Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 15:40, KrzysztofMarek napisał:

Ja też :P


widzisz... z jednej strony sam stwierdzasz że "wolno pewne rzeczy z przymróżeniem oka stwierdzić", ale przy tym jesteś śmiertelnie poważny... :)
nie bież tego tak do siebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:59, KHRoN napisał:

> Ja też :P

widzisz... z jednej strony sam stwierdzasz że "wolno pewne rzeczy z przymróżeniem oka stwierdzić", ale przy
tym jesteś śmiertelnie poważny... :)
nie bież tego tak do siebie... :)

Bo i wątek poważny, Jak chcesz dalej mniej serio, to zapraszam do naszej Loży Szyderców. Niech Cię tylko nie zmyli szyld na wejściu - zostawiliśmy, bo nam sie go zmieniać nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 02:28, RobeN napisał:

> Skoro ty masz rację i on ma rację to kto ma tu rację?
On ma rację i On ma rację, Ona też ma rację
Wszyscy mają
rację, mam i ja :D



Wszyscy mają Mabę mam i ja,
Mambę owocową każdy z nas ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:12, malpka napisał:

Wszyscy mają
> rację, mam i ja :D

Dnia 31.10.2005 o 16:12, malpka napisał:

Wszyscy mają Mambę mam i ja,


taaak... myślę, że wszyscy załapali ten żarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:07, KrzysztofMarek napisał:

loża


sorry... tam to przechodzisz sam siebie :)
... mogę ci podesłać paru gości których nie przegadasz (mnie na dobrą sprawę też miałbyś spory problem :> ) niezależnie od tematu... ale nie widzę sensu takich przepychanek słownych - co innego spontanicznie wpaść z komenatarzem, a co innego ciągnąć dyskusję dla zasady... ;]

zresztą też sobie wymyśliliście żeby na forum o takiej tematyce chwalic co robisz po "innej formie żyta" ;] albo o sensie (albo braku) wprowadzania urolopu macieżyńskiego... i wogóle to masz jakieś dziwne podejście do kobiet ;]

nie myślałeś o przesiadce na forum gazeta.pl? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:29, KHRoN napisał:

> loża

sorry... tam to przechodzisz sam siebie :)
... mogę ci podesłać paru gości których nie przegadasz (mnie na dobrą
sprawę też miałbyś spory problem :> ) niezależnie od tematu... ale nie widzę sensu takich przepychanek słownych - co
innego spontanicznie wpaść z komenatarzem, a co innego ciągnąć dyskusję dla zasady... ;]

zresztą też sobie wymyśliliście
żeby na forum o takiej tematyce chwalic co robisz po "innej formie żyta" ;] albo o sensie (albo braku) wprowadzania urolopu
macieżyńskiego... i wogóle to masz jakieś dziwne podejście do kobiet ;]

nie myślałeś o przesiadce na forum gazeta.pl? ;]


Chciałem stwierdzić że imć KNot nie musia się ze mną umawiać o niedodawanie tematów bo w innym poscie obiecaem że jusz nie będę ich zakladal bo skończya mi się wena co do ortografi i sensu fakt ten temat o wazelinie byl bez sensu co do ortografi czy to moja wina że klawa odmawia posluszeństwa bo mój kolega musial ja w przyplywie zlości uszkodzić.no to na tyle mam nadzieje ze ci więcej nie podpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz mógł się zdenerwować że stworzyłeś multum wątkó ostatnio :P (NIe podważam sensowności ich podkreślam!). Ale z tą wazeliną przesadziłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYHE dlaczego nie zamknełaś tego wątku "Gra w skojarzenia"? przecierz to istny spam. Już naprawde lepszy był ten papier toaletowy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:24, WoWmen napisał:

TYHE dlaczego nie zamknełaś tego wątku "Gra w skojarzenia"? przecierz to istny spam. Już naprawde lepszy był ten papier
toaletowy :]


Ejj ,gra w skojarzenia może i spam, ale fajna zabawa. Nie jest taka zła, uważaj bo się wciągniesz. Moim zdaniem niedługo się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:26, Budo napisał:

Ejj ,gra w skojarzenia może i spam, ale fajna zabawa. Nie jest taka zła, uważaj bo się wciągniesz.
Moim zdaniem niedługo się znudzi.

No raczej się nie wciągne :]. Jak to zobaczy kNOT i będzie miał zły dzień to odrazu degrady polecą za spam :]. Najśmieszniejsze jest to że ktoś to porównał do Forumowej Mafii :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2005 o 22:30, WoWmen napisał:

No raczej się nie wciągne :]. Jak to zobaczy kNOT i będzie miał zły dzień to odrazu degrady polecą
za spam :]. Najśmieszniejsze jest to że ktoś to porównał do Forumowej Mafii :]


Nie, nieprawda, modki mają teraz mniejsze możliwości, to nie stare forum. Ale porównanie do Forumowej Mafii faktycznie zdeka chybione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Skojarzenia" to także forma zabawy, owszem mniej sensowna ale jest. A przypomne że SPAM to wysyłanie kilku takich samych odpowiedzi lub nie chciane wiadomości. A więc skoro do tej pory nie zostało zamknięte i okrzyknięte nie trafionym tematem to nie ma co krzyczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:33, Budo napisał:


> No raczej się nie wciągne :]. Jak to zobaczy kNOT i będzie miał zły dzień to odrazu degrady polecą
> za spam :].
Najśmieszniejsze jest to że ktoś to porównał do Forumowej Mafii :]

Nie, nieprawda, modki mają teraz mniejsze możliwości,
to nie stare forum. Ale porównanie do Forumowej Mafii faktycznie zdeka chybione.

Paru "Wrogów Ludu" już jednak było. Szkoda tylko, że nie można było zobaczyc na własne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:30, WoWmen napisał:

No raczej się nie wciągne :]. Jak to zobaczy kNOT i będzie miał zły dzień to odrazu degrady polecą
za spam :]. Najśmieszniejsze jest to że ktoś to porównał do Forumowej Mafii :]


To ja porównywałem :D może trochę przesadziłem ale chodziło mi o zasadę. Wszystkie forumowe gry polegają na tym samym tylko że jednie bardziej rozbudowane i wymagają pomyślunku a drugie nie (tak jak w przypadku zkojarzeń,) ale nie są bezsensownym pisaniem postów. Wiec moim zdaniem jeśli moderator zamknąłby któryś z tych tematów to powinien zamknąć wszystkie inne "gry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2005 o 23:27, KrzysztofMarek napisał:

Paru
"Wrogów Ludu" już jednak było. Szkoda tylko, że nie można było zobaczyc na własne oczy...


Paru było, zgodzisz się jednak, że gdyby obowiązywały stare zasady, byłoby paru więcej ;]
Taki układ ma naruralnie swoje wady i zalety, jedną z wad jest "legalność" wielu głupich wątków o niczym. Zaletą jest większa swoboda użytkowników. Prostym przykładem różnic jest taka sytuacja: na starym forum za słowo "g###o"
dostałem bana na dwa dni i degrada z hrabiego na barona. Tutaj zaś widziałem juz pare osób które za słowo "zaj#####e" (i to nie w kwasach ani mafii) nie zostały nawet upomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 10:03, Budo napisał:


/.../ Prostym przykładem
różnic jest taka sytuacja: na starym forum za słowo "g###o"
dostałem bana na dwa dni i degrada z hrabiego na barona. /.../

A ja za to słowo nie dostałem nawet upomnienia. Bo od razu pozwoliłem sobie przypomnieć, że weszło ono, to słowo, do literatury swiatowej od czasu bitwy pod Waterloo. Generał Cambronne, na wezwanie do poddania się odpowiedział dumnie: "Gwardia umiera, ale się nie poddaje" na drugie wezwanie odpowiedzial krótko: merde, co na polski tłumaczy się właśnie g...o. Tak, że to zależy trochę od kontekstu.
Ale tak, ogólnie się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 10:03, Budo napisał:

zaś widziałem juz pare osób które za słowo "zaj#####e" (i to nie w kwasach ani mafii) nie zostały nawet upomniane.


"zajebiście" to "superlatywa" (jak wspanile, genialnie, totalnie, fantastycznie) a nie "wulgaryzm" (jak !@#$%, !@#$%^&*! i !@#$) ;]

więc nie ma co za to karać... bo możemy równie dobrze karać za mówienie o cholerze (chorobie), holendrze (człowieku) czy krześle (no co...? krzesło to też brzydkie słowo ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:47, KHRoN napisał:

"zajebiście" to "superlatywa" (...) więc nie ma co za to karać...

Może to i superlatywa. Ale pod budką z piwem, lub innym podobnym miejscu...
W towarzystwie, któremu chcesz okazać szacunek, takiego słowa się po prostu nie używa (mam nadzieję, że wyłapujesz źródłosłów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja rozumiem że są bardziej lubiane i mniej lubiane słowa, ale bez przesady... nie demonizujmy słów nie będących wulgaryzmami ani przekleństwami... bo naprawde dojdzie do sytuacji kiedy "krzesło" czy "a-cis" zostanie uznane za słowo "nieodpowiednie w towarzystwie"...

... przecież to kwestia umowy społecznej i częstego wypowiadania tegoż "pod budką z piwem" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi slowy: sącząc piwo z kolegami - "za*****cie jest" - każdy wie, o co chodzi :)
Ale wchodząc do mieszkania przyszłej teściowej z tekstem: "za*****sta z Ciebie kobieta"...hmm...spróbuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się