Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Są skuteczniejsze metody od biernego oporu wobec władzy. Wystarczy nieludzka wojna psychologiczna, np. zalać betonem w siedzibie gram.pl (chyba nadal na Jagiellońskiej) pisuary i toalety. Tego konwencja Genewska chyba nie zabrania?

Ale na serio - obawiam się że takie odejście nic nie da :/ Założę się że teraz przyjdą jakieś pachołki - roboty gramu zamiast normalnych ludzi :((

Transylvanian_Hunger - jeśli jakimś cudem by Ci się to udało, to błagam zrób z trollami taką czystkę która się nawet czerwonemu carowi ze wschodu nie śniła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 12:43, Fumiko napisał:

Niedługo się okażę, że masowe odejścia Modków to wina Wojmana. Plamy na słońcu też, że
o globalnym ociepleniu nie wspomne.


Nie, nie!! To wszystko wina KrzysztofaMarka, on zresztą to wie najlepiej ;)
Swoją drogą nie spodziewałem, że taka lawinę uruchomię :)
W kwestii tego, że niektórzy koledzy, którzy oficjalnie złożyli rezygnację jeszcze mają czerwone statusy: ja swoją zgłosiłem komu trzeba jakieś 2 tygodnie temu, tyle to mniej więcej trwało (przynajmniej w moim wypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 12:27, KrzysztofMarek napisał:

Tu nie ma co dyskutować, tu trzeba głosować. Najlepiej nogani (przenośnia!).
Jak komuś zmiany nie odpowiadają, niech przestanie pisać. Na początek - na tydzień.
Ja przestaję pisać - do poniedziałku.

Będę wchodził na forum, bedę czytał, obserwował, ale pisać nie będę. Tylko tyle.


Znowu do poniedziałku?:P
A tak swoja drogą, to i mnie od juz całkiem sporego czasu to forum "kręci" coraz mniej. A im bardziej tracę z nim kontakt, tym bardziej symptom ten się nasila. Do starego forum CDP z Lordami i Baronami powrotu niestety nie ma. Na szczęście mam jeszcze jedno forum. Co prawda cyrkl tam jest o niebo wiekszy, ale forum przynajmniej dotyczy gry, w której ciągle jeszcze mocno siedzę (choc i ta gra ostatnimi czasy na psy schodzi). Jakby na to nie patrzeć wybór mam. I dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl = szopka.pl ? Prawdopodobnie tak, smutne (?) ale prawdziwe. Zbierało się już na to od dłuższego czasu, aż się uzbierało wystarczająco wiele ... czas odejść i poszukać nowego miejsca w sieci? Chyba niestety tak ;-P.

Stalker69 => są inne fora oj są, daleko szukać nie trzeba ;-P.

Transylvanian_Hunger => a tak sobie właśnie pomyślałem o tobie jako o nowym modku ;-D

Kakarotto => sig. teoretycznie jest modkiem tylko na podforum technicznym ale nie wiem jak inni, ale ja go widuję też na głównym forum [ zazwyczaj jest na miejscu i odwala kupę dobrej, moderskiej roboty ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 12:59, Budo napisał:

z wielu powodów gram.pl staje się coraz mniej atrakcyjnym i coraz mniej przyjaznym miejscem dla dojrzalszych userów i tych na poziomie.

-> Ale przynajmniej gram.pl jest konsekwentne w swoich dzialaniach - w koncu ta tendencja utrzymuje sie od dawna, wiec jakby nie patrzec, ta rownia pochyla to zadna nowosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 12:43, Fumiko napisał:

> [bla bla bla bla BALCEROWICZ MUSI ODEJSĆ].

To nie są moje słowa. Ostatnio pisałem ewidentnie "skoro już Wojman musi tu być". Więc nie imputuj mi, rybko.

Dnia 21.04.2009 o 12:43, Fumiko napisał:

Niedługo się okażę, że masowe odejścia Modków to wina Wojmana. Plamy na słońcu też, że
o globalnym ociepleniu nie wspomne.

A ja nie wiem, czy wina, mówię, co mi się nasunęło na myśl. Sama powiedz, chciałabyś moderować i współpracować z Wojmanem?

Dnia 21.04.2009 o 12:43, Fumiko napisał:

Naprawdę nie masz innych refleksji tylko tą jedną jedyną? Wiesz, urojenia są do wyleczenia,
daj znać skąd jesteś a popytam o dobrego specjalistę...

Fumiko, regularnie posądzasz użytkowników o analizowanie Ciebie, wysyłasz ich do specjalistów, sama oferujesz pomoc... to jakieś symptomatyczne toto jest, czy kie psie licho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:38, LifaR napisał:

> z wielu powodów gram.pl staje się coraz mniej atrakcyjnym i coraz mniej przyjaznym
miejscem dla dojrzalszych userów i tych na poziomie.
-> Ale przynajmniej gram.pl jest konsekwentne w swoich dzialaniach - w koncu ta tendencja
utrzymuje sie od dawna, wiec jakby nie patrzec, ta rownia pochyla to zadna nowosc ;)


Tylko że z dnia na dzień jest coraz bardziej pochyła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 12:00, Dux napisał:

Myślę, że najskuteczniejsza w "negocjacjach" z Moderatorami byłaby TYHE. Ale ja bałbym
się ją o cos takiego prosić:P

Ale po co miałabym negocjować ć z moderatorami :)
Z wyjątkiem jednego ludzie z którymi byłaby przyjemność dyskutować to już sobie poszli.
Została - oprócz V. - dwójka, którą zwyczajnie słabo znam i jeden, z którym nie chce mi się nawet próbować rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:52, Budo napisał:

Równia pochyła nie jest coraz bardziej pochyła, to obiekt, który się stacza robi to coraz
szybciej...


Chodziło mi o to, że zwiększenie konta nachylenia zwiększa przyśpieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:55, TYHE napisał:

Ale po co miałabym negocjować ć z moderatorami :)


Po prostu padła propozycja wybrania przedstawiciela userów w kontaktach z Moderatorami. Ot takiego adwokata. A że uważam, iż do takiego fachu potrzeba kogoś zdecydowanego bronić swoich racji, często pod prod powszechnej opinii, to i Ty mi na myśl przyszłaś:)
Ja nie wiem, czy w tej ocenie mam rację. Być może się mylę. Ale tak to widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 14:14, Dux napisał:

Po prostu padła propozycja wybrania przedstawiciela userów w kontaktach z Moderatorami.


A nie kumam o co biega. Co taki przedstawiciel miałby negocjować z moderatorami? Taki adwokat Kotolewa czy coś innego? Jak tak dalej pójdzie to i zastępcę trzeba będzie znaleźć, później pewnie i skarbnik się przyda i cała grupa porządkowa. Nie róbcie następnego nonsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 14:24, PsyhoSpider napisał:

A nie kumam o co biega. Co taki przedstawiciel miałby negocjować z moderatorami? Taki
adwokat Kotolewa czy coś innego? Jak tak dalej pójdzie to i zastępcę trzeba będzie znaleźć,
później pewnie i skarbnik się przyda i cała grupa porządkowa. Nie róbcie następnego nonsensu.



Eee, ale ja nie mówią że to ma sens. Przeciwnie! Ja tylko chciałem wskazać osobę, która dzięki swoim c echom charakteru (przy załozeniu, że mam rację;) najlepiej by się na taką funkcje nadawała. A podejrzewając stosunek TYHE do takiego pomysłu, jak napisałem, wolałbym jej o takie coś nie prosić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 14:29, Dux napisał:

Eee, ale ja nie mówią że to ma sens. Przeciwnie! Ja tylko chciałem wskazać osobę, która
dzięki swoim c echom charakteru (przy załozeniu, że mam rację;) najlepiej by się na taką
funkcje nadawała. A podejrzewając stosunek TYHE do takiego pomysłu, jak napisałem, wolałbym
jej o takie coś nie prosić:)


Teraz rozumiem, już się wystraszyłem kolejnym cudownym pomysłem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 14:24, PsyhoSpider napisał:

A nie kumam o co biega. Co taki przedstawiciel miałby negocjować z moderatorami? Taki
adwokat Kotolewa czy coś innego? Jak tak dalej pójdzie to i zastępcę trzeba będzie znaleźć,
później pewnie i skarbnik się przyda i cała grupa porządkowa. Nie róbcie następnego nonsensu.


Kotolwa, kotolwa. I jedna zasadnicza rzecz. To, kto ma być moderatorem to zawsze jest problem właściciela forum. Nic odkrywczego, wiem, ale nie widzę powodu, dla którego forumowicze mieliby podejmować za właściciela jakiekolwiek decyzje, kto ma moderować i w jaki sposób ma wyglądać kontakt z użytkownikami.

W tym momencie wydaje mi się, że problemem jest jednak regulamin, bo pozwolił on moderatorom, na moderację w swoim stylu, a styl w co najmniej jednym wypadku, mimo konsekwentnego nabijania moderatorskich statystyk, po prostu nie działa.

A co do bronienia mnie, to wystarczy, że nie będzie wyssanych z palca degradów i banów. Bo tak w ogóle, to ja bardzo grzeczny jestem, i dzieci mnie lubią, i bajki chętnie na dobranoc opowiadam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:04, Wojman napisał:

> Trochę szacunku by
> się przydało

O wlasnie, troche szacunku by sie przydalo.


Hmm uderz w stół a nożyce się odezwą ? A może przyganiał kocioł garnkowi ? Sam wybierz...


>Nie sadzisz chyba, ze bedziemy publicznie podawac nasze wewnetrzene

Dnia 21.04.2009 o 13:04, Wojman napisał:

ustalenia i wyjasnienia, a tym bardziej jeszcze w trakcie ich powstawania i omawiania.

No to jest logiczne. Jak podać jakieś wyjaśnienia skoro jeszcze ich nie ma ? Sam zainteresowany nie wie ( co napisał ) w sumie dlaczego. No przepraszam ale to co ? Nawet jemu nie podacie bo to wasze wspólne ? To przypomina szopkę w stylu - chcemy go, wywalimy a potem wysmażymy coś na poczekaniu jako uzasadnienie. Omówicie czemu go zwolniono ? Po czym gdy stwierdzicie,że nie znaleźliście jakiegoś spójnego uzasadnienia to zaproponujecie by wrócił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:16, Luk_Der_Ritter napisał:

Transylvanian_Hunger - jeśli jakimś cudem by Ci się to udało, to błagam zrób z
trollami taką czystkę która się nawet czerwonemu carowi ze wschodu nie śniła :D:D


Na to nie ma najmniejszych szans. Polityka gramu jest taka, a nie inna i stado troli musi zostać utrzymane.
Na gram.pl robi się nieprzyjemnie od dłuższego czasu, nawet przed rozłąką z CDP bywały takie sytuacje, jak np. sprawa Sarafana. Wielu ludzi, których ceniłem odeszło całkiem z forum albo udziela się tylko sporadycznie. Gram jednak nie robi nic, żeby to zmienić, raczej podejmuje odwrotne działania. Szkoda tylko, że każda taka sprawa toczy się w niemiłej atmosferze.
Ja już dawno odpuściłem sobie aktywne uczestnictwo na forum, przeglądam tematy, ale się raczej nie wypowiadam, spadł tu strasznie poziom dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 13:37, Tyler_D napisał:

Transylvanian_Hunger => a tak sobie właśnie pomyślałem o tobie jako o nowym modku ;-D

Tylko żartowałem. Nie zamierzam być moderatorem, propozycji też mi nikt takiej nie złożył. Pewnie dużo skarg by na mnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się