Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 16:25, Magwisienka napisał:

Możemy przecież do tej 10 czekać przed kasami :)


No to wszystko wyjaśnia ;-) Mi tam pasuje ! :-)

Dnia 22.11.2007 o 16:25, Magwisienka napisał:

Chociażby ;)


Z niektórymi osobami to nie problem :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:19, Baal Namib napisał:

Warto by było powiedzieć, czy na dzień, czy na dwa ;-) Ty też spisz u Liqida?


Niestety tylko na jeden dzień, a u Liqida, to jest szansa, że rodzice zmienią zdanie i będę mógł tam nocować, lecz i tak rano muszę pójść na pociąg o 7:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:29, Piotrbov napisał:

Niestety tylko na jeden dzień, a u Liqida, to jest szansa, że rodzice zmienią zdanie i będę
mógł tam nocować, lecz i tak rano muszę pójść na pociąg o 7:30


Szczęście że chociaż na jeden dzień :-) Ja to wciąż uwierzyć nie mogę, że w ogóle jadę! :-)
Szczerze mówiąc, bardzo bym się cieszył, gdybym był na jeden dzień, ten drugi, jest WIELKIM bonusem ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc ja informuje.. jadę z WARSZAWY o 22.36 gdzie dosiadam się do MARRa. I będziemy między 2-3 w poznaniu gdzie idziemy do KFC (to info dla tych co by dojechali np. godzinę poźniej) i idziemy spać;). Pewnie rano będziemy pod kasami ja myślę że między 9-10 spokojnie tam będziemy napadać na staruszki. (czemu ktoś pomyślał o Sol:).

Zainteresowani mają mój numer lub Stwora ewentualnie Marra. Jeśli ktoś będzie puszczał kretyńskie strzałki i tego typu to osobiście postaram się o BANA''na w jego przełyku.

PS> Uwaga jeśli ktoś zobaczy trójkę bohaterów którzy wybiegają z targów z 360 i telewizorem LCD pod pachą to od razu mówię.. TO NIE MY:) i To nie MARR nami kieruje w trakcie tej akcji który NIE JEST powodowana tym że MARR nie może się doczekać nagrody w konkursie urodzinowym:).

Szerszeń ty tam też jakąś ekipę będziesz miał jak coś mam Twój numer i pewnie jako uczestnik zjazdu gdzieś tam masz mój zagrzebany;)

LIQID też ma mój numer a przynajmniej powinien mieć;) gdyż ja do niego jak coś też mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U stwora.. tzn. u jego siostry czy jakoś tak ;)

P.S. Marr może też wrócę w Niedziele w nocy tylko że eh.. mam rano do pracy więc jeszcze zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

No więc ja informuje.. jadę z WARSZAWY o 22.36 gdzie dosiadam się do MARRa. I będziemy między
2-3 w poznaniu gdzie idziemy do KFC (to info dla tych co by dojechali np. godzinę poźniej)
i idziemy spać;). Pewnie rano będziemy pod kasami ja myślę że między 9-10 spokojnie tam będziemy
napadać na staruszki. (czemu ktoś pomyślał o Sol:).


No to najwidoczniej pozbieramy się w grupki, i po kolei dołączać będziemy, dobrze pomyślane :D

Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

Zainteresowani mają mój numer lub Stwora ewentualnie Marra. Jeśli ktoś będzie puszczał kretyńskie
strzałki i tego typu to osobiście postaram się o BANA''na w jego przełyku.
PS> Uwaga jeśli ktoś zobaczy trójkę bohaterów którzy wybiegają z targów z 360 i telewizorem
LCD pod pachą to od razu mówię.. TO NIE MY:) i To nie MARR nami kieruje w trakcie tej akcji
który NIE JEST powodowana tym że MARR nie może się doczekać nagrody w konkursie urodzinowym:).


Rotfl xD

Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

LIQID też ma mój numer a przynajmniej powinien mieć;) gdyż ja do niego jak coś też mam
:P


No to jak jestem z Liqidem, to mam spokój ze znalezieniem was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2007 o 16:50, Baal Namib napisał:

No to jak jestem z Liqidem, to mam spokój ze znalezieniem was ;-)


Gorzej jak liqid nie ma mojego numeru.. ale powinien mieć a przynajmniej mógł mieć.. jak nie ma niech płacze! :P die! die! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wtedy na twojej głowie, aby po nas zadzwonić :-D Inna sprawa, gdyby ktoś jeszcze miał od nas twój numer. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

No więc ja informuje.. jadę z WARSZAWY o 22.36 gdzie dosiadam się do MARRa. I będziemy między
2-3 w poznaniu gdzie idziemy do KFC (to info dla tych co by dojechali np. godzinę poźniej)
i idziemy spać;). Pewnie rano będziemy pod kasami ja myślę że między 9-10 spokojnie tam będziemy
napadać na staruszki. (czemu ktoś pomyślał o Sol:).


Oki będę na dworcu chwilkę przed waszym planowanym przyjazdem:) Jak zobaczycie takiego żebraka z gitarą to ja zarabiający na żarcie:P

Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

Zainteresowani mają mój numer lub Stwora ewentualnie Marra. Jeśli ktoś będzie puszczał kretyńskie
strzałki i tego typu to osobiście postaram się o BANA''na w jego przełyku.


Mojego numeru zbytnio nie rozdawałem więc jeśli ktoś komuś da mój numer kogo nie nam zabiję bananem:P

Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

PS> Uwaga jeśli ktoś zobaczy trójkę bohaterów którzy wybiegają z targów z 360 i telewizorem
LCD pod pachą to od razu mówię.. TO NIE MY:) i To nie MARR nami kieruje w trakcie tej akcji
który NIE JEST powodowana tym że MARR nie może się doczekać nagrody w konkursie urodzinowym:).


Nie no ale jakiś gry trzeba jumnąć cała reszta jest;-)

Piotrbov Śpimy we własnym mieszkanku tylko dla nas w Poznaniu. Całkiem blisko targów;-) Moja siostra ma 2 mieszkania ze swoim narzeczonym i jedno będzie jest nasze na czas targów;) Pisząc krótko jest całkiem nieźle bo nie mamy żadnych ograniczeń i możemy robić co chcemy, włącznie z napadaniem na staruszki jak np. Sol^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

i telewizorem LCD pod pachą

To może być pewien problem. Ostatnio pomagałem wujkowi wnosić do domu takiego LCD''ka 42", wielkie to to bydlę :D. A mniejszego nie opłacało by się brać tym co by wybiegali z targów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:13, Marrbacca napisał:

> i telewizorem LCD pod pachą
To może być pewien problem. Ostatnio pomagałem wujkowi wnosić do domu takiego LCD''ka 42",
wielkie to to bydlę :D.


Nie marudzić bo nie przywiozę monitorka 22'''':P Nio chyba że chcecie mi takiego dużego jumnąć z targów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:27, Stwór napisał:

Nie marudzić bo nie przywiozę monitorka 22'''':P Nio chyba że chcecie mi takiego dużego jumnąć
z targów?:)

A tam Tobie :P
BTW - pewnie Girsy będą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:41, Marrbacca napisał:

BTW - pewnie Girsy będą :P


To co w końcu będziemy jumać? TV? Konsole, gry czy girsy?:) A może każdy coś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:34, Stwór napisał:

To co w końcu będziemy jumać? TV? Konsole, gry czy girsy?:) A może każdy coś?:P

Jak się wszystko uda, to może niczego jumać nie będzie trza :P. Albo cała nasza trójka jumnie jakiegoś lcdka z 60" coby pograć w porządnych warunkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:36, Kafar napisał:

Szerszeń ty tam też jakąś ekipę będziesz miał jak coś mam Twój numer i pewnie jako uczestnik
zjazdu gdzieś tam masz mój zagrzebany;)


Mam, mam. Nie skasowałem żadnego. :P
W dodatku kilka nowych zyskałem, mam już trochę ponad 30 numerów do Gramowiczów. :)
Jak mówiłem, będę w Poznaniu o 8.55, jakby Ci info gdzieś pomiędzy łapaki przemknęło. Prawdopodobnie będę na dworcu z Baalem, Samem, Nermi i w między czasie z Magwisienką (+ ew. osoby, które z nimi przyjadą :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jutro na 100% się dowiem, którym pociągiem jadę, ale raczej tym, o którym mówiłem. Jak się rozpoznamy ? ;-) Rozpoznasz mnie jakoś ? ;-) Ja będę z większą ekipą, lecz raczej jak już się my spotkamy, to opuszczę ich :-D Wykorzystuję ich, abym miał z kim jechać. Z mojego miasta wyjeżdżam około 7:45, więc około 9 powinienem być. Mam nadzieję, że masz troszkę kasy na koncie, bo mam tylko 5zł... Ale zapowiada się na to, że mi doładują rodzice, i będę mógł sam zadzwonić :-) Ale jakby nie, to puszczę lotkę, i mam nadzieję, że zadzwonisz ty. Na pewno się znajdziemy, oby tylko szybko, bo nie chcę zostać pobity, ani okradziony ;-) Mam nadzieję, że tak się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baal Namib tak źle nie może być słuchaj ja sama jadę i będę szukać Szerszenia by jakoś razem trafić a jak coś to ja mam twój numer to zadzwonię bo będę już jak dobrze pójdzie o 8.45 w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować