Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2006 o 23:23, Rados-kapcrew napisał:

.
> Mam pytanie: Kto był najmłodszy na ostatnim, pierwszym zjeździe?
Wydaje mi sie ze JA i Piotrek bylismy najmlodsi w grupie ;) Ale chyba nikomu to nie przeszkadzalo,
prawda ??!! ;)


A wiek można poznać? Ciekawi mnie,kto był najmłodszy na zjeździe i ile miał lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:40, Diddle napisał:

Dokłądnie, a forum gram.pl = jedna wielka wspaniała rodzinka^^


tak,forum jest super nigdy takiego wielkiego niwidzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcieliście tak macie. Oto wyróżnione zdjęcia ( przepraszam że tak późno ale karty pamięci nie mogłem znaleźć ).
A w nagrodę dostałem Szkołę fotografowania National Geografhic : Fotografia Cyfrowa.

P.S Drugie Zdjęcie za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje drugie zdjęcie.

Wasizi -------> Na zjeździe najmłodsi byliśmy my czyli: Ja ( czyt. Piotrbov ) i Radoś i mamy po piętnaście lat ( co do wieku Radosia to sam nie wiem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że odpowiadam do złego posta, bo do tamtego nie chciało mi się włączyć. Myślę jednak, że wiesz na który post odpowiadam :D

Czyli jesteście o rok starsi (jesteś). Piszesz, że "byliście", a razem zawsze raźniej. Mieszkam w Białymstoku (Podlasie), a z tego co się domyślam, bardzo mało osób jest z mojego miasta na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

dżizas tylko na DeZet , nie cierpię tych gigantycznych krów , pływałem taką chwilowo na kursie
,... do dzis nie zapomnę komend instruktora : "lewyfokaszot lewy grotaszot i lewy cośtamszot
luz , irawy fokaszot , lewy foaszot i jakiśtamszot ciągnij". i nie za0pomne jak siłowałem
się ze sterem ...


jakiśtamszot...?
niemożliwe, na DeZecie są tylko trzy żagle - bezan, grot i fok. Szoty bezana trzyma sternik. Do tego pamiętaj, że to było na kursie, kiedy pływasz samemu to się nie drzesz bez przerwy na załogę, tylko raz przećwiczysz manewr i co najwyżej krzykniesz ''zwrot''. Co do zmagania ze sterem - bez przesady, wystarczy się mocno zaprzeć nogami o przeciwległą burtę i już nie spadasz z ławeczki :P. A co do krowy - to ty nie wiesz, jak ta krowa lata na 3 parach wioseł ;P. (przyznaję, nie pływałem na 5, choć chciałbym...). Poza tym jak idziesz pełnym kursem, to masz w głębokim poważaniu Omegi płynące ostrzej :D. Oni krzyczą ''ostrzej'', a my odpowiadamy ''jesteśmy więksi i mamy wzmocniony kadłub!'' ;).

Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

Kurna , dezetami się ledwo pływa ! nie dość , że mało zwrotne , to jeszcze nikt z mojej grupy nie czuł sie na
nich pewien ! dajcie spokój , tym się nie daje pływać ! Wole Pucki , Omegi lub Gerlacha!


To już wasz problem :P. Ja tam nie czuję oporów by pływać na DeZecie. Mogę się nawet pochwalić, że to ja dowodziłem tym jachtem na zjeździe :D.
Słuchaj, miałem trzy tygodniowy rejs na Dezecie, a poza tym dość często na nich pływam... Mało zwrotne są wtedy, jak traktujesz taką jak omke - wówczas nie ma szans by była zwrotna. Na Dezecie trzeba mocno pracować sterem i żaglami - szczególnie fokiem i bezanem, z ich pomocą da się bardzo przyjemnie zwroty robić. Tyle że na kursach pływa się na omegach i zwykłych kabinówkach, gdzie można żagle dać luz, ster przywiązać do knagi cumowniczej i jacht sam skręca...

Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

jeżei odbedzie się to spotkanie gdzieś , gdzie jest duże jezioro i można żeglować , zapraszam na (pewnie
wypozyczony) jacht :P niepewnosć , strach i niekontrolowane zwroty gwarantowane :P


Już był jeden i był już na wodzie :D.

--> Dużo osób
Co do miejsca zjazdu - nie zapominacie aby, że to ja mam je wybierać? ;P

--> Varras

Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

Mam 11 lat i potraktujecie mnie jak,za przeproszeniem,g*****rza (sorry!!!)...

To nie jest zależne od nas, tylko od Ciebie. Jak będziesz się zachowywał, tak będziemy Ciebie uważali.

--> Lak5

Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

tylko warto wybrać sobie konkretne miejsce gdzieś na środku polski :)


I co...? Dalej ludzie będą pokrzywdzeni. Poza tym nie mam nic przeciwko - jeśli podasz tam jakieś bardzo ciekawe miejsce, gdzie będziemy się integrować bez przeszkód i gdzie będzie po prostu ciekawie. Ja wiem, że takie miejsca są na mazurach i dlatego zapraszam właśnie tutaj :).

--> Deput666

Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

PRUZKÓW albo WARSZAWA !


Czemu? Tylko dlatego, że mieszkasz w pobliżu? Jak zrobisz plan, który będzie ludziom pasował, zorganizujesz dojazdy wszystkim, etc, to nie mam nic przeciwko. Tyle że jestem pewny, że rzuciłeś te hasła dlatego, że akurat Tobie pasują te miejsca...

--> Volvox

Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

Jak zorganizujesz, przygotujesz wszystko, zawiadomisz ludzi, odbierzesz z dworca(...)


Święte słowa. A ja byłbym nawet skłonny wziąć udział w organizacji. Tyle że raczej nie będę organizował zjazdu gdziekolwiek dalej niż 30km od mojego domu ;).

Dnia 28.11.2006 o 07:14, deput666 napisał:

PZZF (Polski Zwiazek Zjazdowiczow Forumowych) domaga sie rownouprawnienia dla Omeg! My chcemy Omegi
z bezanem! :P


A wiesz, że kiedyś na rejsie do Niemiec widziałem przerobioną Solineę? Gościu zamontował drugi maszt na rufie i miał bezana :D

--> Maślan

Wy to macie te pomysły... My tam tylko zastanawialiśmy się nad Dezetą widmo (czyt. załoga schowana za burtami) płynącą kursem kolizyjnym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:51, Piotrbov napisał:

Nadal mam 15 lat. A co z Radosiem to nie wiem.


Wiem. Na myśli miałem, że lepiej jechać we dwójkę niż samotnie. No i łatwiej psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:29, Lak5 napisał:

Najlepiej sie spotkajmy w środku polski , tylko my gramowicze :), może byśmy poszli na kawe
, albo coca-cole.


A Ci pełnoletni możemy na coś innego niż soft drinks :D heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:34, Modest-Vermin napisał:

A Ci pełnoletni możemy na coś innego niż soft drinks :D heh ;)


To było by nie uczciwe zagranie, jak to mówią nie "fair-play". I do czego to by mogło dojść, że Ci młodsi odprowadzali by Was w bezpieczne miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozmyśliłem się i wyszło mi coś takiego :) : Pomyślcie sobie co by było gdyby na takim zjeździe spotkały się osoby , które porządnie się nielubią lub obrażały na forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować