Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Ja zauważyłem ciekawą rzecz. Jak wpisuje jakieś hasło w danym temacie, klikam szukaj i czekam to znajduje owe hasło. Natomiast jeśli w czasie szukania otworze inną zakładne mozilli i zacznę czytać coś innego, pózniej wróce do zakładki w której czegoś szukałem okazuje się że wyskoczył błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:56, TigerXP napisał:

Ja zauważyłem ciekawą rzecz. Jak wpisuje jakieś hasło w danym temacie, klikam szukaj i czekam
to znajduje owe hasło. Natomiast jeśli w czasie szukania otworze inną zakładne mozilli i zacznę
czytać coś innego, pózniej wróce do zakładki w której czegoś szukałem okazuje się że wyskoczył
błąd.

Gothic - Oficjalny temat gry, szukana fraza "rycerz"
wynik:
Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80040e31''

Timeout expired

/forum_post_szukaj.asp, line 159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:40, SwenG napisał:

wyszukiwarka najnormalniej w świecie NIE DZIAŁA.

Mi wyszukuje prawidłowo, o ile wyszukuje, bo zdarza się, że zamiast wyszukać hasło przenosi na główną stronę forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście. Ale nie we wszystkich tematach tak jest, w tym wyszukiwarka działa, przynajmniej mi. Może to zależy od postów w danym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się w tym miejscu zapytać odnośnie owej zasady, przez którą ostatnio było tyle szumu. Czy nadal dopisanie się do zdublowanego wątku (chodzi mi o dopisek do wątku sensownego, a nie kolejnego quizu i dopisku sensownego, np. odpowiedzi na postawione zapytania) traktowane jest jako spam? Inaczej mówiąc, czy przed dopisaniem się do jakiegoś tematu winniśmy najpierw skorzystać z wyszukiwarki, celem weryfikacji, czy taki temat przypadkiem już nie istnieje? Pytam się z uwagi na post Wojmana dotyczący uchylenia kar kilku użytkowników. Wydaje mi się, że pełne wyjaśnienie tej kwestii jest bardziej istotne, niż same powyższe kary. Jeśli jednak pytanie jest nadal przedwczesne to przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 10:02, minimysz napisał:

> wyszukiwarka najnormalniej w świecie NIE DZIAŁA.
Mi wyszukuje prawidłowo, o ile wyszukuje, bo zdarza się, że zamiast wyszukać hasło przenosi
na główną stronę forum.

Dokładnie, o ile wyszukuje. Ja nie powiedziałem że działa nieprawidłowo, tylko że nie działa. W większości popularnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 07:00, Fumiko napisał:

O kurcze, jak ja kocham takie historie... /.../

To, co dalej napiszę, absolutnie nie ma związku z forum. Ale w normalnym życiu, kiedy człowiek pracuje i z jakichkolwiek względów staje się niewygodny to trafia się, że zostaje postawiony przed alternatywą: odejdziesz z pracy na własną prośbę, może być nawet, za porozumieniem stron, a my ci wystawimy dobra opinię, a jak nie odejdziesz to dostaniesz wypowiedzenie. Może nawet zrobimy dyscyplinane, bo (i tutaj rózne haki) i wtedy będziesz miał kłopoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 09:59, SwenG napisał:

Timeout expired

Mam dokładnie to samo w każdym większym temacie (np. Guild Wars - temat ogólny czy też główny temat o HoMM5). Każda próba wyszukania tam czegokolwiek kończy się "timeout expired".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam coś na temat ;-) mianowicie, czy można polecieć za pseudomoderatorkę w różowym wątku?
Dzisiaj na przykład trafił się forumowicz, który został zbanowany (pewnie nie raz) i zastanawiałem się czy odpisywać na jego posta (i w jakiej formie) czy sobie odpuścić, Różnica między pomocą a pseudoWami jest w tym temacie niewielka, także wolę się upewnić, tak na przyszłość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Lepiej zostawić takie sprawy, jak ktoś próbuje wracać po banie, to na pewno nie jest nowy, wiec odpowiadając mu niejako łamiesz zasady przypiętego posta "nie istnieje klawisz odpowiedz na postach doświadczonych userów" . Ten temat jest do pomocy nowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 14:28, Budo napisał:

/.../

Jak już przy różowym jesteśmy, to czy od teraz będzie tak, że przodownicy (jako stopień graniczny) za pytanie będą dostawać ostrzeżenia a brygadziści i wyżej -1, oczywiście kartoteka też ma znaczenie ale chodzi mi o ogólną zasadę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wróżka Budo! Wróżę z fusów i odpowiem na każde twoje pytanie 0-700-234-546, ZADZWOŃ!!
xD
sodolis---> mniej więcej taka jest umowna granica, gorzej jak przodownik ma na swoim koncie już ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam pytanie dotyczące różowego wątku i moderatorów.
Czemu na liście moderatorów nie jest wymieniony Cool_Zeek? Chodzi mi dokładnie o tę linijkę:
"Zespół Moderatorów w składzie: Olamagato, RobeN, Volvox, Walgierz, Boogie85, Budo, Wojman, cinus, Rzezim, Wodzasty".
Widzę, że TYHE już została stamtąd wypisana, ale interesuje mnie dla czego nie ma tam Cool_Zeeka. Już się kiedyś o to pytałem, ale odpowiedzi niestety nie uzyskałem i teraz mi się przypomniało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 14:50, Budo napisał:

Wróżka Budo! Wróżę z fusów i odpowiem na każde twoje pytanie 0-700-234-546, ZADZWOŃ!!

Reklamy są zabronione na forum. Ponieważ były już z Tobą problemy (zamieszanie ze statusem), to oznacza degrad xD

Btw. Dzwoniłem, ale jak ktoś odbiera to tylko dyszy. Chyba Budo po treningu był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 15:08, ko?nik napisał:

"Zespół Moderatorów w składzie: Olamagato, RobeN, Volvox, Walgierz, Boogie85, Budo, Wojman,
cinus, Rzezim, Wodzasty".


Bo to bardziej honorowy moderator, a nie taki ''na sluzbie'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:13, walgierz napisał:

Btw. Dzwoniłem, ale jak ktoś odbiera to tylko dyszy. Chyba Budo po treningu był...

Albo jego pies. Może Cię lubi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się