Zaloguj się, aby obserwować  
Sheleila

ZJAZD forumowiczów ! [m]

10075 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2006 o 07:50, deput666 napisał:

ja kurs na żeglarza miałem w wakacje , ale nie pamiętam już 30-40% tego co byłoxD poza tym
, że umiem zrobić perfekcyjnie niekontrolowane zwroty. jedna osoba już wpadła raz do wody .
dobrze że było płytko. i po tym dorobiłem się ksywki na obozie "pan kapitan" :P

My z bratem zdawaliśmy jeśli dobrze liczę 2-3 lata temu... tego jak jazdy na rowerze, że nie zapomina. Można zapomnieć nazw żagli w typach na których rzadko się pływa, ale jak zrobić zwrot? Albo jak przygotować omegę do trasy? Na zjeździe byłem świeżo po dłuuugiej przerwie w żeglowaniu i nie przeszkodziło mi to przygotować jej i jeszcze kapitanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 00:33, michal19 napisał:

> Powiadasz uczestniczki

No, tak - a czy coś w tym dziwnego? I to że one oczywiście były, są i będą najmłodsze :D

nie, nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:51, Piotrbov napisał:

Nadal mam 15 lat. A co z Radosiem to nie wiem.



No ja tez am 15 ;) Ej zaponielismy o Macku on tez tam byl i to ze mna, Kerothem, Vilamarem, Swenem i Lombagoo w jednym pokoju i byl skazany na ogladanie transmisji z koncertu Sir Elthona Johna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:51, deih napisał:


> Czyli razem z mtobi jesteście chętni do następnego zjazdu?
Najpierw ten zjazd musi być i gdzieś w moich okolicach :)). A tak z czystej ciekawości czemu
Cię to ciekawi :P?


Napisałeś do mtobi, że nie był by osamotniony, czyli myślałeś o zjeździe, ale tego nie powiedziałeś wprost. Ja zadałem takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 13:46, Rados-kapcrew napisał:

No ja tez am 15 ;) Ej zaponielismy o Macku on tez tam byl i to ze mna, Kerothem, Vilamarem,
Swenem i Lombagoo w jednym pokoju i byl skazany na ogladanie transmisji z koncertu Sir Elthona
Johna ;)


No tak ale jeśli się nie mylę to on ma 16 więc nie był najmłodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2006 o 16:04, Piotrbov napisał:

No tak ale jeśli się nie mylę to on ma 16 więc nie był najmłodszy


Aaa no moze i tak ale to nie zmienia faktu ze byl jednym z najmlodszych na zjezdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 13:46, Rados-kapcrew napisał:

i byl skazany na ogladanie transmisji z koncertu Sir Elthona
Johna ;)

Cieszcie sie, ze mnie tam nie bylo, bo bysmy ten koncert nagrali na wideo i se puszczali cala noc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:11, lurynowicz napisał:

> i byl skazany na ogladanie transmisji z koncertu Sir Elthona
> Johna ;)
Cieszcie sie, ze mnie tam nie bylo, bo bysmy ten koncert nagrali na wideo i se puszczali cala
noc. ;)


Nie cieszymy się. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:13, Soleila napisał:

Nie cieszymy się. Kropka.

Ufff... cieszę się, że się nie cieszycie. ;) Jak miło usłyszeć ciepłe słowa od niedoszłych współzjazdowiczów. :) Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:17, Lumbago napisał:

Może w na przyszłym zjeździe pojedziemy na wieś do mojej babci na grzyby co ?? Proszę odpisz
na maila.

Na jakie grzyby? Bo w sumie wczesną jesienią jak będą dobre deszcze to jestem za!!! :D Wiem, ze to pytanie do Sol, ale co z tego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeca na zjazd jadą ci, co mają wolny czas. A ja chętnie se pomacam runo umilając czas rozmowami o nowych, krwistych FPP. Las jest idealnym tłem do takich rozmów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano widze że stary grzybiarz z Ciebie skoro poznałeś już uroki macania runa leśnego.
A teraz tak serio, uważam że zjazd powinien odbyć się na łonie natury lub w niedalekim sąsiedztwie. W końcu po części to taki urlop od kompa, a nic tak nie relaksuje jak natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 16:29, Lumbago napisał:

Ano widze że stary grzybiarz z Ciebie skoro poznałeś już uroki macania runa leśnego.

Oj tak! Na fotce masz zdjęcie mojego największego okazu. ;)

Dnia 29.11.2006 o 16:29, Lumbago napisał:

A teraz tak serio, uważam że zjazd powinien odbyć się na łonie natury lub w niedalekim sąsiedztwie.
W końcu po części to taki urlop od kompa, a nic tak nie relaksuje jak natura.

Do tegoż samego doszli pracownicy CDP organizując zjazd na Mazurach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku również będzie "naturalna" powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy wpłacanie do 1 czerwca (no co, porzeczki też potrzebują dnia dziecka), później zamykam listę. Kolejna ważna data - 3,4,5 sierpnia.
May the Force be with you...

Wszystkie informacje/pytania/wątpliwości odnośnie zjazdu forumowiczów można zamieścić tutaj:
http://lukaszeq.pl/zjazd/index.php

[Aktualizacja 12.07.2007]

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, jakby mi się udało przekonać matkę na wyjazd, to z miłą chęcią bym pojechał :)

Także:
1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd uzależniam rzecz jasna od terminu. W lipcu z pewnością pracuję, na sierpień planuję rejs po Mazurach, ale nieraz miałem już bardziej napięte plany wakacyjne :]

1. Furrbacca
2. PolishWerewolf vel Wilku :P
3. gaax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować