Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 17:34, Furrbacca napisał:

Tego komentować nie będę. Nie mam sił wdawać się w kolejną bezcelową kłótnię. Możesz sobie
myśleć o mnie co chcesz, ja wiem jak było, ja wiem czemu stamtąd wyszedłem, nie kryję tego
i dopóki działania andergrandowców nie udowodnią, że faktycznie się zmienili, to nie zamierzam
też zmieniać swojego zdania. Wybacz, ale samym zapewnieniom nie będę wierzył, szczególnie że
zachowanie większości z was dalej prezentuje ten sam niski poziom.


Hmh.Skąd możesz wiedzieć,jakie jest nasze zachowanie skoro nie było Cię aż 97 dni?Od tamtej pory mamy kodex.I dużo się zmieniło.Więc jeżeli chcesz rozmawiać o naszym poziomie,zachęcam by ponownie odwiedzić Andergrand i zobaczyć co naprawdę tam się dzieje.

Pozdrawiam,
Adamido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest według was najbardziej najaktywniejszym moderatorem .????!!!!!!
podziwiam moderatorów że wytrwale nas dzień w dzień i tak chyba rok !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 00:38, Leehtr napisał:

A tu jak pokazała przyszłosc - strona znikneła, nie ma jej prawie 70 dni i cisza.


Z tego co sie orientuje do kolektywu mozna wejsc, mozna tez z niego wyleciec. Nikt nigdy nie obiecywal, ze strona bedzie w kolektywie juz na zawsze. Zreszta o kolektywie gram.pl jest odpowiedni watek na forum i lepiej tam dyskutowac o tej usludze niz w watku o tym jacy naprawde sa moderatorzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 17:34, Furrbacca napisał:

Tego komentować nie będę. Nie mam sił wdawać się w kolejną bezcelową kłótnię. Możesz sobie
myśleć o mnie co chcesz, ja wiem jak było, ja wiem czemu stamtąd wyszedłem, nie kryję tego
i dopóki działania andergrandowców nie udowodnią, że faktycznie się zmienili, to nie zamierzam
też zmieniać swojego zdania. Wybacz, ale samym zapewnieniom nie będę wierzył, szczególnie że
zachowanie większości z was dalej prezentuje ten sam niski poziom.

Wdajesz się, zarzucając jakieś "przynależenie do czegoś". Więc albo mów o tej akcji i ją sobie piętnuj czy co tam chcesz albo mów o anderze i co cię tam przykrego spotkało i przestań łączyć te dwie różne sprawy. Ja z kolei widzę masę tych awatarków u ludzi, których na oczy na kanale nie widziałem. I EOT bo to nie jest wątek dla takiej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 18:34, Adamido napisał:

Hmh.Skąd możesz wiedzieć,jakie jest nasze zachowanie skoro nie było Cię aż 97 dni?Od tamtej
pory mamy kodex.I dużo się zmieniło.Więc jeżeli chcesz rozmawiać o naszym poziomie,zachęcam
by ponownie odwiedzić Andergrand i zobaczyć co naprawdę tam się dzieje.


Bardzo Cię proszę. Jak mi odpowiadasz, to czytaj to, co piszę, dobrze? Plosę...
Niestety bez spełnienia warunku w zdaniu powyżej dalsza rozmowa nie ma sensu. Wybacz, ale jasno napisałem z czego mogę wnioskować, iż nic się na kanale nie zmieniło.

Kanał to użytkownicy. Użytkownicy prezentują ten sam poziom - kanał prezentuje ten sam poziom. Czyli inaczej mówiąc - bez zmian - dalej bardzo niski.

Na gram.pl jest regulamin. Czy to oznacza, że wszystko jest oki? Nie ma żadnych spamerów, nie ma piratów, etc? Niestety, regulamin to są tylko i wyłącznie słowa.
I nie, nie mam zamiaru odwiedzać tego kanału. Po pierwsze, nie czuję potrzeby, po drugie, wręcz przeciwnie do pierwszego.
A po trzecie - koniec rozmowy. Raz, że to nie jest odpowiednie miejsce, a dwa, że i tak ani Ty mnie nie przekonasz, ani ja Ciebie (jeśli w ogóle chciałbym do czegokolwiek Ciebie przekonywać).

--> SwenG

Dnia 09.03.2007 o 18:34, Adamido napisał:

Wdajesz się, zarzucając jakieś "przynależenie do czegoś".


Heh. Podałem swoją opinię. Odpowiedziałeś Ty, mówiąc że przyklejam etykietki. Na to odpowiedziałem, że nie będę tego komentował. Nie widzę w moich słowach dotyczących Twojej wypowiedzi
"Jakbym się uparł to pewnie jeszcze kilka osób jest, które też uważają ten kanał jako po prostu kanał irca i nie przyklejał etykietek jak ty to zrobiłeś teraz."
żadnego zarzucania "przynależenia do czegoś". Przypomnę jeszcze moje słowa, w których miałbym to zarzucać - "Tego komentować nie będę. Nie mam sił wdawać się w kolejną bezcelową kłótnię. Możesz sobie myśleć o mnie co chcesz, ja wiem jak było, ja wiem czemu stamtąd wyszedłem, nie kryję tego i dopóki działania andergrandowców nie udowodnią, że faktycznie się zmienili, to nie zamierzam też zmieniać swojego zdania. Wybacz, ale samym zapewnieniom nie będę wierzył, szczególnie że zachowanie większości z was dalej prezentuje ten sam niski poziom."
Gdzie Ty tam widzisz zarzucanie przynależenia?

Dnia 09.03.2007 o 18:34, Adamido napisał:

Więc albo mów o tej akcji i ją sobie piętnuj czy co tam chcesz albo mów o anderze i co cię tam przykrego
spotkało i przestań łączyć te dwie różne sprawy.


Powiedziałem, co według mnie łączy obie sprawy. Rzuciłeś się na mnie w związku z tym, niestety bez żadnego jasnego argumentu. Teraz, dalej nie mając żadnego jasnego argumentu starasz się wszystko wyciszyć w ten sposób, by wyszło iż znów fanboy CDP krzywdzi andergrandowców. Powiem wprost - nie odpowiada mi kontynuowanie rozmowy z Tobą na ten temat.

Dnia 09.03.2007 o 18:34, Adamido napisał:

I EOT bo to nie jest wątek dla takiej rozmowy.


I bez względu na umiejscowienie tej wymiany zdań, to i tak nie ma to sensu, więc proponuję nie kontynuować tego nigdzie indziej, nawet w temacie do tego poświęconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:40, Furrbacca napisał:

Powiem wprost - nie odpowiada mi kontynuowanie rozmowy z Tobą na ten temat.

To nie kontynuuj a jak chcesz dalej obrażać mnie i jeszcze sporo osób to proponuję na ircu bo na forum zabrania tego regulamin.Ja tylko jeszcze przytoczę fragment loga z andera również osoby którą bardzo dobrze znasz:
<cinus`> SwenG: przejrzyj sobie staty andera i pwoiedz mi ile osob z peirwszej 25 bierze udzial w tej akcji
<cinus`> wiem ze przynajmniej 13 osob nie ma z tym nic wspolnego
Wystarczy żeby nie znikać tych 13 osób o których mówiłeś że niemal wszyscy ? Jeśli chcesz mówić na jakiś temat to się najpierw z nim zapoznaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ktoś niedawno zadawał tutaj takie pytanie, kto wie czy nie Ty ;]
Ostatni post był z 2005 roku (!), a sam temat miał ledwie kilka/kilkanaście postów, jako że tematów o książkach mamy x zamknałem go, a nowemu userowi dałem dobrą radę- za korzystanie z szukajki nikt nie poleci, a za kotleciarstwo może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:15, xbit71 napisał:

mam pytanie: ktory z moderatorow ma na GS tło z Jade Empire?

Chyba Walgierz, ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 15:15, xbit71 napisał:

mam pytanie: ktory z moderatorow ma na GS tło z Jade Empire?

Tak na moje oko to żaden, chyba że Anim-a uważasz za moda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 15:39, sodolis napisał:

Tak na moje oko to żaden, chyba że Anim-a uważasz za moda ;-)

To był Anim? Kurka, mają takie avki podobne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 rzeczy do powidzenia:
1.Czy mod może wykopać pracownika z irca?
2.Odbanuj mnie ktoś na ircu bo Marrbaca dał mi niewiadomo za co bana (wczoraj z rana).
A jak go Czachadymi prosił o bana to mu niedał (ale wredny)

PS. Nie piszcie mi "miał jakiś powód, bo niemiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:01, Sonic1575 napisał:

Mam 2 rzeczy do powidzenia:
1.Czy mod może wykopać pracownika z irca?


Regulamin.

Dnia 11.03.2007 o 16:01, Sonic1575 napisał:

2.Odbanuj mnie ktoś na ircu bo Marrbaca dał mi niewiadomo za co bana (wczoraj z rana).


Skoro dał to zapewne miał za co. Zaraz sie dowiemy.
Btw nie dajemy banów na żądanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...za korzystanie z szukajki nikt nie poleci, a za kotleciarstwo może.

Kotleciarstwo powiadasz ;-D chyba muszę odświeżyć znajomość gwary młodzieżowej, bo jeszcze w przyszłości dostanę degrada za to, że nie jestem koszerny ;-D

Właśnie zamknąłeś temat w którym mogłem się czegoś dowiedzieć ;-) ale fakt poziom piwnicy ;-(

Sonic1575 jak "Czachadymi" (rozumiem że to przewrotna ksywka jakiegoś usera;-) ) chciałby dostać bana to powinien napisać coś z "działu" piractwo ;-D zawsze skutkuje :-D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 16:01, Sonic1575 napisał:

1.Czy mod może wykopać pracownika z irca?


Pytanie, po co Ci ta wiedza potrzebna? Wydaje mi się, że do niczego, ale jeśli masz jakiś racjonalny powód, to go podaj, a odpowiem :).

Dnia 11.03.2007 o 16:01, Sonic1575 napisał:

2.Odbanuj mnie ktoś na ircu bo Marrbaca dał mi niewiadomo za co bana (wczoraj z rana).


Wśród banów kanałowych nie jesteś zbanowany. Inaczej mówiąc nikt Cię nie odbanuje, bo nie ma kogo odbanowywać. Jeśli zostałeś zbanowany z całej sieci gramirc, to nie zbanował Cię Marr, a ktoś z uprawnieniami ircopa.

Dnia 11.03.2007 o 16:01, Sonic1575 napisał:

PS. Nie piszcie mi "miał jakiś powód, bo niemiał.


"PS. Nie pisz mi, że nie miał żadnego powodu, bo miał."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:31, Furrbacca napisał:

> 1.Czy mod może wykopać pracownika z irca?

Pytanie, po co Ci ta wiedza potrzebna? Wydaje mi się, że do niczego, ale jeśli masz jakiś racjonalny
powód, to go podaj, a odpowiem :).

Ciekawość.

Dnia 11.03.2007 o 19:31, Furrbacca napisał:

Wśród banów kanałowych nie jesteś zbanowany. Inaczej mówiąc nikt Cię nie odbanuje, bo nie ma
kogo odbanowywać. Jeśli zostałeś zbanowany z całej sieci gramirc, to nie zbanował Cię Marr,
a ktoś z uprawnieniami ircopa.

Już nieaktualne.

Dnia 11.03.2007 o 19:31, Furrbacca napisał:

"PS. Nie pisz mi, że nie miał żadnego powodu, bo miał."

Nie pisz mi, że miał powód, bo niemiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się