Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Witam.
Mam takie kupony na których pisze "Twoje Wirtualne Pieniądze , które otrzymasz jako bonus po rejestracji" i jest na dole napisana kwota jaka posiada ten kupon. Chodzi mi o to iż mam takich kuponów 5 i czy mogę je wszystkie użyć na 1 koncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 16:04, xDaDi napisał:

Witam.
Mam takie kupony na których pisze "Twoje Wirtualne Pieniądze , które otrzymasz jako
bonus po rejestracji" i jest na dole napisana kwota jaka posiada ten kupon. Chodzi mi
o to iż mam takich kuponów 5 i czy mogę je wszystkie użyć na 1 koncie ?

Kiedyś mogłeś, ale ten program już dawno się zakończył (i rejestracja żadnych wirtualnych pieniędzy ci nie doda). Swoją drogą gram.pl nie należy już do cdprojektu.

ps kapkę nie ten temat, a nawet nie to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88957&pid=166

Czy naprawdę mam do każdego posta dopisywać "sarkazm" bo nagle się po latach obudziliście że ludzie na tym forum po sobie jeżdżą? Nie wiecie jakie są między poszczególnymi użytkownikami stosunki i nie potraficie wyczuć tonu wypowiedzi. Gdybym chciał obrazić Bishopa użyłbym o wiele bardziej wyszukanych słów jak kolokwialnego "cebulactwa" i nie wyrażał swojej opinii na problem który poruszył.

Dawniej ciężko było was zmusić do działania, teraz walicie ostrzeżeniami na prawo i na lewo. Ze skrajności w skrajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, mogłeś użyć miliona innych sposób by go ''zjechać'' [ mniejsza o to czy słusznie czy nie, nie moja sprawa ] ale w jakiś sposób go ''obraziłeś'' a teraz masz pretensje że cię ukarano? Myślisz że mod wie a tym bardziej się interesuje kto ma z kim i jakie stosunki? No litości. Można kogoś inteligentnie zjechać ale tak to sam trochę się ośmieszasz z takimi zarzutami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się ośmieszasz bo znowu mieszasz się w sprawy które Ciebie nie dotyczą. Uderz w stół moderatorski, a Tyler jest zawsze pierwszy by się odezwać. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ta domorosła argumentacja. :D Nie ma to jak pisać na forum i mnie pretensje o wtrącanie się innych userów. Tak w ogóle to w tym momencie sam się ośmieszasz i to już drugi raz bo zamiast zapytać któregoś moda na mailu co jest i właściwsze i możliwe że nawet szybsze to przychodzisz tu ze smutami i pretensjami żeby cały świat zobaczył jak ci źle. Dzięki, takiej jałowej dyskusji to ja prowadzić nie będę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 19:39, luzac napisał:

Ty się ośmieszasz bo znowu mieszasz się w sprawy które Ciebie nie dotyczą. Uderz w stół
moderatorski, a Tyler jest zawsze pierwszy by się odezwać. XD

Jak się pisze na forum, to trzeba być nastawionym na komentarze zarówno te przechylne, jak i te mniej, więc nie rozumiem w tej chwili Twojego oburzenia. Poza tym zgadzam się z kolegą, że niepotrzebnie posunąłeś się do epitetów, bo w końcu nie na tym polega dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 19:50, luzac napisał:

O drugi który jest wszędzie. XD

Padłem ;-)

Swoją drogą mam pytanie z czystej ciekawości. Chodzi mi o gwiazdkowane bluzgi bo widziałem ostatnio warna za to. Taka cenzura ma się rozumieć już nie ma miejsca?? [od niedawna ?] bo kiedyś za to warnów czy innych nagród nie widywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2014 o 19:58, Braveheart napisał:

Swoją drogą mam pytanie z czystej ciekawości. Chodzi mi o gwiazdkowane bluzgi bo widziałem
ostatnio warna za to. Taka cenzura ma się rozumieć już nie ma miejsca?? [od niedawna
?] bo kiedyś za to warnów czy innych nagród nie widywałem.

Ta kwestia była poruszana jeszcze jak ja zaczynałem przygodę z forum. ;) Po prostu jak ktoś wygwiazdkuje jedną czy dwie litery w przekleństwie, to w praktyce jest to żadna cenzura. Jeśli już ktoś ma na tyle ubogi słownik, że musi, po prostu musi, użyć przekleństwa to dopuszczalna jest pierwsza litera i same gwiazdki. :P

Innymi słowy - warny i nagrody za to były, tylko może nie rzucały ci się w oczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 20:48, Rick napisał:

Innymi słowy - warny i nagrody za to były, tylko może nie rzucały ci się w oczy. ;)

Zgadza się, jestem tego dobrym przykładem. Za przekleństwo użyte w formie żartobliwej pozbawiono mnie tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2014 o 13:55, Transylvanian_Hunger napisał:

Zgadza się, jestem tego dobrym przykładem. Za przekleństwo użyte w formie żartobliwej
pozbawiono mnie tytułów :)

Tylko, że ty nawet jednej litery nie cenzurowałeś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 13:55, Transylvanian_Hunger napisał:

Zgadza się, jestem tego dobrym przykładem. Za przekleństwo użyte w formie żartobliwej
pozbawiono mnie tytułów :)


Mnie pozbawiono tytułu za pół przekleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 19:31, luzac napisał:

Dawniej ciężko było was zmusić do działania, teraz walicie ostrzeżeniami na prawo i na
lewo.


Lepiej, że walą ostrzeżeniami, niż degradami czy banami "niezasłużonymi".
Cieszmy się. ;)

Dnia 09.11.2014 o 19:31, luzac napisał:

Ze skrajności w skrajność.


Aż tak źle nie jest. Wszystko idzie ku dobremu, ku lepszemu, ku poprawie i ku czemuś tam jeszcze. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się