Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 22:08, michal19 napisał:

No najmłodsze to były oczywiście wszystkie _uczestniczki_ zjazdu :p
//End of Wazelina Mode

Powiadasz uczestniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:07, mtobi napisał:

No w takim razie, gaax, ile masz lat :D ??

Wystarczająco dużo żebyś mnie mógł holować w takim układzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:00, MonkOfWar napisał:

Hehehe :) . Na zjeździe najmłodsi "userzy" mieli bodajże po 16 lat (ja jestem staaary, 17;
no i ten dziadyga zgrzybiały, Kerothem zwany, co to gdy był w moim wieku... ;> ). Czyżby
średnia wieku się obniżała?


Czyli że według Ciebie byłem najmłodszy...?
Tak wychodzi z Twoich wyliczeń ;P.

--> mtobi

Dnia 28.11.2006 o 22:00, MonkOfWar napisał:

No to szkoda, młodzież (broń Boże wszechpolska) też ma coś do powiedzenia na forum :D A jak !!


Ja nie chcę nic mówić, ale zawsze się uważałem za (ciut) duże dziecko. A ty mi z młodzieżą wyjeżdżasz :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:51, deih napisał:

> Czyli razem z mtobi jesteście chętni do następnego zjazdu?
Najpierw ten zjazd musi być i gdzieś w moich okolicach :)). A tak z czystej ciekawości czemu
Cię to ciekawi :P?


A to dlaczego w twoich okolicach? Większość przyjechali na Mazury z Warszawy Autokarem spod. Monk przyjechał pociągiem a Furr i Marr mieli bardzo niedaleko więc co za problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 22:12, Piotrbov napisał:

A to dlaczego w twoich okolicach? Większość przyjechali na Mazury z Warszawy Autokarem spod


Spod oczywiście siedziby CDP ( zapomniałem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taką taczkę bym ubrał gogle jakieś, żeby mi się wiatr jak temu biedne w oczy nie pchał;D
Jako mój opiekun musisz też przejść kurs pierwszej pomocy, szczególnie przydatna jest pozycja boczna ustalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano tak, mieliśmy kiedyś takie ćwiczenia, ale już chyba zapomniałem. A gogle są w ekwipunku taczki, więc nie ma kłopotu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 22:09, Lak5 napisał:

Powiadasz uczestniczki


No, tak - a czy coś w tym dziwnego? I to że one oczywiście były, są i będą najmłodsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kurs na żeglarza miałem w wakacje , ale nie pamiętam już 30-40% tego co byłoxD poza tym , że umiem zrobić perfekcyjnie niekontrolowane zwroty. jedna osoba już wpadła raz do wody . dobrze że było płytko. i po tym dorobiłem się ksywki na obozie "pan kapitan" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jak już będziesz miał odpowiedni wiek , to udaj się w wakacje na obóz żeglarski w Harcerskim Ośrodku Morskim w Pucku. j się tam uczyłem pływać i uwazam , że mają tam idealnych instruktorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

men , to ile ty masz lat ? 8 ? tam wystarczy 14 lat i zdajesz na pierwszy stopień:) ja będe się pod tym wzgledem rozwijał. BTW założyłem temat o żeglarstwie , poszuja go i tam sie wypowiadaj. bo nie chę w łeb za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 22:12, Piotrbov napisał:

A to dlaczego w twoich okolicach? Większość przyjechali na Mazury z Warszawy Autokarem spod.
Monk przyjechał pociągiem a Furr i Marr mieli bardzo niedaleko więc co za problem?

No wiesz Warszawa a Bytom to różnica 300 klimoetrów ;). I jeszcze z tamtąd na mazury to ostatnio zajeło nam to około 8 h no więc możę są szanse ale nikłe. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować