Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2006 o 07:28, Diddle napisał:

Może centrum Polski? Na przykład Łódź, każdy miałby równą drogę do przebycia (środek kraju...)


Jak zorganizujesz, przygotujesz wszystko, zawiadomisz ludzi, odbierzesz z dworca (ostatnio organizator latal od 6 rano zbierac ludzi, a to bylo w wawie gdzie duzo pociagow wiec szybko wszyscy zjechali), zapewnisz rozrywki, itp to jasne, na pewno Lodz byla by dobrym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 07:28, Diddle napisał:

Może centrum Polski? Na przykład Łódź, każdy miałby równą drogę do przebycia (środek kraju...)
:)

Środek Polski mówisz?? Może miejscowość Piątek? ;) Przecież to tam jest geometryczny środek Polski. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

dżizas tylko na DeZet , nie cierpię tych gigantycznych krów , pływałem taką chwilowo na kursie
,... do dzis nie zapomnę komend instruktora : "lewyfokaszot lewy grotaszot i lewy cośtamszot
luz , irawy fokaszot , lewy foaszot i jakiśtamszot ciągnij". i nie za0pomne jak siłowałem
się ze sterem ...

Phi, sama przyjemność przy czwóreczce sobie popływać (raz na jakiś czas). Leci wtedy lepiej niż omka :) A co do komend, to co w tym strasznego? Normalne komendy przy zwrocie... Na mniejszych też wydajesz, tylko jako że mniej żagli to i mniej komend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 11:45, michal19 napisał:

Ej protestuje, to jest super jachcik, i nie dośc że ma ożaglowanie gaflowe, to jeszcze gratis
ma bezan. Po prostu super jest :p


PZZF (Polski Zwiazek Zjazdowiczow Forumowych) domaga sie rownouprawnienia dla Omeg! My chcemy Omegi z bezanem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 11:55, Volvox napisał:

> Ej protestuje, to jest super jachcik, i nie dośc że ma ożaglowanie gaflowe, to jeszcze
gratis
> ma bezan. Po prostu super jest :p

PZZF (Polski Zwiazek Zjazdowiczow Forumowych) domaga sie rownouprawnienia dla Omeg! My chcemy
Omegi z bezanem! :P

Hehe, u mnie na kursie to instruktorzy dołożyli do omki bukszpryt dopięli jeszcze jeden ogromny żagiel i latali w nocy po jeziorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna , dezetami się ledwo pływa ! nie dość , że mało zwrotne , to jeszcze nikt z mojej grupy nie czuł sie na nich pewien ! dajcie spokój , tym się nie daje pływać ! Wole Pucki , Omegi lub Gerlacha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:09, deput666 napisał:

Kurna , dezetami się ledwo pływa ! nie dość , że mało zwrotne ,

Mówię, popływaj przy silniejszym wietrze, sama przyjemność :)

Dnia 28.11.2006 o 12:09, deput666 napisał:

to jeszcze nikt z mojej grupy nie czuł sie na nich pewien !

No to powiedziałbym to już nie wina DZty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:15, Marrbacca napisał:

> Kurna , dezetami się ledwo pływa ! nie dość , że mało zwrotne ,
Mówię, popływaj przy silniejszym wietrze, sama przyjemność :)
> to jeszcze nikt z mojej grupy nie czuł sie na nich pewien !
No to powiedziałbym to już nie wina DZty :P


no dobra - tochyba wina konstrukcji - tak trzeszczała , skrzeczała , zgrzypiła , że wszyscy bali sie , że zaraz się rozleci ... PUCK i OMEGA ROCKZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:16, deput666 napisał:

no dobra - tochyba wina konstrukcji - tak trzeszczała , skrzeczała , zgrzypiła , że wszyscy
bali sie , że zaraz się rozleci ... PUCK i OMEGA ROCKZ !

Heh, to sobie popływaj na jakiejkolwiek drewnianej łódce (wiem, rzadkość). Tam to dopiero wszystko trzeszczy. Ale skoro łódka tyle lat już przepływała bez jakichś rozleceń to można założyć, że i teraz się nie rozleci :D. Kurde - w życiu bym się nie spodziewał, ze będę bronił DZty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałem , ale nie pływałem. kiedy zobacztyłem ile trzeba by takie maleństwo drewniane skonstruować , to mnie scięło z nóg i zacząłęm pełzać po ziemi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:09, deput666 napisał:

Kurna , dezetami się ledwo pływa ! nie dość , że mało zwrotne


No wiesz, to raczej nie jest ziemniak :p

Dnia 28.11.2006 o 12:09, deput666 napisał:

to jeszcze nikt z mojej grupy
nie czuł sie na nich pewien !


O przepraszam, ale tego wywrócić się nie da. NA zegrzu kilkunastu gości wieszało się na wantach bo chcieli przewrócić DZ - nie dało się. Więc z wiader wlali wody ile się dało do środka, wtedy udało się ją przewrócić wieszając się na wantach ale potem sama wstała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 12:48, michal19 napisał:

O przepraszam, ale tego wywrócić się nie da. NA zegrzu kilkunastu gości wieszało się na wantach
bo chcieli przewrócić DZ - nie dało się. Więc z wiader wlali wody ile się dało do środka, wtedy
udało się ją przewrócić wieszając się na wantach ale potem sama wstała!!!

No w końcu w domyśle to była szalupa na większe statki. Takie coś musi być niezatapialne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i w tym momencie mnie zdjęliscie :P
jeżei odbedzie się to spotkanie gdzieś , gdzie jest duże jezioro i można żeglować , zapraszam na (pewnie wypozyczony) jacht :P niepewnosć , strach i niekontrolowane zwroty gwarantowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 07:25, Modest-Vermin napisał:

No miło, ale troszkę nie wygodne to jest miejsce, nie przeczę że jestem tam fajnie no ale to
musi byc optymalne miejsce, jednocześnie duże, znane i ciekawe :)


Cóż, miejsce jest znane i ciekawe ale co do reszty.... zostawmy to w milczeniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 23:43, michal19 napisał:

Nie no Radoś, strasznie żałowałem że tam byłeś, bo nie było nikogo na poziomie żeby pogadać
:p

Jakby ktoś nie załapał -to był taki okrutny żarcik + moja wrodzona skromność :D



Buahahahha ;) No wiesz co heh ale mi sie smutno zrobilo jak to przeczytalem a myslalem ze jestes moim kolega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee.

Mnie zastanawia, czy gdyby się uprzeć, coby być poważnym: czy byłaby jakakolwiek szansa na samodzielne zorganizowanie Zjazdu? Składaliśmy się na Gramisia po 5 złociszy, czy składalibyśmy się po więcej na Zjazd? Nie sądzę :) .

PS A może Zjazd za wPLN? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować