Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2010 o 18:59, nordownTNT napisał:

Tak ale jak prosiaq poszedł


Wiesz za co poszedł? Widziałeś?
No i poszedł jak poszedł, chociaż aktywność zamykała się na gramsajcie i komciach do newsów.

Dnia 01.01.2010 o 18:59, nordownTNT napisał:

to za co my możemy iść i jeszcze wielu tu sprzeciwia się modom a to już zbrodnia.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2010 o 18:55, Tyler_D napisał:

No ja też nie, ale jak na razie nie znamy dokładnego przebiegu - co, gdzie i jak i w
ogóle więc sobie możemy tylko domniemywać że niby za taką "pierdołę" cały sajt poszedł


Mało tego, przebiegu nie poznamy... a przynajmniej nie od zielonych/czerwonych.

Dnia 01.01.2010 o 18:55, Tyler_D napisał:

w ... piach. Ale mimo wszystko uważam że kara jest nieco za duża ale to już raczej nikogo
nie obchodzi.


Mnie obchodzi. Ciebie też. Prosiaqa. I jego innych czytelników także, tak myślę.
Jest tylko parę osób, których to nie obchodzi.

Dnia 01.01.2010 o 18:55, Tyler_D napisał:

Sorry men, nadal nie zauważyłeś że nie raz i nie dwa kary rozdaje się tutaj "jak mi pasi"


Zauważyłem. Co nie oznacza, że nie będę protestował. Mimo całej beznadziejności takiego zachowania.

Dnia 01.01.2010 o 18:55, Tyler_D napisał:

No ja najwyraźniej jestem jakąś anomalią bo się nie domyślam ... może dlatego że aż nadto
spiskowe teorie są mi obce ... ale może mi ją przedstawisz bo jak sądzę nie tylko ja
jestem ciekaw co ty miałeś na myśli.


Co oznacza w jego przypadku? Taki ban na bloga?
Cóż, właściwe totalna zagłada wszystkiego, w co włożył serce. I zablokowanie dostępu do tego, na czym zależało mu najbardziej.
W jego przypadku blog (czy też gramsajt, jako, że to blogami chyba nigdy nie będzie, tak naprawdę) był najważniejszy a jego zbanowanie to właściwie zbanowanie konta. Po co mu pozostało, forum?
Wolne żarty.

Dnia 01.01.2010 o 18:55, Tyler_D napisał:

> A ja już sam nie wiem. Jak tłumaczyć sobie coś takiego? Zostają już tylko teorie
>spiskowe
Więc ją przedstaw. ;-P


A myślałem, ze już przedstawiłem (,,pretekst").
;>
Po prostu nie wierzę, by taka ,,pierdoła" jak utarczka słowna i to na poziomie Prosiaqa, więc raczej wysokim przyczyniła sie do zbanowania bloga (tylko ona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 19:08, cedricek napisał:

Mnie obchodzi. Ciebie też. Prosiaqa. I jego innych czytelników także, tak myślę.
Jest tylko parę osób, których to nie obchodzi.

Tych "parę" osób jest większość jak mi się wydaje. Tak czy inaczej ja już przestałem wątpić że cokolwiek da się w tej materii zdziałać ... w końcu nie my tu rządzimy [ ale jesteśmy bądź co bądź klientami ].

Dnia 01.01.2010 o 19:08, cedricek napisał:

Zauważyłem. Co nie oznacza, że nie będę protestował. Mimo całej beznadziejności >takiego
zachowania.

Ok, ale pogódź się z tym że to nic nie da. :-P

Dnia 01.01.2010 o 19:08, cedricek napisał:

Wolne żarty.

To wszystko prawda - chciałbym tylko zauważyć że większość pisarczyków i dobrych bloggerów przeniosła się out of gram.pl ponieważ gramsajty pod względem technicznym ssają pytke hardo a i powyższy przykład pokazuje że nie ma tu czego taki osobnik szukać. A podobne przypadki możnaby mnożyć. Ale to już się lekki offtopic robi więc bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 19:22, Tyler_D napisał:

Tak czy inaczej ja już przestałem wątpić że cokolwiek da się w tej materii zdziałać ...


A co da się zdziałać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 19:24, nordownTNT napisał:

A co da się zdziałać?

Napisać formularz do którego to odsyła cię każdy mod więc na pewno tkwi w nim siła niesamowita. Powiadam ci to ja. Amen. Idź z Bogiem w ten nowy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2010 o 19:22, Tyler_D napisał:

Tych "parę" osób jest większość jak mi się wydaje.


To dobrze Ci się wydaję. Mniejszość jest większością.

>Tak czy inaczej ja już przestałem

Dnia 01.01.2010 o 19:22, Tyler_D napisał:

wątpić że cokolwiek da się w tej materii zdziałać ... w końcu nie my tu rządzimy [ ale
jesteśmy bądź co bądź klientami ].


Jesteśmy klientami, dojnymi krowami ;] Oj, taki rym mi się wkradł.
Tak, czy siak, masz rację. Nie kwestionuję tego. Ale i tak się buntuję ;]

Dnia 01.01.2010 o 19:22, Tyler_D napisał:

Ok, ale pogódź się z tym że to nic nie da. :-P


Jestem tego świadom.

Dnia 01.01.2010 o 19:22, Tyler_D napisał:

To wszystko prawda - chciałbym tylko zauważyć że większość pisarczyków i dobrych bloggerów
przeniosła się out of gram.pl ponieważ gramsajty pod względem technicznym ssają pytke
hardo


No właściwie nie wiem... dużo ciekawych opcji i łatwość obsługi. To plus... chociaż jak patrzeć na resztę...;/

Dnia 01.01.2010 o 19:22, Tyler_D napisał:

a i powyższy przykład pokazuje że nie ma tu czego taki osobnik szukać.


Zauważyłem. Chyba już czas...

>A podobne

Dnia 01.01.2010 o 19:22, Tyler_D napisał:

przypadki możnaby mnożyć. Ale to już się lekki offtopic robi więc bye.


Ano, offtop kończmy, bo jeszcze po banie dostaniemy ;o


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 19:29, nordownTNT napisał:

Na formularze praktycznie nikt nie reaguje. Złamen

Owszem, reagują. Nie wprowadzaj użytkowników w błąd, powtarzając kwestie zasłyszane. Na pytania zadawane przez formularz odpowiadamy prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2010 o 19:51, Hellmut napisał:

Na pytania zadawane przez formularz odpowiadamy prawie zawsze.


oczywiście. pod warunkiem, że wyśle się je co najmniej 5 razy. mnie po 2 już się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 20:09, Ostrowiak napisał:

Może w spamie? W końcu liczne wiadomości od szaraczków nie są tak ważne jak nowe oferty
Merlina i newsletter!

Ha, ha, ha. ;]

Tak się składa, że spam też przeglądamy, a zresztą jeszcze się nie zdarzyło, żeby post z formularza trafił do tego folderu (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 17:49, cedricek napisał:

laczego od tak jeden z najlepszych i właściwie najbardziej ,,blogowych"
blogów na tym serwisie został zbanowany ot tak, mimo tych wszystkich dni spędzonych na
serwisie? Po prostu ,,pyk" i już? Bez zastanowienia? Tak, o?


Kto tam by sie przejmowal takimi drobnostkami jak lamanie regualminu serwisu czy obrazaniem innych uzytkownikow, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, z tym obrażaniem to też nie przesadzajcie bo raz przywalicie tak że głowa mała a czasem po prostu zlewacie na ewidentne wybryki. Tak, mimo wysyłanych formularzy - nie musisz tego powtarzać. Więc krótka piłka bo sam Prosiaq jak i czytelnicy jego bloga [ w tym i ja ] chcielibyśmy wiedzieć czy to ban czasowy czy nie a jak tak to na ile. Tyle to chyba możecie napisać co nie? Zwłaszcza że sam poszkodowany napisał że nie wie na ile go dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się