Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - w dniu premiery zabraknie PvP

87 postów w tym temacie

Tak naprawdę to nie wiem, czy PvP by mi był potrzebny w Diablo... W dużynie rąbać kolejne tabuny potworów to tak, ale walka z innymi graczami jakoś mnie nie rajcuje w DIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to czekam teraz na wypowiedzi fanbojostwa... Ciekawe, co się stało z "Blizzard nigdy by nie wypuścił niedokończonej gry", z "TOR to okrojony badziew, jak można wypuścić grę bez niektórych elementów, Blizzard takich rzeczy nie robi"?

Czyżby jednak Blizzard nie był tak doskonały, jak niektórym się wydaje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz już od jakiegoś czasu staje się jedynie cieniem swojej faktycznej (byłej) świetności no ale cóż, trzeba liczyć, że to grze nie zaszkodzi. Mnie PvP i tak nie interesuje a może dzięki temu gra w końcu ujrzy światło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostaniemy w dniu premiery grę okrojoną z trybu PVP. No super :) Niech jeszcze multiplayera wytną i będzie gitos majonez :) W takim razie, niech opuszczą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czyli dostaniemy w dniu premiery grę okrojoną z trybu PVP. No super :) Niech jeszcze multiplayera wytną i >będzie gitos majonez :) W takim razie, niech opuszczą cenę.

Przecież się zarzekli że dodadzą areny "Soon" po premierze w patchu więc czemu mają opuszczać cenę :)

Dnia 10.03.2012 o 21:22, Ring5 napisał:

No, to czekam teraz na wypowiedzi fanbojostwa... Ciekawe, co się stało z "Blizzard nigdy
by nie wypuścił niedokończonej gry", z "TOR to okrojony badziew, jak można wypuścić grę
bez niektórych elementów, Blizzard takich rzeczy nie robi"?

Czyżby jednak Blizzard nie był tak doskonały, jak niektórym się wydaje? ;)


Ponieważ jestem publicznie uważany za fanboja blizzarda :)

Jak można wydać grę bez endgame? :) TOR to okrojony badziew , Blizzard takich rzeczy nie robi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mówią o pozytywnych skutkach, przecież nie powiedzą, że wypuszczą niepełny produkt. Trzeba ten brak jakoś sprzedać a najlepiej z zyskiem. Trochę to Diablo się rozmienia na drobne. Informacje o tych zmianach, nawet podane z takim optymizmem źle się dla mnie odbijają na wizerunku tego tytułu. Chociaż być może jestem sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 21:35, ZubenPL napisał:

Przecież się zarzekli że dodadzą areny "Soon" po premierze w patchu więc czemu mają opuszczać
cenę :)


Ale nie dostajemy tego na starcie, czyli jest to okrojona pełna wersja. Czyli cena powinna być mniejsza. Bo kupuje grę w czasie premiery a nie za pół roku jak wydadzą patcha, który odda nam odkrojony kawałek ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 21:51, vegost napisał:

Ale nie dostajemy tego na starcie, czyli jest to okrojona pełna wersja. Czyli cena powinna
być mniejsza. Bo kupuje grę w czasie premiery a nie za pół roku jak wydadzą patcha, który
odda nam odkrojony kawałek ciasta.


Płacząc za grę płacisz też za jej wsparcie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard przesunie premierę - JAK MOGĄ, ILEŻ MOŻNA, BLIZZARD SSIE.
Blizzard wycina PvP żeby wydać grę zanim zaczną się zamieszki - JAK MOGĄ, WYCINAJĄ CONTENT (nie ważne, że dodadzą go za darmo), BLIZZARD SSIE.
Blizzard daje PvP, które jest niezbalansowane, niedopracowane i poprawia je w patchach - JAK MOGĄ,SKOŃCZYLI SIĘ, WYPALILI, BLIZZARD SSIE.

Czasami się zastanawiam dlaczego twórcy nie lubią już "graczy" ale wystarczy poczytać komentarze i już wszystko jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 21:56, Geeko napisał:

Blizzard przesunie premierę - JAK MOGĄ, ILEŻ MOŻNA, BLIZZARD SSIE.
Blizzard wycina PvP żeby wydać grę zanim zaczną się zamieszki - JAK MOGĄ, WYCINAJĄ CONTENT
(nie ważne, że dodadzą go za darmo), BLIZZARD SSIE.
Blizzard daje PvP, które jest niezbalansowane, niedopracowane i poprawia je w patchach
- JAK MOGĄ,SKOŃCZYLI SIĘ, WYPALILI, BLIZZARD SSIE.

Czasami się zastanawiam dlaczego twórcy nie lubią już "graczy" ale wystarczy poczytać
komentarze i już wszystko jest jasne.


Mogli nie zapowiadać gry w 2008roku sami są sobie winni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 21:54, ZubenPL napisał:

Płacząc za grę płacisz też za jej wsparcie po premierze.


Płacę za pełną grę :) A ona pełna na początku nie będzie, więc ? NO money for shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2012 o 22:02, vegost napisał:

Płacę za pełną grę :) A ona pełna na początku nie będzie, więc ? NO money for shit.

Przy tym podejściu serio serio 90% płatnych MMO odpada na starcie. Pragnę zauważyć, żę dostaniesz tryb PvP za darmo w patchi, nie jako DLC, nie jako zawartość dodatku tylko za DARMO. Lepsze to niż przesunięcie premiery o kolejne pół roku albo wydanie crapowatego trybu, w którym nikt nie będzie siedział.

@ZubenPL
Niby, ale Blizzard robił tak zawsze i zawsze premiery się odkładały, poza tym częste newsy mogą być wymuszane przez Activision bo wątpię, żeby po wtopie z D2 Blizzard sam z własnej woli robił ponownie ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zaczął podupadać tak w okolicach Starcraft 2 a WoW:Cataclysm. Tytuły te były już trochę średnie. Na Diablo 3 czekam i zapewne kupie, aczkolwiek jestem trochę sceptyczny. Nota bene najbardziej rozbawiłby mnie news: Pierwsze DLC do Diablo 3 już miesiąc po premierze ! Wprowadzi PvP i kosztować będzie jedyne 15$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 21:35, ZubenPL napisał:

Jak można wydać grę bez endgame? :) TOR to okrojony badziew , Blizzard takich rzeczy
nie robi. ;)


Hah, to chyba niektórzy są tu mocno młodzi... WoW na początku też nie miał end-game''u, jeśli nie wiesz.

Dla mnie Blizz skończył się w 2008 roku - po wydaniu WotLK''a i połączeniu firm w ActiBlizz - od tamtego momentu żadna z ich gier nie potrafiła mnie porwać za serce, raczej jest to teraz rzemieślnicza robota, do tego ostatnimi czasy niespecjalnie wysokiej jakości, ale to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:18, Luigius napisał:

Hah, to chyba niektórzy są tu mocno młodzi... WoW na początku też nie miał end-game''u,
jeśli nie wiesz.


Przeczytaj dwa razy mój post to zrozumiesz że miał charakter żartobliwy.

Dnia 10.03.2012 o 22:18, Luigius napisał:

Dla mnie Blizz skończył się w 2008 roku - po wydaniu WotLK''a i połączeniu firm w ActiBlizz
- od tamtego momentu żadna z ich gier nie potrafiła mnie porwać za serce, raczej jest
to teraz rzemieślnicza robota, do tego ostatnimi czasy niespecjalnie wysokiej jakości,
ale to moja opinia.


Blizz nie połączył się z acti. Dalszą cześć informacji w tej kwestii znajdziesz na angielskiej(bo polską jakiś idiota pisał) Wikipedii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 22:18, Luigius napisał:

Dla mnie Blizz skończył się w 2008 roku - po wydaniu WotLK''a i połączeniu firm w ActiBlizz
- od tamtego momentu żadna z ich gier nie potrafiła mnie porwać za serce, raczej jest
to teraz rzemieślnicza robota, do tego ostatnimi czasy niespecjalnie wysokiej jakości,
ale to moja opinia.

Proponuję przeczytać dokładnie post Zubena i skoncentrować się na tym co wyżej cytuje. A Połączenie nie było między Acti i Blizzardem a mięzdy Acti i Vivendi. Nazwa ActivisionBlizzard powstała ponieważ jest bardziej medialna. Od tamtego czasu powsały dwie ich gry więc w sumie nie wiele nie miało możliwości porwania cię za serce :P. Oczywiście nie zamierzam twojego zdania hejtować bo każdy do takowego prawo ma (tak długo jak pokrywa się z moim :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować