Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graczom nie podoba się zakończenie Mass Effect 3. Chcą, by BioWare stworzyło nowe

247 postów w tym temacie

To by się zdarzyło pierwszy raz, kiedy w grze zostało by zmienione zakończenie tuż po premierze samej gry. Co to oznacza ? Że BioWare dało ciała i wydali grę bez zastanowienia. To zgroza. Już wcześniej leciały hejty pod ich szyldem, ale teraz to będzie manifestacja raz za razem. W sumie już jest po wpisach na forum. Dobrze, że tego nie kupiłem ! Dzięki ci panie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 18:44, Hulk131 napisał:

Może nie do końca była grą o wyborach, ale jako taka była reklamowana. Jak ogarnąłeś
porządnie grę to w dwójce można było pozbyć się dokładnie tych towarzyszy jakich chciałeś


Ta, jasne. Choćbym nie wiem jak kombinował nie dałem rady pozbyć się takiego zestawu jakiego chciałem - szczególnie w sekwencji gdzie biotyk chroni przed swarmami Zbieraczy, zawsze giną te same postacie niezależnie od tego w jakiej kolejności je dodasz do drużyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 19:08, Reddi napisał:

Ta, jasne. Choćbym nie wiem jak kombinował nie dałem rady pozbyć się takiego zestawu
jakiego chciałem - szczególnie w sekwencji gdzie biotyk chroni przed swarmami Zbieraczy,
zawsze giną te same postacie niezależnie od tego w jakiej kolejności je dodasz do drużyny
:P


No nie wiem, ja nie miałem problemów. Wystarczy nimi sociali nie wykonywać i na początku wysłać do kanału tego, kto ma zginąć, kolejnej osobie dać dowództwo nad drugą grupą a trzecią wysłać z odnalezioną załogą (mowa o tych, którzy mają zginąć). W pierwszym przypadku lepiej nie brać Tali, w drugim nie wybierać Garrusa, a w sekwencji biotycznej wybrać najlepiej Thane''a bez sociala i do drużyny wybrać tych, których chcemy, żeby zginęli. Tu jest loteria, ale da się :). Kiedy statek niema ulepszeń najczęściej ginie Jack i Thane o ile się nie mylę. Ważne, żeby ci, którzy mają zginąć nie mieli sociali a reszta tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 20:02, paraGaladh napisał:

>

Spoiler

Czy Shepard ginie ?



Nie we wszystkich zakończeniach.


Spoiler

Chyba raczej we wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 19:58, Chlorofil napisał:

Spoiler

Czy Shepard ginie ?


Spoiler

Przy jednym z trzech głównych zakończeń, przy odpowiedniej ilości siły militarnej pojawia się dodatkowa krótka animacja, sugerująca, że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 20:34, Rzepik napisał:

>

Spoiler

Czy Shepard ginie ?


Spoiler

Przy jednym z trzech głównych zakończeń, przy odpowiedniej ilości siły militarnej
pojawia się dodatkowa krótka animacja, sugerująca, że żyje.



Spoiler

Tyle, że to pojawi się tylko wtedy jeśli graliśmy na multi, jeśli nie graliśmy na multi to Shepard ginie bez względu na wybór ściezki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na youtube widzialem to zakończenia różnią się jedynie

Spoiler

kolorkiem wybuchu i tym że niektóre filmiki końcowe w momencie gdy otwierają się drzwi normandii się urywają i niema momentu gdzie osoba z nieśmiertelnikiem n7 (tj. Shep) się porusza pod gruzami. I jeszcze w gorszym zakończeniu ci ludzie na Ziemi umierają od promienia z tygla (btw wytlumaczcie w komentach dlaczego zgineli bo nie jarze).
To znaczy, że wszystkie zakończenia są de facto takie same (poza śmiercią tych dwóch kudzi) tylko w jednych jest poprostu niedopowiedziana historia (bo drzwi od normandii się same nie otwarły w tym złym zakończeniu).


Jeśli się myle to mnie sprostujcie, prosze mam juz kisiel w glowie od rozkminy tego zakńczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Bullshit. Ludzie przestańcie siać dezinformację. Ja i ponad dwa tuziny innych ludzi mieliśmy szczęśliwe zakończenie kompletnie bez multi. Siejecie bujdę i ferment, więc przestańcie.

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE DA SIĘ UZYSKAĆ BEZ GRANIA W MULTI!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 20:52, Leos8 napisał:

Ja i ponad dwa tuziny innych ludzi mieliśmy szczęśliwe zakończenie kompletnie bez multi.


Tak, pod warunkiem, ze bedziesz grzebal w odpowiednim pliku, inaczej to co twierdzisz jest zwyklym klamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 20:52, Leos8 napisał:

Spoiler

Bullshit. Ludzie przestańcie siać dezinformację. Ja i ponad dwa tuziny innych ludzi
mieliśmy szczęśliwe zakończenie kompletnie bez multi. Siejecie bujdę i ferment, więc
przestańcie.

SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE DA SIĘ UZYSKAĆ BEZ GRANIA W MULTI!



No dobra to mi wyślij na gg bądź maila informację jak tego dokonałeś, by nie spoilerować :)
Ja ciągle słyszę, że te zakończenie jedynie dzięki graniu na multi, więc jeśli tyle osób to mówi to uznałem, że jest prawdziwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam.
Nawet stawając na głowie

Spoiler

nie zdobędziemy wymaganej do najlepszego endingu ilości war pointów (przynajmniej 4 tysięcy, chociaż niektóre źródła mówią, że jeszcze coś innego jest gdy zbierzemy aż 5 tysięcy) grając jedynie w singlu, bo bez multi liczy nam tylko 50% pkt, więc potrzeba ich nam az 8000. Taka ilość jest nie do zdobycia i jeszcze nikt twierdzący inaczej nie pokazał mi sejwa, który wyprowadziłby mnie z błędu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 20:59, Isildur napisał:

I wszystko jasne, dzięki :)


Teraz dokladnie czytam ten artykul i wg mnie nieprawdziwe jest zdanie It is possible to get the best ending in single player without playing multiplayer, but it’s twice as hard. . Dlaczego? Ano dlatego, ze nie da sie wyciagnac z gry singlowej 10tys punktow sily militarnej, a taka wartosc jest potrzebna do najlepszego zakonczenia (tj. sila militarna * gotowosc (czyli 50%, bez multi sie tego nie zmieni) = efektywna sila (ktora jest sprawdzana przy zakonczeniu, aby dostac niby najlepsze

Spoiler

(czyli z mozliwoscia wyboru i przezyciem Szepa)

ta wartosc musi wynosic min. 5tys punktow).

W swojej grze, robiac praktycznie wszystkie questy, ratujac cala bande w me2, godzac wszystkich itd itp uzbieralem raptem 7k sily militarnej (czyli efektywnie 3.5k punktow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarett Lee zapewniał, że nie trzeba grać w multi zeby uzyskać najlepsze zakończenie. Można tak przeczytać w jednym z artykułów na pewny portalu o grach.
Prosze o odpowiedź do mojego poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 21:30, crosserXY napisał:

Jarett Lee zapewniał, że nie trzeba grać w multi zeby uzyskać najlepsze zakończenie.
Można tak przeczytać w jednym z artykułów na pewny portalu o grach.
Prosze o odpowiedź do mojego poprzedniego posta


Zwykły chwyt marketingowy, bo widać, że jego słowa są niczym, nie pokrywają się z prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować