Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 21:29, tykus napisał:

A te formularze
nie zawsze dochodzą, dowód choćby tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=17306


O...właśnie tak. Link podany wyżej to odpowiedź na posta dodanego przeze mnie. Wysłałem w nocy formularz, a rano sie dowiaduje że nie został dostarczony; chociaż na swojego maila dostałem potwierdzenie wysłania formularza.

Chciałbym jeszcze podkreślić, że ostatnio Budo przesiaduję w "Nocnych Markach...". Ale gdy był potrzebny (naprawdę potrzebny) to go akurat nie było.

Volvox ===> Aha, to fajnie że dopiero po 12 godzinach. Dobrze wiedzieć, tak na przyszłość żeby wysyłać formuarz z 12 godzinnym wyprzedzeniem (tylko jak to przewidzieć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorów jest około 12(juz nie pamiętam), czy wy macie jakieś kadencje tzn. jesteście moderatorami przez rok lub 2 a potem koniec, bo niedawno był pobór i liczba moderatorów się zwiększyła czy to była tylko zmiana kadencji jak w parlamencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak kadencja. Moderator może zostać zwolniony z funkcji (vel kNOT), lub odejść samemu (vel TYHE). Nie odchodzi jednak po upływie np. dwóch lat, bo tak to było zaplanowane. Najczęściej jest to dzieło sprzeciwu/wolnej woli Moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:47, Bosper napisał:

czy wy macie jakieś kadencje

Siedzisz na moderatorze dopoki Cie nie wywala (na razie dwa przypadki, z tego co pamietam) albo sam zrezygnujesz (tez dwa przypadki? i to kobiety same zrezygnowaly ;))

Dnia 25.04.2007 o 21:47, Bosper napisał:

bo niedawno był pobór i liczba moderatorów się zwiększyła

gram.pl sie rozroslo, zwiekszyla sie liczba postow/tematow pisanych dziennie, wiec byla potrzeba zwiekszenia liczby moderatorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:41, Volvox napisał:

W koncu doszly ;) Z 12 godzinnym poslizgiem ;) (chociaz od czasu do czasu cos nie dojdzie rzeczywiscie
:(


Volvox, a moja prośba o przypięcie post doszła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 22:10, tykus napisał:

Volvox, a moja prośba o przypięcie post doszła? :)


Moiwsz o tym mailu, w ktorym sa same bluzgi? ;) A to nie doszlo. :) Ale maila z Twoja dostalismy. Czasem zdarza sie niestety tak, ze maile nie przychodza, albo przychodza z opoznieniem, ale to nie jest nasza wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 22:16, Wojman napisał:

Moiwsz o tym mailu, w ktorym sa same bluzgi? ;) A to nie doszlo. :)

To jeszcze jednego napiszę :P

Dnia 25.04.2007 o 22:16, Wojman napisał:

Ale maila z Twoja dostalismy.
Czasem zdarza sie niestety tak, ze maile nie przychodza, albo przychodza z opoznieniem, ale
to nie jest nasza wina.

No to gonić CDPowców, robotę utrudniają :P Jak tak to chyba przejdę do pisania na wasze prywatne maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:52, Piotrek K. napisał:

albo sam zrezygnujesz (tez dwa przypadki? i to kobiety same zrezygnowaly ;))


Jesli liczyc stare forum to wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 22:19, tykus napisał:

No to gonić CDPowców, robotę utrudniają :P Jak tak to chyba przejdę do pisania na wasze prywatne
maile :)


Po to dodaje do swojej sygnaturki swoj adres mailowy, zebyscie w razie potrzeby z niego korzystali. Jednak sprawy formuowe wole jak sie zalatwia przez formularz, choc oczywiscie jak sprawa jest pilna to mozna smialo pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:51, PolishWerewolf napisał:

Moderator może zostać zwolniony z funkcji (vel kNOT)

Bardzo proszę o zaprzestanie powtarzania w nieskończoność kłamstw TYHE. Na szczęście już jej nie ma, nikogo więc nie zdegraduje za pisanie prawdy o tym, że zrezygnowałem 24 maja 2006 o godzinie 00:18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:15, kNOT napisał:

Bardzo proszę o zaprzestanie powtarzania w nieskończoność kłamstw TYHE. Na szczęście już jej
nie ma, nikogo więc nie zdegraduje za pisanie prawdy o tym, że zrezygnowałem 24 maja 2006 o
godzinie 00:18.


Wiesz, z moich doświadczeń z Tyhe wynika, że zbyt często nie miała w zwyczaju kłamać. Poza tym to trochę dziwne, że mogłaby być taka sytuacja, o której mówisz, chyba że to forum jest tak cenzorowane, że wszelkie nieścisłości są usuwane tak szybko, że nie zostaną zaobserwowane przez jakąkolwiek nieupoważnioną osobę. W końcu to też jest w jakimś stopniu możliwe...
Jednak dalej nie rozumiem na jakiej podstawie miałaby degradować. Ban i usunięcie wypowiedzi - owszem, nie zostawia to śladów. Ale degrad? To stworzyłoby zbyt dużą aferę raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:15, kNOT napisał:

> /.../ nikogo więc nie zdegraduje za pisanie prawdy o tym, że zrezygnowałem 24 maja 2006 o
godzinie 00:18.

Oooo, a ja słyszałem całkiem inną historię. I to wcale nie od TYHE. Ale dobrze, niech i tak będzie. Towarzysze, nie strzelajcie, jak powiedział towarzysz Majakowski na sekundę przed popełnieniem samobójstwa...
Na szczęście teraz wiem, jak wygląda prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:45, KrzysztofMarek napisał:

Oooo, a ja słyszałem całkiem inną historię. I to wcale nie od TYHE.

Uległeś pozorom. To była TYHE pod osłoną iluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 23:48, TYHE napisał:

> /.../> Uległeś pozorom. To była TYHE pod osłoną iluzji.

Aha. Tylko ja mam amulet "trzeźwe spojrzenie +8" i iluzja działała na mnie słabo i krótko. Teraz już wcale nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Powtórzyłem tylko to, co było ogólnie przyjęte na Forum i na czym się opierałem. Zapewne wiesz, że to nie były jedyne plotki (informacje) o Tobie (cytując teraz Ciebie) po Twoim zrezygnowaniu. Także jeśli w jakikolwiek sposób doszło do urażenia Ciebie, przepraszam. Jednak opierałem się na posiadanej wiedzy, od kogo ona była, to już nie pamiętam.

W każdym bądź razie, ten Twój post wyjaśnia teraz wszystko co było niejasne w związku z tą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, jak ja kocham takie historie... Ale pewnie kNOT i TYHE nie dadzą się namówić na zorganizowanie konfrontacji przed kamerami... :-( albo przynajmniej na wywiad z każdym z osobna... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz, którą może jeszcze modzi nie zauważyli. Bawią mnie posty w których zawarta jest nieśmiertelna fraza "naucz się używać wyszukiwarki". O ile ja już dawno to zauważyłem i monitowałem w odpowiednich tematach to spora rzesza ludzi dalej nie ma o tym pojęcia, że wyszukiwarka najnormalniej w świecie NIE DZIAŁA. Owszem, można znaleźć temat dot. ogólnego problemu w którym szukamy odpowiedzi ale już w samym temacie, nawet jak odpowiedź była już 10 razy podawana trzeba o nią zapytać raz jeszcze bo po prostu jej nie znajdziemy. Więc apeluję tylko, dajcie nam sprawne narzędzia i wtedy wymagajcie aby ich używać. Złamaną łopatą nikt rowu kopać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:48, Fumiko napisał:

Aż specjalnie sprawdziłam wpisując kluczowe frazy w kilku wątkach (np "mulandir" w wątku o
spellforce) i u mnie działa...

Sprawdź choćby w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się