Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2010 o 23:54, Tyler_D napisał:

I to są JEGO teksty do których ma PRAWO.


Czas sie nauczyc, zeby robic kopie zapasowe. Ja sie tego nauczylem jak mi padl komputer i savy z gier przeszly do lepszego swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyler_D - Dokładnie. Kurcze, tak, dokładnie tak.
Jako autor napisanych przez siebie tekstów Prosiaq, jak i każdy użytkownik gram.pl ma prawo do swoich tekstów blogowych. Blog, z definicji jest w sumie niby gazetą (nawet, swego czasu były o to boje, czy bloggerzy powinni płacić za pisanie).
Jeśli zabronicie mu prawa do JEGO tekstów to - tak myślę - postąpicie sprzecznie z prawem. A regulamin nie mówi NIC o tego typu przypadkach.
Udostępnijcie mu jego twórczość. Wy, jako, że sprawujecie tu władze, macie prawo go zBANować nawet za nie postawienie kropki nad i, to wasze prawo, taka prawda, niestety. Ale nie macie władzy absolutnej, jego prawem jest zarządzać własną twórczością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tak, zapewne sam zainteresowany by na to NIGDY nie wpadł. -.- Ale nie - oczywiście lepiej jest dobić niż dać chłopakowi szansę odzyskania SWOICH tekstów i nieco załagodzić sytuację. Mogę się założyć że jakbyście dali mu szansę na zrobienie back''upu to by sobie poszedł i tyle byście go widzieli. On już wie że tu nie ma czego szukać i bardzo słusznie. Niech się produkuje gdzie indziej - gramowcy - userzy stracili jednego z lepszych bloggerów. Po co mu dawać szansę skoro można narobić smrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:00, Wojman napisał:

> I to są JEGO teksty do których ma PRAWO.

Czas sie nauczyc, zeby robic kopie zapasowe. Ja sie tego nauczylem jak mi padl komputer
i savy z gier przeszly do lepszego swiata.


Hyym mówiłem coś, że ten temat to nie miejsce do rozwiązania problemu, ale muszę się wtrącić.
Szanowny Wojmanie. Ja rozumiem, że trzymanie się zasad regulaminu to podstawa. Ale są też sytuacje, w których człowiek powinien zostać człowiekiem i nie krzywdzić bliźniego (nie jestem katolikiem aby nie było :P) mimo przyjętych reguł. User popełnia błąd, a ty niszczysz jego dorobek, chce go kolega jakoś odzyskać i prawdopodobnie usunąć się z forum, a Ty go dobijasz. Powiedz mi Wojman ile w tym banie było ludzkiego odruchu, a ile totalnego trzymania zasad, które przez Prosiaqa zostały złamane w mało krzywdzącym stopniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś ze zrozumieniem post, czy tylko zobaczyłeś, że są wulgaryzmy?

P.S Uciąłem cytat, abyś nie miał możliwości dać mi -1! ^__________^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:04, cedricek napisał:

Jeśli zabronicie mu prawa do JEGO tekstów to - tak myślę - postąpicie sprzecznie z >prawem.
A regulamin nie mówi NIC o tego typu przypadkach.

Tak ... więc prawo w tym momencie stanowi subiektywna decyzja moderatora. Gl & hf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:00, Wojman napisał:

Czas sie nauczyc, zeby robic kopie zapasowe. Ja sie tego nauczylem jak mi padl komputer
i savy z gier przeszly do lepszego swiata.


czas się nauczyć, że forum to nie jest twoja zabawka, na którym możesz sobie banować kogo Ci się podoba, Wojman. dorośnij trochę.
szkoda, że nie wszyscy moderatorzy mogą mieć klasę walgierza.

ed
proszę, nie zasłaniaj się regulaminem, bo sam go łamiesz nie odpowiadając na formularze skierowane bezpośrednio do Ciebie. jak któregoś dnia dojrzejesz to może będziesz dobrym moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:04, cedricek napisał:

Ale nie
macie władzy absolutnej, jego prawem jest zarządzać własną twórczością.


Publikowanie wpisow na GSach odbywa sie na pewnych zasadach. Nie moze byc tak, ze uzytkownik lamie regulamin i nie ponosi odpowiedzialnosci za to, bo zamieszczal swoja tworczosc. GS jest tylko zablokowany, a nie skasowany. Jak ktoregos dnia uzytkownik dojrzeje to bedzie mogl wystapic o odbanowanie, ale to szybko nie nastapi.

EDIT:
CVytat z regulaminu: W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne, bardzo smutne, że nikt nie potrafi docenić pracy i pozwolić wziąć tego, co de facto należy do niego. Dlaczego jeden wybryk ma przekreślać dwuletnią pracę i tyle wypisanych znaków? Ave cenzura, ave komuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz Prosiaq sie załamie , kazdemu nalezy sie szansa
Wojman bys dał taki mały prezent choćby z tego ze jesteśmy w Nowym Roku , i żebyś zacząłi rok od miłego gestu

chłopak sie napracował szkoda zeby jednego dnia wszystko sie tak skonczyło , bądź człowiekiem Wojman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:07, Daelor napisał:

czas się nauczyć, że forum to nie jest twoja zabawka, na którym możesz sobie banować
kogo Ci się podoba, Wojman.


Jak zauwazyles nie banuje kazdego. Tylko tych, ktorzy albo w sposob dobitny lamia regulamin albo popieraja piractwo albo obrazaja innych uzytkownikow forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2010 o 00:13, Wojman napisał:

Jak zauwazyles nie banuje kazdego. Tylko tych, ktorzy albo w sposob dobitny lamia regulamin
albo popieraja piractwo albo obrazaja innych uzytkownikow forum.


pod który z tych punktów podepniesz banację Azry i jego drugiego konta? z chęcią to zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 23:56, Wojman napisał:

Widze, ze bez wulgaryzmow w twoich wypowiedziach sie obejsc nie moze. Zarowno na GSie,
w komentarzach czy na forum. Zatem - BAN za lamanie regulaminu.

Takie mam pytanie: zrobiłeś to z chorej ambicji/obowiązku bycia najlepszym moderatorem świata czy po prostu... byłeś zazdrosny, że nie potrafisz sam sklecić ani jednego wpisu na swoim GSie, który by do paznokci u nogi Prosiaqa dorastał? (Plucie jadem na Cenegę i Eidosa (?!), czy refleksje nt. płatności w telewizji N)

I taki ktoś mówi, że winowajca ma dojrzeć emocjonalnie. Przeczytałbyś lepiej wypowiedzi innych ze dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak ktoregos dnia uzytkownik dojrzeje to

Dnia 02.01.2010 o 00:10, Wojman napisał:

bedzie mogl wystapic o odbanowanie, ale to szybko nie nastapi.

Mhm a jak ma niby udowodnić swoją "dojrzałość"? <lol> Poza tym to są JEGO teskty do których ma PRAWO. Czy to jest takie niezrozumiałe? Nie macie prawa [ a jak macie to na podstawie czego ] blokować mu dostępu do jego twórczości. Hmm wysłać mu jego tekstów choćby w formie tekstowej [ bo chyba się da ] na maila czy gdzieś też nie możecie? Czy może regulamin wam zabrania?

Dnia 02.01.2010 o 00:10, Wojman napisał:

CVytat z regulaminu: W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym >regulaminem należy
dostosować się do decyzji Moderatorów.

Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem dużo maili z prośbą o usunięcie mi gramsajta i też zostałem olany. Zero odpowiedzi. A tutaj taka szybka reakcja... po prostu ręce opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2010 o 00:10, Wojman napisał:

Publikowanie wpisow na GSach odbywa sie na pewnych zasadach. Nie moze byc tak, ze uzytkownik
lamie regulamin i nie ponosi odpowiedzialnosci za to, bo zamieszczal swoja tworczosc.
GS jest tylko zablokowany, a nie skasowany. Jak ktoregos dnia uzytkownik dojrzeje to
bedzie mogl wystapic o odbanowanie, ale to szybko nie nastapi.


Wojman, słuchaj. Jak powiedział Tyler, Prosiaq już tu nie wróci. Wie, że nie ma po co, jak gdzieś założy blog - czytelnicy go odnajdą.
Już się stało, dostał BANa. Po prostu dajcie mu to, co należy do niego. I tyle. Będziecie mieli spokój, a tak, to ludzie tego łatwo nie zapomną. Chciałbym, by panowały tutaj choć resztki miłej atmosfery, która kiedyś była. Ale to wszystko jeszcze pogarsza sprawę. Kompromis. Dajcie mu teksty, a nie zacietrzewiajcie się w tym wszystkim. Nie tędy droga... a przynajmniej nie ta lepsza.

O rany... dajmy na to, Wojman, powiedzmy, że malujesz obraz, albo nie wiem, budujesz model jachtu. Wkładasz w to pasję i serce, wiesz, że to jest tylko Twoje, że Ty to robisz i daje Ci to radość. A potem ktoś Ci to zabiera i mówi ,,kiedyś będziesz mógł się ubiegać o zwrot, ale to szybko nie nastąpi". I co, jak się czujesz?

Oddajcie mu teksty, zakończcie tą sprawę w lepszym świetle. Wszyscy na tym skorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:11, karolekx23x napisał:

Ale teraz Prosiaq sie załamie , kazdemu nalezy sie szansa
Wojman bys dał taki mały prezent choćby z tego ze jesteśmy w Nowym Roku , i żebyś zacząłi
rok od miłego gestu

Karolek ile już postów dzisiaj nabiłeś? Widzę w statystykach, że ponad 50, przy okazji powtarzając twierdzenia innych, bądź własne kilka razy w wątku;P. Przy okazji myślę, że znając Wojmana nie przekonasz go tekstem "zrób mu prezent na Nowy Rok" więc ten post był zbędny ;P.

----> Wojman
"W przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Moderatorów."
Hyym czy była to ogólnomoderatorska decyzja czy też, Ty sobie tak wymyśliłeś i tak musi być? (decyzja moderatorów, a nie JEDNEGO moderatora -.-) Jak u mnie ktoś przeklinał na gramsajcie i robił to natrętnie to dosyć mocno musiałem prosić jednego z was (pozdrawiam emerytowanego Walgierza), by coś zaradził (wtedy nie było opcji blokowania niechcianych komentarzy). I jaka była początkowa reakcja "Nie mamy takiego wglądu w to co tam piszecie". No więc coś mi tutaj, że tak powiem śmierdzi... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie zauważają tego ile osoba poświeciła czasu ile chęci
choćby dlatego Wojman powinieneś udostepic aby Prosiaq miał w jakis sposób dostep do swojej twórczosci zabarł co Jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 00:18, Dzikq napisał:

A tutaj taka szybka reakcja... po prostu ręce opadają!


Acha czyli jak jest szybka reakcja to rece opadaja. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się