Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

I tak Się stało. ^^ Zakończyłem hmmm... można powiedzieć wątek główny i teraz będę brał się za 100% i kilka aczików. :) Tylko tak mi smutno jakoś. :(

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczeże powiem, że bardzo długo czekałem na tą grę, ale nie powiem, że się zawiodłem, wręcz przeciwnie - bawiłem się przy niej doskonale, w niektórych momentach irytowała, w innych cieszyła. Niestety, po przejściu gry w 100% nie ma już po co do niej wracać, choć samo 100% daje wiele satysfakcji, wiem, bo należe do osób, które zdobyły achievementa "Key to the City", niemniej czekam na dodatek "The Lost and Damned" (czy jakoś tak? :p) który przedłuży rozgrywkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:12, DoMiNo1992 napisał:

Szczeże

Szczerze.

Dnia 21.01.2009 o 21:12, DoMiNo1992 napisał:

Niestety, po przejściu gry w 100% nie ma już po co do niej wracać,

Jest .Na przykład ,żeby zrobić "calaka".

Dnia 21.01.2009 o 21:12, DoMiNo1992 napisał:

niemniej czekam na dodatek "The Lost and Damned" (czy jakoś tak? :p)
który przedłuży rozgrywkę :]

"Studio Rockstar Games ogłosiło, że wraz z premierą dodatku "The Lost and Damned" do Grand Theft Auto IV dojdą nowe Osiągnięcia. Ekskluzywne dla konsoli Xbox 360 rozszerzenie dorzuci pięć kolejnych nagród, wartych w sumie 250 punktów Gamerscore. Oprócz standardowych, związanych z zaliczaniem misji fabularnych w roli Johnnego Klebitza, będzie też coś za pojeżdżenie w wyścigach motocyklowych, gdzie kijem baseballowym potraktujemy oponentów. Spis do przejrzenia w rozwinięciu. Premiera epizodu odbędzie się 17 lutego. Spekuluje się, że cenę ustalono na poziomie 1600 MSP."
Onlinecenter.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:17, jackass napisał:

> Szczeże
Szczerze.
> Niestety, po przejściu gry w 100% nie ma już po co do niej wracać,
Jest .Na przykład ,żeby zrobić "calaka".
> niemniej czekam na dodatek "The Lost and Damned" (czy jakoś tak? :p)
> który przedłuży rozgrywkę :]
"Studio Rockstar Games ogłosiło, że wraz z premierą dodatku "The Lost and Damned" do
Grand Theft Auto IV dojdą nowe Osiągnięcia. Ekskluzywne dla konsoli Xbox 360 rozszerzenie
dorzuci pięć kolejnych nagród, wartych w sumie 250 punktów Gamerscore. Oprócz standardowych,
związanych z zaliczaniem misji fabularnych w roli Johnnego Klebitza, będzie też coś za
pojeżdżenie w wyścigach motocyklowych, gdzie kijem baseballowym potraktujemy oponentów.
Spis do przejrzenia w rozwinięciu. Premiera epizodu odbędzie się 17 lutego. Spekuluje
się, że cenę ustalono na poziomie 1600 MSP."
Onlinecenter.pl


... chodziło mi o granie tak dla samej zabawy, bez presji misji itd. a co do 100%, jeśli masz taką liczbę w statystychach, to prawdopodobnie wszystkie achievementy offline powinny być zaliczone, co do acziwków online, to zupełnie inna bajka ;]

1600MSP? "Trochę" drogo, jak na zwykły banalny dodatek... za taką cenę (chodzi mi o realne pieniądze) można mieć już nie jedną starszą grę ;p Więc na razie się chyba wstrzymam z tym "The Lost and Damned" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:12, DoMiNo1992 napisał:

/.../


Mi praktycznie zostały do wykonania tylko dwie rzeczy - Stunt Jumpy oraz zabicie gołębi. I szczerze mówiąc, zupełnie mi się nie chce. Za dużo sprawia to nerwów, trzeba na to sporo czasu - 92% gry mi wystarczy. Trofeów mam około połowę, ale nie jestem nabijaczem trofeów i jakoś nie śpieszy mi się, by je zbierać. Często odpalam grę, tylko by sobie pojeździć - trasa autostradą przez prawie całe Alderney jest rewelacyjna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 21:22, DoMiNo1992 napisał:

a co do 100%, jeśli
masz taką liczbę w statystychach, to prawdopodobnie wszystkie achievementy offline powinny
być zaliczone

Niekoniecznie .A Rolled Over ,Under the Radar ,Chain Reactor ,Half Million ,Sightseer ? Nie liczą się do 100% a właśnie achievementy to drugie dno przechodzenia gry ,poza zaliczeniem jej na 100% .

Dnia 21.01.2009 o 21:22, DoMiNo1992 napisał:


1600MSP? "Trochę" drogo, jak na zwykły banalny dodatek...

Może nie taki banalny .Może szykuje się coś konkretnego wartego pieniędzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy do grania po sieci w GTA4 należy coś dodatkowo skonfigurować, coś wykupić etc? Konto Live mam ważne do 2.02, a mimo to po wejściu do któregokolwiek pokoju nie widzę żadnych innych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:45, Igor FCBayern napisał:

Czy do grania po sieci w GTA4 należy coś dodatkowo skonfigurować, coś wykupić etc? Konto
Live mam ważne do 2.02, a mimo to po wejściu do któregokolwiek pokoju nie widzę żadnych
innych graczy...

Może firewall ci coś blokuje jak łączysz się przez komputer .Może wystarczy poczekać .Może jesteś hostem akurat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak cheat nie zablokował mi osiągnięcia. Parę dni po jego użyciu, a dokładnie wczoraj, ruszyłem na przestępców i zaliczyło mi osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:40, zajacisko napisał:

Słyszałem o problemach z GTA IV na nowym dashboardzie... Może ktoś wytłumaczyć?

Nic nie wiem o żadnych problemach, oprócz tego, że po zgraniu płyty na dysk sypie się doczytywanie tekstur. I to bardzo. Lepiej grać z hałasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:47, destro177 napisał:

Nic nie wiem o żadnych problemach, oprócz tego, że po zgraniu płyty na dysk sypie się
doczytywanie tekstur. I to bardzo. Lepiej grać z hałasem...

Większe prawdopodobieństwo przegrzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:55, zajacisko napisał:

> Nic nie wiem o żadnych problemach, oprócz tego, że po zgraniu płyty na dysk sypie
się
> doczytywanie tekstur. I to bardzo. Lepiej grać z hałasem...
Większe prawdopodobieństwo przegrzania.

W sensie, że z płyty konsola się bardziej grzeje? Konsola jak ma paść to i tak padnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:47, destro177 napisał:

> Słyszałem o problemach z GTA IV na nowym dashboardzie... Może ktoś wytłumaczyć?

Nic nie wiem o żadnych problemach, oprócz tego, że po zgraniu płyty na dysk sypie się
doczytywanie tekstur. I to bardzo. Lepiej grać z hałasem...

To dziwne. Jak dla mnie to gra po zainstalowaniu na dysku szybciej doczytuje tekstury, no i framerate jest stabilniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:17, zajacisko napisał:

> Konsola jak ma paść to i tak padnie...

Tzn.?

To znaczy, że cudowanie i myślenie co zrobić żeby się mniej grzała i tak nic nie daje. Może bez przesady, jak postawisz na kaloryferze to ją zabijesz, ale różnice kilku stopni nic nie pomogą w uchronieniu przed RRoD.

Szperacz Robson - u mnie wręcz odwrotnie. Są momenty, że znika mi pół świata wokół. Najlepiej to widać jadąc tunelem pomiędzy drugą a trzecią wyspą. Czasem zostawał mi tylko mój samochód, a dookoła czarny ekran. Oczywiście jak szybko jechałem, jadąc razem z innymi samochodami było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:26, destro177 napisał:

ale różnice kilku stopni nic nie pomogą w uchronieniu przed RRoD.


Mnie nie obchodzi co zrobić by uchronić, póki co to jeszcze konsolki nie mam. Prędzej czy później wyskoczy RRoD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 08:40, zajacisko napisał:

Słyszałem o problemach z GTA IV na nowym dashboardzie... Może ktoś wytłumaczyć?


Ja pierwsze słyszę:) mam przegrane 34 godziny w GTA i nigdy nie zauważyłem ani jednego problemu:) Ba wszystko chodzi szybciej i lepiej gdy mam zainstalowaną grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 09:26, destro177 napisał:

Szperacz Robson - u mnie wręcz odwrotnie. Są momenty, że znika mi pół świata wokół.
Najlepiej to widać jadąc tunelem pomiędzy drugą a trzecią wyspą. Czasem zostawał mi tylko
mój samochód, a dookoła czarny ekran. Oczywiście jak szybko jechałem, jadąc razem z innymi
samochodami było ok.

To lepiej sprawdź, czy inne gry działają ci w porządku, bo to może być jakiś problem sprzętowy np. z dyskiem.
BTW. Proszę samo Robson na przyszłość, pierwszy człon był dodany przy tworzeniu konta z braku laku, a samo Robson było zajęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować