Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Wszystkim Moderatorom wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Niech wasza posługa będzie owocna, wystrzegajcie się omyłek i niech władza was nie zniszczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 18:24, Transylvanian_Hunger napisał:

> Wszystkim Moderatorom wszystkiego najlepszego w nowym roku!
Oj, oj - bo zaraz zdobędziesz nagrodę "wazeliny roku" ;)


To już nie można nikomu szczerze czegoś życzyć? :P

Dnia 02.01.2015 o 18:24, Transylvanian_Hunger napisał:

Niech moderatorzy moderują... i tyle :D


Niech moderują, ale mądrze.
Wielka władza, to wielka odpowiedzialność, przynajmniej teoretycznie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 18:24, Transylvanian_Hunger napisał:

Oj, oj - bo zaraz zdobędziesz nagrodę "wazeliny roku" ;)
Niech moderatorzy moderują... i tyle :D


Kiedyś to na nowy rok to tutaj były shitstormy na kilkaset postów, a teraz tylko nudne życzenia. Co za czasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 20:12, rob006 napisał:

a teraz tylko nudne życzenia. Co za czasy... :D

Same nudne życzenia to mało powiedziane. :P Nudne życzenia tylko od forumowych bywalców, bo nowi w dzisiejszych czasach komentują praktycznie tylko same artykuły i recenzje. ^^ Eh, powróciłoby się do stary czasów, c''nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 19:36, Kakarotto napisał:

To już nie można nikomu szczerze czegoś życzyć? :P

Można, ale tylko szczerze bo kogo faktycznie obchodzą moderatorzy na forum/portalu społecznościowym.
P.S. Nie jestem empatyczny, więc nie obwiniać w ramach odmiennego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 20:29, Transylvanian_Hunger napisał:

Można, ale tylko szczerze bo kogo faktycznie obchodzą moderatorzy na forum/portalu społecznościowym.
P.S. Nie jestem empatyczny, więc nie obwiniać w ramach odmiennego zdania.


Z takim podejściem, trafisz na listę pierwszych do odstrzału w tym roku. :P

Korzystając z doświadczenia, mogę ci podszepnąć po cichutku i w tajemnicy, byś zważał na to, co piszesz o Moderatorach. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 15:02, Kakarotto napisał:

Z takim podejściem, trafisz na listę pierwszych do odstrzału w tym roku. :P
Korzystając z doświadczenia, mogę ci podszepnąć po cichutku i w tajemnicy, byś zważał
na to, co piszesz o Moderatorach. :D

Wciąż zapominam, że większość ludzi nie przyswaja szczerości :)
Pół żartem/pół serio, ale obraźliwych słów nie wytoczyłem.
Modarator nie jest od prywatnych osądów, tylko od patrolowania czy regulamin nie jest łamany. Ja go nie łamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2015 o 19:27, Transylvanian_Hunger napisał:

Modarator nie jest od prywatnych osądów, tylko od patrolowania czy regulamin nie jest
łamany. Ja go nie łamię :)


No jak nie - przecież ten regulamin ma punkt który w wielkim skrócie można porównać do :

1. Prezes ma zawsze rację.
2. Jak prezes nie ma racji patrz punkt 1.

Regulamin złamie wszystko co w danej chwili będzie potrzebne do wytoczenia argumentu o złamaniu regulaminu =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać to wcześniej, ale myślałem, że nie będzie jednak potrzeby. Ktoś może lubić bądź nie lubić moderatora lub może być on komuś całkowicie obojętny. I każdy user ma prawo na tym forum to napisać. Pod warunkiem, że nie pomyli forum z gimnazjalnym boiskiem i zachowa kulturę. Więc ja tam żadnych przesłanek do karania paweusza nie widzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy narzekają na naszą pracę. Właśnie zostałem dożywotnio zbanowany na pewnym-znanym-forum-elektronicznym. Za co? Nie wiem. Znaczy, podejżewam że nie dopełniłem formalności związanych z umieszczaniem ogłoszenia, ale... No cóż:) My przynajmniej otwarcie mówimy za co (nie dotyczy multikont i spam-otów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 21:55, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Dla wszystkich, którzy narzekają na naszą pracę. Właśnie zostałem dożywotnio zbanowany
na pewnym-znanym-forum-elektronicznym. Za co? Nie wiem. Znaczy, podejżewam że nie dopełniłem
formalności związanych z umieszczaniem ogłoszenia, ale... No cóż:) My przynajmniej otwarcie
mówimy za co (nie dotyczy multikont i spam-otów).


Próbowałeś skorzystać z formularza i dopytać za co ban? W końcu świętym prawem moderatorów jest zbanowanie użytkownika bez powodu, a psim obowiązkiem użytkowników jest dowiadywanie się za co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 22:15, rob006 napisał:

Próbowałeś skorzystać z formularza i dopytać za co ban? W końcu świętym prawem moderatorów
jest zbanowanie użytkownika bez powodu, a psim obowiązkiem użytkowników jest dowiadywanie
się za co. :)


Pewnie, że próbowałem;) Mówię tylko, że My na prawdę nie jesteśmy tacy źli, jak niektórzy myślą;)

EDIT:

No i już wiem za co. Za nick. Niektórzy na żartach się w ogóle nie znają;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 21:55, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Właśnie zostałem dożywotnio zbanowany na pewnym-znanym-forum-elektronicznym. Za co?


Było setki razy, użyj forumowej wyszukiwarki, a tak w ogóle pewnie masz zasilacz z czarnej listy zasilaczy.

Pewnie w rzeczywistości właśnie za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2015 o 14:15, Gumisiek2 napisał:

Było setki razy, użyj forumowej wyszukiwarki, a tak w ogóle pewnie masz zasilacz z
czarnej listy zasilaczy.


Akurat nie za to, a jak już pisałem nick. Poza tym, ja tam wypowiadam się w tematach związanych z akustyką i sprzętem studyjnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 14:45, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Akurat nie za to, a jak już pisałem nick.


To tylko wymówka ;>

Dnia 04.01.2015 o 14:45, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Poza tym, ja tam wypowiadam się w tematach związanych z akustyką i sprzętem studyjnym;)


Jeżeli myślimy o tym samym forum, to tam każdy temat był "wałkowany setki razy", a przyczyną każdego problemu jest zasilacz z czarnej listy zasilaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2015 o 14:51, Gumisiek2 napisał:

Jeżeli myślimy o tym samym forum, to tam każdy temat był "wałkowany setki razy", a przyczyną
każdego problemu jest zasilacz z czarnej listy zasilaczy :D


Jeśli i ja myślę o tym samym forum - nie przesadzał bym, są tam tez normalni ludzie którzy nie mają na sztywno zamontowanego kija w dupie i nie mantrują ta wyszukiwarką i tematami wałkowanymi tysiąc razy =P
Niestety są jednak w mniejszości.

P.S.
AK - wróżbita Pietro87 kiedyś ci zapowiedział, że dostaniesz bana/osta za swój nick na jakimś forum, było sie posłuchać =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 12:32, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Pewnie, że próbowałem;) Mówię tylko, że My na prawdę nie jesteśmy tacy źli, jak niektórzy
myślą;)


Akurat to, że są jeszcze gorsi, niczego nie wykazuje. Poza tym trzeba równać w górę, a nie w dół. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2015 o 12:32, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Pewnie, że próbowałem;) Mówię tylko, że My na prawdę nie jesteśmy tacy źli, jak niektórzy
myślą;)


To chyba powinna określić społeczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2015 o 14:55, Pietro87 napisał:

P.S.
AK - wróżbita Pietro87 kiedyś ci zapowiedział, że dostaniesz bana/osta za swój nick
na jakimś forum, było sie posłuchać =P


Nie spodziewałem się tego - pare całkiem poważnych portali i pism publikowało moje teksty pod tym nickiem i nigdy problemu nie było;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się