Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Crysis 3: Nasze ujęcie Nowego Jorku będzie niepowtarzalne

25 postów w tym temacie

Przypominają mi się dwie rzeczy jak patrzę na nowego Crysisa:
1- Ten filmik z typkiem uciekającym przez miasto przed helikopterem-statkiem-czymkolwiek co lata...
2- Pewien dokument o tym "co by było gdyby na świecie nie było ludzi"
Dlatego jakieś wyobrażenie o tym Nowym Jorku mam i ciekawe czy będzie podobne z ich wizją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość Nowego Jorku. To miasto pojawiło się już w dziesiątkach, jeśli nie setkach gier. Czy naprawdę twórcy nie mają żadnych ciekawych pomysłów na miejsce akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 20:44, Sanders-sama napisał:

Mogliby zrobić grę gdzieś w kosmosie... Ojczysta planeta obcych? W sumie to są syntetyki.
To pewnie Catalyst ich zrobił... Razem ze Żniwiarzami xD


Co Ty...to Cerberus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę znów do dżungli, takiej z palmami i zaroślami...ten zasrany nowy jork i nowy jork, co tam jest takiego? WTC już zburzone, najwyższy budynek stoi w Dubaju, dajcie se siana z tym biednym USA atakowanym przez obcych w nowym jorku! Znów będziemy mieli miejską dżunglę a nieliniowość będzie polegała na tym, że w obrębie 100m mamy dwa wejścia do jakiejś bazy wroga o powierzchni 50m2 albo i nie...Jedna misja z dwójki mi się podobała. Zakończenie kwaśne, lotniskowiec był lepszy z jedynki, nawet Warhead miał akcję na końcu i ostrą rozpierduchę.

Ciekaw jestem jeszcze jak wymagania, jaki silnik i czy nowa część ma cokolwiek wspólnego z nowymi konsolami... :) Zagram na pewno, żeby móc potem narzekać i wytykać co twórcy zapowiadali a czego nie było. EPICKOŚCI nie było!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Sad_Statue

Podpisuje się. Nowy Jork jak i cała reszta "fantastycznych" Stanów wychodzi mi już uszami. Crytek to niemiecki producent. U siebie w kraju nie mają żadnego reprezentatywnego miasta? No tak, przecież tylko amerykanie grają i płacą za granie. Teraz czekam na 36263263 trailer w tym roku z dubstepem w podkładzie. Ciekawe czy TES VI również umiejscowią w USA. Statuy Wolności jeszcze w Tamriel nie było przecież... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle narzekacie, dopiero co zapowiedzieli a już pełno negatywnych komentarzy. Jeżeli wszystko skończy się na gadaniu o unikatowym, postapokaliptycznym nowym jorku to będziecie mieli powody do narzekań. Pomysł na zróżnicowanie tego miasta wydaje się być ciekawy i pokazuje tylko, że deweloperzy nie idą na łatwiznę tylko starają się pokazać coś co już widzieliśmy w świeży sposób. Zresztą umiejscowienie akcji to tylko tło fabularne, ważne aby crysis3 był dobra grą pod względem fabularnym i mechanicznym, peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odczuwam takie wrażenie że Crysis 3 będzie "wymieszaniem" elementów z Crysisa 1 i Crysisa 2.

Najważniejsze aby Crysis 3 miał lepsze zakończenie niż Mass Effect 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:37, LionelPL napisał:

Odczuwam takie wrażenie że Crysis 3 będzie "wymieszaniem" elementów z Crysisa 1 i Crysisa
2.

Najważniejsze aby Crysis 3 miał lepsze zakończenie niż Mass Effect 3 :D


Hahaha z tym ostatnim całkowicie się zgadzam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 22:37, LionelPL napisał:

Odczuwam takie wrażenie że Crysis 3 będzie "wymieszaniem" elementów z Crysisa 1 i Crysisa
2.

Najważniejsze aby Crysis 3 miał lepsze zakończenie niż Mass Effect 3 :D


Zakończenie Crysisa 2 też do genialnych nie należało, więc lepiej niech się skupią na sobie

p.s: jest już ponoć okładka:

http://www.ps3site.pl/wiemy-jak-prezentuje-sie-okladka-crysisa-3/107114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 23:22, Darkstar181 napisał:

Znowu Nowy York ? Ileż można !?


To wygląda tak, jakby na całe USA składało się jedno miasto - Nowy Jork. A gdzie tam Washington D.C, Baltimore, Topeka i parę innych dużych miast - NYC zawsze będzie jedynym miastem USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I trybiki hype''u zaczynają się rozkręcać, najpierw rzekomo wyciekły screen, teraz jakieś puste obietnice po których nastąpią kolejne typu: nowi przeciwnicy będą mieli o jedną mackę więcej, radujcie się... i tak dalej... jak to za każdym razem... rybki na haczyk i tak się złapią. Byle by w dniu premiery zaślepiona pustymi obietnicami masa poleciała do sklepu i kupiła ten milion egzemplarzy... co z tego, że gra może okazać się jakimś naprędce skleconym zestawem króciutkich misji z tekstur które mieli z C2.

Mam szczerą nadzieję, że to nie tylko ja przejrzałem na oczy, że będzie nas coraz więcej i wreszcie skończy się żerowanie wielkich firm na naiwnych, wciąż nadziei pełnych, graczach. Lub nie... niektórzy pewnie nigdy się nie nauczą...

Dajcie mi demo, a ocenie grę i zawyrokuję czy mam ją kupić i polecić znajomym, czy też nie. Ten cały Hype weźcie sobie z powrotem i wsadźcie głęboko. Już wole grać po raz n-ty w sprawdzone i pewne starocie niż dać się nabrać na trybiki hype''u.

Przynajmniej piratom wszystko jedno... potem się wydawcy dziwią i zwalają na nich winę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zachowują silnik z dwójki, podrasują, zmienią otoczenie, dadzą parę nowych giwer to nie potrzeba im za dużo czasu na nową część gry, szczególnie, że dwójka już jest starszawa. Tak czy siak chętnie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować