Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Chyba kpisz...
Jedyną komplikacją może tu być - niechęć admina do tykania tej funkcji co wynika z faktu, że to forum jest

- do rozbiórki
- na archaicznym, przestarzałym technologicznie "silniku"

Prawdopodobnie administracja całkiem forum olała ze względu na koncentracje wysiłków nad nowymi gsami za którymi może poleci nowe forum [przez może mam tu na myśli do 2016-2017]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie, że niezbyt dobrze znam się na tego typu sprawach, więc spokojnie. O tym, że gram.pl zaniedbuje serwis, wiadomo nie od dziś. Ba, nawet ten nieszczęsny dział "Moderatorzy" nie został jeszcze zaktualizowany (a jest już bardzo przeterminowany), choć o ile pamięć mnie nie zawodzi, to miał być zaktualizowany tuż po zakończeniu najnowszego naboru na Moderatorów. Jeszcze raz zaznaczam, że nie znam się na tego typu sprawach (ewentualnie tylko na projektowaniu stron) i to wszystko.

BTW: Miejmy chociaż nadzieję, że nowe Gramsajty będą w pełni dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założenie nowych skrzynek dla modów nie ma nic wspólnego z forum (poza samymi modami) i jego silnikiem, w normalnych warunkach to w porywach kilka minut. Po prostu nikomu się nie chce, nie ma sensu zwalać winy na stary silnik forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowi Moderatorzy posiadają już swoje skrzynki:

Alexei_Kaumanavardze[at]moderator.gram.pl
Rick[at]moderator.gram.pl
Graffis[at]moderator.gram.pl
Abi_Dalzim[at]moderator.gram.pl
Gumisiek2[at]moderator.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2014 o 11:59, Prince_Miki napisał:

Widać, że nacisk na gram.pl przyniósł pozytywne efekty. ;)


To nie był nacisk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2014 o 23:49, Prince_Miki napisał:

BTW: Miejmy chociaż nadzieję, że nowe Gramsajty będą w pełni dopracowane.


Chyba kpisz po raz drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem iść w ślady Isildura i też napisałem do gramowej Ekipy, ale tym razem w sprawie nieaktualnego działu "Moderatorzy". :) Ciekawe, czy zostanie mój mail zostanie w ogóle wzięty pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z uporem maniaka jakies debile beda to wysylac, to ja z uporem maniaka bede sie pytal:

Czy nadal nie mozna w koncu rozwiazac problemu z ludzmi spamujacymi w komentarzach o pewnej stronie ''z ktorej korzysta juz 300tys uzytkownikow!!!'' ?

Odbiera mi to przyjemnosc korzystania z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 17:40, Piotrek_K napisał:

Z uporem maniaka jakies debile beda to wysylac, to ja z uporem maniaka bede sie pytal:

Czy nadal nie mozna w koncu rozwiazac problemu z ludzmi spamujacymi w komentarzach o
pewnej stronie ''z ktorej korzysta juz 300tys uzytkownikow!!!'' ?

Odbiera mi to przyjemnosc korzystania z forum.


Mnie też to irytuje, napisze raz jeszcze do ekipy w tej sprawie, może tym razem coś z tym zrobią... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 17:40, Piotrek_K napisał:

Czy nadal nie mozna w koncu rozwiazac problemu z ludzmi spamujacymi w komentarzach o
pewnej stronie ''z ktorej korzysta juz 300tys uzytkownikow!!!'' ?


Z takimi ludźmi ciężko się walczy. Na nowym Forum pewnie będzie captcha dla nowych użytkowników (co i tak da niewiele), ale do tego czasu raczej niewiele da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:03, Volvox napisał:

> Na nowym Forum pewnie będzie captcha dla nowych użytkowników
(co i tak da niewiele), ale do tego czasu raczej niewiele da się zrobić.

A to ma być Nowe Forum!?
Nie wiedziałem...
No i znowu trzeba będzie zaczynać od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2014 o 18:08, KrzysztofMarek napisał:

No i znowu trzeba będzie zaczynać od początku...


No nie do końca. Przeniosą nasze konta na nowe forum tak samo jak bedzie z nowymi gramsajtami [tzn ja zakładam taki logiczny - wariant optymistyczny :)]. Forum wymaga renowacji, ale nie wymaga totalnego resetu, bez przesady - niektórzy jak ty czy ja są tu bardzo długo [ja np jeszcze z czasów jak nie było wcale forum tylko sekcja komentarzy na stronie CDPu] i taki totalny reset wymazał by w sumie sporo wspomnień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie planuje robić nowego Forum i nikt nie ma w planach resetować wszystkiego. Więc spokojnie - jeśli takowe prace związane z wyglądem samego Forum czy też grubsze sprawy, które będą wymagały przedyskutowania tego na forum ogólnym z innymi użytkownikami to zostanie to ogłoszone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:28, Muradin_07 napisał:

Nikt na razie nie planuje robić nowego Forum i nikt nie ma w planach resetować wszystkiego.


A wiadomo kiedy wreszcie będą te nowe gramsajty? Tak czytam o nich i czytam (już nawet nie wiem od jak dawna), a ich dalej nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym zastosować terminologię Blizzarda i napisać: "Gdy będą gotowe...", ale na ten temat nic mi konkretnie nie wiadomo kiedy miałyby one się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:28, luzac napisał:

A przydałoby się. XD

Nowe Gramsajty na razie wystarczą, bo co zmieniać coś, co jest dobre. Tak, kilka funkcji co prawda nie działa i niedawno jeszcze na to narzekałem, ale doszedłem do wniosku, że zawsze może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2014 o 18:33, Prince_Miki napisał:

Nowe Gramsajty na razie wystarczą, bo co zmieniać coś, co jest dobre. Tak, kilka funkcji
co prawda nie działa i niedawno jeszcze na to narzekałem, ale doszedłem do wniosku, że
zawsze może być gorzej.


Moim zdaniem wraz z nowymi GSami powinna iść przynajmniej zapowiedź nawet drobnej modernizacji forum. To byłoby super. Oczywiście rozumiem czasochłonność takich procesów, ale to naprawdę jest warte starań.
PS: Stanowczo odradzam kierowanie się w życiu mottem "zawsze może być gorzej". Jest prawdziwe, ale znacząco obniża Twoje oczekiwania, co nie zawsze jest dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się