Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Czy ktoś uczestniczył w wydarzeniach paranormalnych?

704 postów w tym temacie

To ja kiedyś wracałem z kumplem ze szkoły i akurat z jakiegoś podwórka wyjeżdżał stary maluch.Nie miałem co robić to udałem że do niego strzelam, wycelowałem palcem wskazującym i wystrzeliłem, a maluchowi coś z podwozia odpadło i zgasł. Jakaś babka wychodzi, patrzy na samochód i już miałem powiedzieć "przepraszam"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:12, NyGgA MiLy napisał:

Ja mam takie cosio,że w pewnym momencie jak robie jakaś rzecz to mi się wydaje że robiłem ją
kiedys ale robie ja dobiero 1 raz
Co to może byc???



temat o deja vu już gdzieś był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez tam czasami mialem ;) - to chyba normalne poprrostu pewne wydarzenia pozostaja w twojej podswiadomosci musalo byc jakies podobne wydarzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz obudziłem się w środku nocy i tak jakbym lunatykował bo spadłem na łóżko z poycji siedzącej.
Na obozie w wakacje widziałem cos jeszcze dziwniejszego. Było nas 8 w jednym pokoju, około północy to było ja i 2 moich kumpli nie spaliśmy, a tu nagle jeden z chłopaków z pokoju wstaje idzie do innego łóżka po drugiej stronie sypialni, budzi innego chłopaka i mówi zeby sobie poszedł bo to jego łóżko. Obudzony strasznie się wkurzył i zaczął sie drzec na "lunatyka", który tak jakby sie ocknłą rozgladnął się i wrócił do swojego łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jezeli chodzi o lunatykowanie, moj kumpel zszedł do salony tam gdfzie spia rodzicie i zaczal spiewac :D Kumacie to ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 12:20, Widek napisał:

> Ja mam takie cosio,że w pewnym momencie jak robie jakaś rzecz to mi się wydaje że robiłem

> kiedys ale robie ja dobiero 1 raz
> Co to może byc???

to tak zwame deja vu:)

http://pl.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9j%C3%A0_vu Proszę poczytaj sobie tutaj a duzo sie wyjasni:)



No to na bank jest deja vu dzięki za pomoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co to tego wstawiania bez budzika to jest podswiadmość wiem bo czytałem ksiazke "potega podswaidmosci" polceam ją i tam były własnie takie przykłądty ze przed pójsciem snapć trzbe acały czas myslec o której sie hce wstac i o tej sie wstaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej paranormalne i niesamowite zjawisko przy którym byłem obecny to był poród mojej córki. Tego nie da się wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 15:25, Vidmol napisał:

Stał się cud. Wstałem dziś bardzo wcześnie !!
O 11:00 !!


Stał się cud. Wstałem wczoraj też bardzo wcześnie o 13.34:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś widziałem jeden podejrzany obiekt przez okno swego mieszkania. To "coś" krążyło wokół lampy, miało około 1,5m długości. Była to tak jakby żółta linia przecieta w poprzeg kilkoma innymi liniami. Poruszało się z olbrzymią prędkością. Moje okno znajduje się około 40 m o tej lampy. Na Discovery Science pokazywali identyczny obiekt sfilmowany w słowacji. Zdziwiłem się gdy to zobaczyłem w telewizji, po tym jak to widziałem na żywo. To coś ciągnęło do światła-może to jakiś olbrzymi owad?, może niepoznany gatunek zwierza?, a może to było złudzenie optyczne- ale nie, jeśli kamera to sfilmowała. Już sam nie wiem. Przysięgam że to widziałem. Ale nie uważam że to ufo. Innym razem jak szedłem z psem na niebie zaczęły pojawiać się różne znaki- tak jak by ktoś ogromnymi reflektorami sterował po niebie. Było to piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:50, lajt napisał:

Nie ! To niebyła żadna zjawa, zmora czy jak to nazywacie :P to poprostu paraiz senny, który
powstaje gdy podczas snu twój umysł się obudzi a ciało nie(czy coś takiego ;) ) Dobra - Chodzi
o to, że jest taka rzecz co nazywa się LD (Świadome śnienie), jest to możliwe i niejest to
zjawisko paranormalne, podczas snu możemy wiedzieć o tym że w danym momencie śpimy i to co
się dzieje dookoła nas to tylko sen :) A gdy już będziemy we śnie (co da się osiągnąć poprzez
treningi) możemy robić co chcemy!! Dosłownie! Możemy latać, przenieść sięw jakieś światy z
filmów, gier itd poprostu rubta co chceta :D ale lepiej będzie jak sami sobie o tym poczytacie
: www.astraldynamics.pl

ja jak śnie to tak mam. Mogę robić co mi się żywnie podoba i wiem że śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 13:58, Widek napisał:

hmm jezeli chodzi o lunatykowanie, moj kumpel zszedł do salony tam gdfzie spia rodzicie i zaczal
spiewac :D Kumacie to ;d

Ja mialem podobna sytuacje, budze sie w nocy patrze w przod a tu moj brat stoi na lozku i spiewa sto lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłam u dziadków na wsi (oni mieszkają pod lasem) no i w nocy się obudziłam, moi dziadkowie i brat również. Gdy popatrzyliśmy przez okno w stronę lasu zobaczyliśmy wyjątkowo jasne światło ( nie było to ogień, czy latarka) w lesie coś sie bardzo mocno świeciło (serio). To było takie jasne światło, , że uznaliśmy z bratem, że to kosmici ( mieliśmy wtedy 8 i 10 lat). To0 byo bardzo dziwne. Patrzyliśmy jak wryci, ąż w pewnym momęcie zgasło. I później nigdy się nie pojawiło ( tak mówią moi dziadkowie).
seryjnie, coś takiego miało miejsce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować