Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Grand Theft Auto 4 na X360 i PS3 [M]

3251 postów w tym temacie

Czy wykonanie misji deal/revenge i decyzje podjęte w ostatniej misji mają jakiś wpływ na zdobywanie 100% ? Tzn. ,ze jak naprzykład wybiorę deal to będę musiał parę innych rzeczy zrobić by mieć 100% niż jak w revenge ? :)

Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma wpływu. Pomyśl tylko. Ludzie mieli by brać np. Revenge żeby zaliczyć 100%? Nie.

100 % musi być możliwe do zdobycia niezależnie od tego jak grę przechodziliśmy.

No i oczywiście nie używając kodów. One podobno blokują zdobycie 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja wiem ,że tak czy tak można 100% zdobyć, ale tak od naszych wyborów zależy czy ktoś przeżyje itp. , więc o to mi chodzi. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne noobowskie pytanie dodtyczące niby ,,łatwego" achiva i zdobywania 100% Robiąć ,,No More Strangers" musimy zrobić questy dla: Jeffa, Cherise, Clarence, Ivana, a jak się chce 100% to trzeba odwiedzić wszystkich. Tylko mam taki problem ,że jak przybywam na miejce gdzie ,,friend" powinien być to go nie ma(nie przy wszystkich postaciach). CZy to zależy od godziny o której przybywam w miejsce czy coś innego ?

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że godzina ma na to wpływ, bo raz przejeżdżałem obok Autoerotic coś tam i tam stoi jeden gość. Jak wracałem tą samą drogą parę godzin później to ikonka znikła. Czyli, że czas ma na to wpływ. Może jeszcze ma na to wpływ kolejność? Tzn. Jeden się pojawia, jak się zrobic wcześniejszy?


Był dziś u mnie kolega, to odpaliłem mu GTA. Złapała go policja i stracił wszystkie bronie. Nie chciało mu się jechać to kod wpisał. I pojawiło się, że aczik w którym trzeba złapać 20 przestępców jest zablokowany...Pytanie brzmi....Zablokowany już w tej grze, czy do kolejnego uruchomienia gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 22:04, Alexx1 napisał:

Był dziś u mnie kolega, to odpaliłem mu GTA. Złapała go policja i stracił wszystkie bronie.
Nie chciało mu się jechać to kod wpisał. I pojawiło się, że aczik w którym trzeba złapać
20 przestępców jest zablokowany...Pytanie brzmi....Zablokowany już w tej grze, czy do
kolejnego uruchomienia gry?

Czyli to jednak prawda że kody blokują zdobycie 100%.

Sprawdź w Options-General i looknij Times Cheated. Jeśli jest liczba 0 to nie masz się czego obawiać, bo wtedy znaczy że kod żaden nie został użyty.

Aa i najlepiej jak wczytasz grę przed tym zajściem. Jeżeli zapisałeś po wpisaniu tego koda to raczej ci się zapisze i pozostaje zacząć od nowa grę. A kto wie czy to na zawsze się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem zadanie ,,if the Price is Right" (deal $) i nie wiem co dalej muszę zrobić by mieć następnego questa. Roman i Kate do mnie dzwonili, lecz nic na mapie nowego się nie pokazało. Co robić ? :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za problem, ale udało mi się go już rozwiazać. :P Jak robiłem skoki itp. to Roman zadzwonił i powiedział co mam robić. ;)

Pozdr.

PS: Nie no co za Żal, ukradli mi infernusa czy jakoś tak. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 13:32, albinskia napisał:

PS: Nie no co za Żal, ukradli mi infernusa czy jakoś tak. :(

Nie wykorzystałeś buga, żeby obstawić wszystkie chaty infernusami? :) Jak jeździsz jakimś samochodem, to ten sam model w tym momencie częściej jeździ po ulicach a nawet stoi zaparkowany co kawałek. Ja miałem w jednym miejscu na ekranie około 10 Infernusów stojących przy ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "bug" znam, lecz czasu nie miałem korzystać z takich sztuczek. ;P

A tak przy okazji powiem ,że robię ostatnią misję i wciąglę padam na tam jak muszę ścigać łodzią Dimiria. Albo Nicko tak powoli wchodzi do łodzi ,że gdy już siada za sterami dostaje pociskiem, albo przez mój tymczasowy telewizor wpadam na jakąś skałę, (bo nie widać jej było zbytnio) i albo wywracam się dogóry nogami i potem dostaję rakietą, albo dostaję rakietą. :D Mam nadzieję ,że w końcu mi się uda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 16:47, albinskia napisał:

/.../


Ostatnia misja może przystworzyć trochę kłopotów... mi przy pierwszym podejściu do gry zrobiła ich sporo. Zawsze jakiś pech - jak sam mówisz, a to jakaś skała, której nie widzimy, a to człowiek oberwie rakietą - było to dość denerwujące. Przy drugim podejściu do gry było lepiej, bo wiedziałem już jak jest, ale bodajże za trzecim razem mi się udało.

Najbardziej denerwujący jest fakt,

Spoiler

że najpierw przez kilka minut trzeba ścigać to auto - a to zajmuje dość długo czasu. Potem eliminacja tych ludzi przy kasynie to drobnostka, gorzej z samą końcówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było tak źle ;) Przyznam, że wersję helikopterem podchodziłem właśnie ze 3 razy chyba, ale motorówką od razu mi się udało. Swoją drogą, nie było to satysfakcjonujące zakończenie. Jakieś takie... rozciągane na siłę.

Spoiler

Nie wspominając o śmierci Romana, paskudnie przykre i wręcz odebrało mi to ochotę grania po finale. Ale już jak zginęła Kate, czy jak tam ona miała, to na mej twarzy wyrysował się bezczelny banan :D Nie trawiłem jej, baaardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najbardziej denerwujący jest fakt,

Spoiler

że najpierw przez kilka minut trzeba ścigać to auto - a to zajmuje dość długo czasu. Potem eliminacja tych ludzi przy kasynie to drobnostka, gorzej z samą końcówką.



No, masz 100% rację. ;)
Spoiler

Jeszcze te prędkości przy pościgu, dość męczą, a strzelanie do przeciwników choć nie jest takie trudne to też trochę czasu zajmują jak się nie chce tracić potem potrzebnej kamizelki, ponieważ przeciwników jest dużo.

Mam nadzieję ,że u mnie będzie tak samo jak u Ciebie, bo dwa razy skucha to może za trzecim się uda. ;)

Pozdrawiam.

destro177@
Spoiler

Mnie też zasmuciła śmierć Romana, lecz starałem się nie myśleć o mojej moralności tylko o tym ,że to tylko gra.

A po za tym będe większa motywacja by przejść grę drugi raz innymi wyborami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 17:38, albinskia napisał:

A po za tym będe większa motywacja
by przejść grę drugi raz innymi wyborami. :P


Jakoś te inne wybory dużo nie zmieniają.

Spoiler

A wpływ na zakończenie ma tylko jedna misja, gdzie wybierasz albo zemstę, albo kasę. Zemsta jakoś nie daje satysfakcji, drętwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 18:02, destro177 napisał:

/.../


Gdy pierwszy raz przeszedłem GTA IV i

Spoiler

na końcu okazało się, że zginął Roman - bardzo mi się to nie spodobało. Brak tego świetnego głosu kuzyna Romka, jego rewelacyjno-śmieszny akcent, telefony, wspólne wypady... wczytałem poprzedniego save''a i wybrałem inne zakończenie. Kate mi zdecydowanie nie było żal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja wiedziałem ,że mój koffany Romek zginie, lecz i tak wybrałem te zakończenie. Chciałem i nadal chcę zagrać raz zabijając wszystkich, czyli lecieć na kasę i doprowadzić do śmierci Romana, oraz grając nie zabijając nikogo a jak zabijając to tych ,,złych" od których kasę dostajemy, i wybrać zemstę. ;)



Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę grać w multiplayera? Wchodzę normalnie w odpowiednie opcje, wybieram rodzaj gry itp. i kiedy w końcu wchodzę do pokoju gry okazuje się, że jestem tam sam. Za każdym razem... Ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurcze mam już dość. W końcu udało mi się wejść do chelikoptera, ale dowiedziałem się ,że mam nim kierować dopiero gdy dimitri uciekł. -.- Może mi ktoś powiedzieć czy będzie coś jeszcze po tym lataniu helikopterem, bo jak skusze ten piąty czy szósty raz to mnie szlak trafi i jeszcze przez przypadek we furii rozwalę konsolę, a tego nie chcę. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować