Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2010 o 16:40, Prosiaq napisał:

Pytanie: dlaczego mój gramsajt został zbanowany?


?!

Dnia 01.01.2010 o 16:40, Prosiaq napisał:

Odpowiedź: bo komuś nabruździłem i się poskarżył.


Zawsze znajdzie się hak.
Pytanie- co się stało? Dlaczego od tak jeden z najlepszych i właściwie najbardziej ,,blogowych" blogów na tym serwisie został zbanowany ot tak, mimo tych wszystkich dni spędzonych na serwisie? Po prostu ,,pyk" i już? Bez zastanowienia? Tak, o?
Mimo, że ,,Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników." (co, drodzy moi działa w OBIE strony). Bez badania sprawy, wyjaśnienia?
Czy muszę mówić, że coś tu śmierdzi? Nie? Tak?
Wiadomo, sprawa między wami- a użytkownikiem. Ale nie do końca, blogi to też czytelnicy. A to już wychodzi poza ramy ,,user-zielony".
Ja osobiście jestem (określmy to ,,cywilizowanie") ,,mocno zaniepokojony zaistniałą sytuacją"


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 16:40, Prosiaq napisał:

Pytanie: dlaczego mój gramsajt został zbanowany?
Odpowiedź: bo komuś nabruździłem i się poskarżył.

Ktoś kiedyś dostał bana m.in. za wyzywanie od pedałów na GSie, ale to między innymi. Ktoś inny plagitowałcudze prce i dostał tylko warna. Co ty takiego zrobiłeś, że od strzału masz zbanowany GS (dziwne jest też dlaczego akurat GS a nie całe konto)? Innymi słowy przyłączam się do prośby Tylera:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 17:50, zadymek napisał:

Ktoś kiedyś

Kto wie ten wie. ^^
>dostał bana m.in. za wyzywanie od pedałów na GSie,

Dnia 01.01.2010 o 17:50, zadymek napisał:

Ktoś inny plagitowałcudze prce i dostał tylko warna.

:d
>dziwne jest też dlaczego akurat GS a nie całe konto)?
Ta osoba która wyzywała od pedałów także ma zbanowanego TYLKO gsa, konto jest nienaruszone. A sajt poszedł won pewnie dlatego że to tam się cała sytuacja rozegrała a jak sądzę innych przewinień Prosiaq nie miał na koncie więc to taka "minimalna" kara.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyzywali od pedałów i ciot i się poskarżyłem, a reakcja była zerowa. Z kolei kiedy ja wygarnąłem jednemu chłopczykowi, co myślę o jego fanatycznym polonizmie (bo się oburzył, że napisałem "Polsza" zamiast "Polska"). Nie lubię, kiedy ktoś nazywa moje obiekty uwielbienia jako "szmaty z Blizzarda". Ot, i poszło dalej.

Gdyby ktoś pytał - nie, nie będę walczył o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli skarżyłeś się do moderatorów to racja, zero reakcji. Ja wysyłałem do nich apel dobrych kilka dni temu i nic :-(
Ale niektórzy i tak się starają, robota kilku modów nie pozostawia nic do życzenia n.p: Wojman, Olamagato czy Wodzasty.

Jest jednak coś co mnie dziwi, a mianowicie to że w tematach pomocy technicznej rozwija się często głupia dyskusja nie mająca nic wspólnego z prośbami innych urzytkowników o pomoc, mimo apelów żeby wątek zakłódkować nic się nie dzieje i żaden mod się nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 17:55, Prosiaq napisał:

Mnie wyzywali od pedałów i ciot i się poskarżyłem, a reakcja była zerowa. Z kolei kiedy
ja wygarnąłem jednemu chłopczykowi, co myślę o jego fanatycznym polonizmie (bo się oburzył,
że napisałem "Polsza" zamiast "Polska"). Nie lubię, kiedy ktoś nazywa moje obiekty uwielbienia
jako "szmaty z Blizzarda". Ot, i poszło dalej.


I za coś takiego... cały blog. Mój Boże.
No i tak, przecież blogi nie są nasze. Zapomniałem. Nawet tam trzeba myśleć, by nie powiedzieć jakiegoś słówka, bo cenzura patrzy...
Utarczka słowna i od razu po blogu. Już nie mam wątpliwości, że to był pretekst.

Dnia 01.01.2010 o 17:55, Prosiaq napisał:

Gdyby ktoś pytał - nie, nie będę walczył o swoje.


I chyba słusznie. Zaraz by się podniósł wielki krzyk, kłótnie i nic by to nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 17:53, Tyler_D napisał:

Ta osoba która wyzywała od pedałów także ma zbanowanego TYLKO gsa, konto jest nienaruszone.

Z tego co wiem ma bana. Może ty o innym odpedałowyzywaczu piszesz:)

Dnia 01.01.2010 o 17:53, Tyler_D napisał:

A sajt poszedł won pewnie dlatego że to tam się cała sytuacja rozegrała a jak sądzę innych
przewinień Prosiaq nie miał na koncie więc to taka "minimalna" kara.

Biorąc pod uwagę GS''owy dorobek Psiaq''a to raczej capital punishement:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym zauważyć że Prosiaq tu tylko z grubsza napisał o co poszło. Jakie inwektywy tam poszły w ruch i tak dalej - tego nie wiemy więc mogło to przecież wyglądać o wiele ... dosadniej. Mimo wszystko ja jestem ciekaw za co dokładnie poszedł banik - bo już nie takie kary widziałem za różnorakie rzeczy. Tak na sajtach jak i forum.

Dnia 01.01.2010 o 18:17, cedricek napisał:

I za coś takiego... cały blog. Mój Boże.

Jak wyżej. Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?

Dnia 01.01.2010 o 18:17, cedricek napisał:

No i tak, przecież blogi nie są nasze. Zapomniałem. Nawet tam trzeba myśleć, by nie >powiedzieć
jakiegoś słówka, bo cenzura patrzy...

I zapalić nie można. ;-D

Dnia 01.01.2010 o 18:17, cedricek napisał:

Utarczka słowna i od razu po blogu. Już nie mam wątpliwości, że to był pretekst.

No z tym to bym aż tak bardzo nie szalał ...

Dnia 01.01.2010 o 18:17, cedricek napisał:

I chyba słusznie. Zaraz by się podniósł wielki krzyk, kłótnie i nic by to nie dało.

A ja właśnie nie rozumiem dlaczego autor sajta odpuścił. No ale taka jego wola, pytanie tylko co z czytelnikami. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:21, zadymek napisał:

Z tego co wiem ma bana. Może ty o innym odpedałowyzywaczu piszesz:)

No chyba nie ... ;-) Nick na "K" jest tylko jeden. Heheh.

Dnia 01.01.2010 o 18:21, zadymek napisał:

Biorąc pod uwagę GS''owy dorobek Psiaq''a to raczej capital punishement:/

To się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:30, Tyler_D napisał:

> Z tego co wiem ma bana. Może ty o innym odpedałowyzywaczu piszesz:)
No chyba nie ... ;-) Nick na "K" jest tylko jeden. Heheh.

To zdecydowanie nie o tym userze mowa [nick na "s" :]

BTW Prosiaq- to perm czy tylko okresowy ban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:37, zadymek napisał:

BTW Prosiaq- to perm czy tylko okresowy ban?


Nie wiem. Najfajniejsze jest to, że nikt mnie o niczym nie poinformował, wchodzę sobie i nagle jeb, nie ma Gramsajta. Kewl, eh? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreddddne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobaczysz zaraz i to nowe konto zbanują. A tekstów raczej nie odzyskasz bo są one chyba kasowane, tak samo jak możesz usunąć wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:28, Tyler_D napisał:

Radziłbym zauważyć że Prosiaq tu tylko z grubsza napisał o co poszło. Jakie inwektywy
tam poszły w ruch i tak dalej - tego nie wiemy więc mogło to przecież wyglądać o wiele
... dosadniej. Mimo wszystko ja jestem ciekaw za co dokładnie poszedł banik - bo już
nie takie kary widziałem za różnorakie rzeczy. Tak na sajtach jak i forum.


Ja też. Tak, faktycznie z grubsza. A mimo to... mimo to nie sądzę, by taka...kara była prawidłowa. Do tego Prosiaq musiałby być typowym trollem (chociaż im, to się nic nie dzieje... ;/) a nie jest. Może degrad, ale zbanowanie bloga? Prosiaqowi? Każdy wie co to znaczy w jego przypadku.

Dnia 01.01.2010 o 18:28, Tyler_D napisał:

Jak wyżej. Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś?


Wiesz, do czegoś takiego chyba nigdy się nie przyzwyczaję.

Dnia 01.01.2010 o 18:28, Tyler_D napisał:

I zapalić nie można. ;-D


Dokładnie ;p

Dnia 01.01.2010 o 18:28, Tyler_D napisał:

No z tym to bym aż tak bardzo nie szalał ...


A ja już sam nie wiem. Jak tłumaczyć sobie coś takiego? Zostają już tylko teorie spiskowe ;>

Dnia 01.01.2010 o 18:28, Tyler_D napisał:

A ja właśnie nie rozumiem dlaczego autor sajta odpuścił. No ale taka jego wola, pytanie
tylko co z czytelnikami. :-P


Czytelnicy też zostaną ukarani. I wiedzieć będą, co czeka za sprzeciwianie się kolekt...
Czytelnicy...nie będą mieli co czytać. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę zadymka czy to perm czasowy czy dead for ever?

EDIT: MamDowna racja po banie nici, ale naucz się trochę ortografii bo się czytać nie da. Wszyscy możemy tu bany za dyskusję o tym dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:48, nordownTNT napisał:

Powtórzę zadymka czy to perm czasowy czy dead for ever?

i ty smiesz mowic komus zeby uwazal bo zaraz bana za spam dostanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:45, cedricek napisał:

Ja też. Tak, faktycznie z grubsza. A mimo to... mimo to nie sądzę, by taka...kara była
prawidłowa.

No ja też nie, ale jak na razie nie znamy dokładnego przebiegu - co, gdzie i jak i w ogóle więc sobie możemy tylko domniemywać że niby za taką "pierdołę" cały sajt poszedł w ... piach. Ale mimo wszystko uważam że kara jest nieco za duża ale to już raczej nikogo nie obchodzi.
>Do tego Prosiaq musiałby być typowym trollem
Sorry men, nadal nie zauważyłeś że nie raz i nie dwa kary rozdaje się tutaj "jak mi pasi" a nie na zasadzie - małe przewinienie - mała kara, duże przewinienie - duża kara? Z tym to sobie możesz walczyć tak samo jak ja o mojego starego awa ...
>Każdy wie co

Dnia 01.01.2010 o 18:45, cedricek napisał:

to znaczy w jego przypadku.

No ja najwyraźniej jestem jakąś anomalią bo się nie domyślam ... może dlatego że aż nadto spiskowe teorie są mi obce ... ale może mi ją przedstawisz bo jak sądzę nie tylko ja jestem ciekaw co ty miałeś na myśli.

Dnia 01.01.2010 o 18:45, cedricek napisał:

A ja już sam nie wiem. Jak tłumaczyć sobie coś takiego? Zostają już tylko teorie >spiskowe

Więc ją przedstaw. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 18:48, nordownTNT napisał:

Wszyscy możemy tu bany za dyskusję o tym dostać.


Jeszcze prawdziwych ''dyskusji'' w tym temacie nie widziałeś.
Jeśli to zasługuje na bana, to z dwudziestu tysięcy postów powinno żywcem wyjść trzysta.

Co do Prosiaqa - nie wiem co konkretnie się stało, ale to troszku symbol upadku, że po odejściu Mario zamykają nam najlepszego pismaka, zwłaszcza że tony tekstu poszły się paść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się