Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

:O i Ty się dziwisz żę dostałeś degrada? to że to jest nowe formum nie znaczy że znikłą zasada że piractwa się nie toleruje. Czy wg. Ciebie to jest dobre jak ktoś ciężko pacuje nad grą a jakiś delikwent ją poprostu kradnie? Jakbyś nakręcił film w języku angielskim to znaczy że nikt by nie musiał w kinie za niego płacić bo przecierz to nie po polsku? Przemyśl to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy to co innego to inna bajta (według mnie)
a zapomniałem jeszcze dopisać ze z piratem dostałem i dostałem gratisa kupe wirusow i je usowałem przez 2 dni i jakis film erotyczny i to jest moja nauczka ze kradziez nie popłaca i chwalenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:49, kNOT napisał:

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale wysłałem Ci maila, a Ty na niego odpowiedziałeś...


Ale mam kolejną sprawe, ważną :P to napisz tutaj, albo jeśli chcesz zachowac anonimowosc elektroniczna to niewiem :P wyslij mi samą nazwe :p lub na gg: 4877201 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby moderatorzy zmieniali adresy mailowe po każdej wymianie maili z użytkownikami ? Bo jeśli nie, to ja czegoś z powyższych postów nie rozumiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:56, LifaR napisał:

Czyżby moderatorzy zmieniali adresy mailowe po każdej wymianie maili z użytkownikami ? Bo jeśli nie, to ja czegoś z powyższych
postów nie rozumiem ;-)


Ja również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:56, LifaR napisał:

Czyżby moderatorzy zmieniali adresy mailowe po każdej wymianie maili z użytkownikami ? Bo jeśli nie, to ja czegoś z powyższych
postów nie rozumiem ;-)


może wykasował maila....
.....................................albo jest to kolejna próba zadławienia kNOTa kolacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2005 o 21:59, TYHE napisał:

może wykasował maila....


Nie no... Takie maile powinno się zostawiać na pamiątkę!!! Coby dzieciom pokazać :D

Zresztą mógł podać powód dlaczego pragnie adres (jeszcze raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 21:29, WoWmen napisał:

:O i Ty się dziwisz żę dostałeś degrada? to że to jest nowe formum nie znaczy że znikłą zasada że piractwa się nie toleruje.
Czy wg. Ciebie to jest dobre jak ktoś ciężko pacuje nad grą a jakiś delikwent ją poprostu kradnie? Jakbyś nakręcił film
w języku angielskim to znaczy że nikt by nie musiał w kinie za niego płacić bo przecierz to nie po polsku? Przemyśl to sobie


A ty przeczytałeś chociaż cały wątek? Wiesz o czym była mowa? Zdecydowanie chyba moderator za mocno podszedł do przestrzegania części regulaminu, który nie istnieje i wmówił rozmówcom, że propagują piractwo!

Też dostałem degraga, to mogę się wyżalić trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W dawnych czasach" było jeszcze coś takiego jak degrad za skrajną głupotę. A skrajną głupotą zawsze było i zawsze będzie przyznawanie się do kupowania/ściągania piratów na forum firmy, która istnieje dzięki sprzedaży oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 22:17, Vilmar napisał:

"W dawnych czasach" było jeszcze coś takiego jak degrad za skrajną głupotę. A skrajną głupotą zawsze było i zawsze będzie
przyznawanie się do kupowania/ściągania piratów na forum firmy, która istnieje dzięki sprzedaży oryginałów.


O tym też rozmawialiśmy: lepiej się nie przyznawać i udać, że nie ma problemu, a każdy jest uczciwy i skrajnie mądry. Prawda, panie skrajnie mądry hipokryto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 22:01, RobeN napisał:

mógł podać powód dlaczego pragnie adres (jeszcze raz).


Chciałbym adres bo chciałbym się z nim skontaktowac. A w jakiej sprawie to już poufne między mną a nim chyba nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 22:25, krzywan napisał:

> "/.../
Prawda, panie skrajnie mądry hipokryto?

Masz jakieś podstawy, aby zarzucić komuś hipokryzje? Źle trafiłeś, może i na tym forum paru znajdziesz, ale większość, to są zwyczajnie uczciwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 22:25, krzywan napisał:

O tym też rozmawialiśmy: lepiej się nie przyznawać i udać, że nie ma problemu, a każdy jest uczciwy i skrajnie mądry.


Nikt nie udaje. Co wolisz - pójść na policję i powiedzieć, że masz w domu stos piratów (najlepiej ze łzami w oczach mówiąc, że na oryginały Cię nie stać) czy zostać w domu? Jeśli to pierwsze, to to jest właśnie skrajna głupota. Nie uczciwość.

Dnia 26.10.2005 o 22:25, krzywan napisał:

Prawda, panie skrajnie mądry hipokryto?


Nie mierz innych własną miarą. To tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 22:28, Modest-Vermin napisał:

> mógł podać powód dlaczego pragnie adres (jeszcze raz).

Chciałbym adres bo chciałbym się z nim skontaktowac. A w jakiej
sprawie to już poufne między mną a nim chyba nie? :P

Kilka postó powyżej pisałeś że możesz to na foum załatwić. Całkowicie nie rozumiem Twojego zachowania. A co do spraw z degradami to nie można się żalić moderatorom tylko sobie, Oni tylko wykonują to co mają. Czy po kradzieży i wyroku będziesz się żalił sędzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że przytoczyłem znaczenie słowa Propagować. Całkiem jasno określało to czym jest propagowanie (w tym wypadku piractwa) i chociaż za Degradację nie jestem odpowiedzialny uważam, że była ona słuszna (względem Regulaminu popartego Słownikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 22:39, WoWmen napisał:

Kilka postó powyżej pisałeś że możesz to na foum
załatwić. Całkowicie nie rozumiem Twojego zachowania. A co do spraw z degradami to nie można się żalić moderatorom tylko
sobie, Oni tylko wykonują to co mają. Czy po kradzieży i wyroku będziesz się żalił sędzi?


Jeśli juz chcesz się udzielac na dany temat to zapoznaj się lepiej. Ja chciałem tylko otrzymac adres mailowowy pewnego moderatora a sprawe załatwic pomiędzy nami. Jeśli jeszcze nie zauważyłeś, forum to nie miejsce do załatwiania spraw między użytkownikami, są od tego inne sposoby by nie zaśmiecac niepotrzebnymi postami.
Teraz zrobiła się z tego debata. OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się