto by przedyskutować pomysł :):)


Czesc jestem z mazur (jak to brzmi). Wiem, że takich miejsc do paintballa jest troche. Sam wiem o 2 albo 3 polach paintballowych. Jak bedzie taki rodzaj rozrywki to na bank jak tylko znajde czas pisze sie na to.
Pomysł dobry ale myśle, że i tak trzeba byłoby wtedy załatwić pozwolenia od rodziców albo podpisać lojalki. Ja gralem i moim zdaniem bardzo bezpieczne nie liczac siniakow i krwiakow. Nie ktorym rodzico moze sie nie podobac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, zupełnie zapomniałem o tym wątku. Widzę, że w tym roku szykuje się potężna grupa osób na wyjazd. Zapewne część i tak odpadnie, ale i tak zostanie znacznie więcej niż rok temu. Osobiście mnie korci żeby się zapisac, ale wiecie jak jest. Zacytuję moją profesor od prawoznawstwa: pan jest studentem prawa, pan nie ma wakacji. :-/
Wszelkie plany mogę co najwyżej robić jak będę znał wyniki egzaminów, czyli nie prędzej niż w połowie lipca. Jeśli wyjazd w sierpniu to moze się załapię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować