Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Oceniam fakt opisany przez ciebie - znalazł pracę dla ludzi i wprowadził na następny stopień rozwojowy. Nie następstwa.

Chyba nie sądzisz, że jakikolwiek Polak (poza obozem NeoNazi itepe) uznałby Hitlera za dobrodzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 18:22, kerkas napisał:

A jaki był bilans całościowy jego tzw. polityki hę. a obozy koncentracyjne , a łupienie
podbitych krajów , a taktyka spalonej ziemi , mordowanie ludności cywilnej , a żołnierze
a później gdy ich zabrakło młodzież w wieku szkolnym która walczyła za tego demona zła.

Nie demona zła, tylko charyzmatycznego przywódcę.
I oczywiscie wspominanie o tych dobrych stronach zbrodniarza to naturalnie agitatorstwo na rzercz totalitaryzmu:/
Taka ciekawostka:
Abraham Lincoln: obozy koncenttracyjne, łupienie podbitych terytoriów, taktyka spalonej ziemi (co oczywiście łączy się z mordowaniem cywili:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kerkas ... to że Hitler zrobił to co zrobił i jest odpowiedzialny za sami-wiemy-co nie zmienia FAKTU że dokonał dokładnie tego co opisał strajker. Załóżmy że był sobie wybitny naukowiec, dokonał wielkich rzeczy w sferze dajmy na to ... astronomii, udało mu się opublikować jakieś prace naukowe, zdobył Nobla. Ale jeśli zamordowałby swoją żonę i dziecko to co? Tamte FAKTY już się nie liczą? Jako naukowiec jest skreślony? Należy odróżnić to co jest zwyczajnym wymienieniem faktów i opisem historii a co jest jawną agitacją czegoś nielegalnego lub godnego pożałowania. Poza tym - czy strajker napisał gdzieś coś w stylu "Hitler to dobry przywódca a system rządów i działania jakie podjął były dobre i można brać z niego przykład."? No właśnie.

eot - jak coś to odpiszę w "Polityce ... ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 00:41, Tyler_D napisał:

Załóżmy że był sobie wybitny
naukowiec, dokonał wielkich rzeczy w sferze dajmy na to ... /.../, udało mu się
opublikować jakieś prace naukowe/.../. Ale jeśli zamordowałby swoją żonę /.../
to co? Tamte FAKTY już się nie liczą? Jako naukowiec jest skreślony?


Jeśli chcesz mieć lepszy przykład to polecam poczytać o Hansie Reiserze, świetnym programiście który stworzył system plików ReiserFS dla systemów z rodziny Linux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że ktoś z czerwonych ci tu w miarę szybko pomoże ale na przyszłość [ ponoć ] lepiej jest pisać pod www.gram.pl/moderator. Bo generalnie ten temat nie jest od interwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 00:44, Tyler_D napisał:

Możliwe że ktoś z czerwonych ci tu w miarę szybko pomoże ale na przyszłość [ ponoć ]
lepiej jest pisać pod www.gram.pl/moderator. Bo generalnie ten temat nie jest od interwencji.


Dokladnie. Mail ze skrzynki kontaktowej przychodzi mi takze od niedawna na mojego iPhone, wiec jak cos jest naprawde pilnego to jestem w stanie zareagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj odbanowałem forum. Jak widać, świat się ani od zbanowania forum, ani od odbanowania, nie zawalił. Forum też się nie zawaliło. Nawet moderatorzy nie zostali z tego powodu odwołani. Polecam tę miłą wiadomość wszystkim malkontentom i kontestatorom. Zwolennikom globalnego ocieplenia i zwolennikom globalnego oziębienia również. Swoją drogą to dobrze, że mamy globalne ocieplenie, bo strach pomyśleć, jak byłoby zimno, gdyby nie globalne ocieplenie właśnie. No i dobrze, że mamy świńską grypę, bo aż strach pomyśleć, gdyby to była zwykła grypa sezonowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 17:57, Fumiko napisał:

Przegapiłeś fajnego nocnego flamewara o paleniu trawki :D

Och, codziennie przegapiam mnóstwo ciekawych rzeczy. Akurat palenia trawki nie uważam za coś ciekawego - może to moje szczęście, że przegapiłem? Bo może musiałbym współczuć temu, który trawkę palił? Ale, niech tam...znam takich, którzy palili, ale się nie zaciągali, znam takich, którzy jeszcze niedawno byli autorytetami moralnymi. Gorzej, pamiętam czasy, w których palili komiteciki. Jeden komitet nawet, po spaleniu, widziałem... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie palenie trawki było ciekawe a flamewar na jego temat :D W sumie to tam Ciebie tylko brakowało do rozkręcenia się na całego radosnej wojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 18:37, Tyler_D napisał:

Ale nie było żadnej interwencji, żadnego degrada ani bana więc to już nie taki całkiem
udany flamewar. ;-P


Flamewar na poziomie, takie są najfajniejsze :D I chyba trzeba offtopa skończyć bo my się o interwencję doprosimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: dlaczego mój gramsajt został zbanowany?
Odpowiedź: bo komuś nabruździłem i się poskarżył.

Szkoda tylko, szanowni moderatorzy, że kiedy ja pisałem do was na skargę na pewnego usera, to nikt dupy nie ruszył, żeby coś z tym zrobić, choć wysłałem wam dowody namacalne, a raczej widzialne, którymi były obrazki pokazujące obrażające mnie komentarze. I nikt z tym nic nie zrobił.

Wiecie, jak banować, to każdego jednego po kolei. Buziaczki dla moderatoruf. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 16:40, Prosiaq napisał:

Pytanie: dlaczego mój gramsajt został zbanowany?

O_o

Dnia 01.01.2010 o 16:40, Prosiaq napisał:

Odpowiedź: bo komuś nabruździłem i się poskarżył.

Komu komu? :-P Privnij mi. ;d

Widzę że nowy rok się ciekawie zaczyna. ^__^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się