Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 jeszcze nieprzesądzony?

28 postów w tym temacie

najprędzej będzie to rok 2015 chociaż według mnie CD Project powinien się skupić na Wiedźminie 3 bo ja się robi 2 gry naraz i to tak małe studio je robi to obie mogą wyjść niedopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całe gadanie... To tylko otoczka wokół W2 x konsolę. Takie marketingowe czary mary i "wiemy, że coś się dzieje" :)

A W3 to na bank będzie jedną z tych dwóch gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów popełnią babole jak dwa razy? Znowu będzie łatka (tym razem 50GB)? Może jeszcze odpłatnie? Paranoja. Do tej pory nie mogę pograć w Edycję Rozszerzoną przez pieprzony błąd. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przysiadłem do Wieśka 1 ER i stwierdzam, że jest zupełnie inny klimat gry niż W2. Nie żebym krytykował dwójkę, gdyż bardzo mi się podobała, ale tam czuć taki typowy słowiański klimacik. Oby producenci myśląc o kolejnych częściach nie uciekali zbyt daleko od tego co wcześniej wspomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 11:51, neo-kce napisał:

Wczoraj przysiadłem do Wieśka 1 ER i stwierdzam, że jest zupełnie inny klimat gry niż
W2. Nie żebym krytykował dwójkę, gdyż bardzo mi się podobała, ale tam czuć taki typowy
słowiański klimacik. Oby producenci myśląc o kolejnych częściach nie uciekali zbyt daleko
od tego co wcześniej wspomniałem.


Szkopuł w tym, że CDProjekt nastawia się na ekspansję na zachód Europy i Amerykę Północną. Fabuła i świat muszą być zrozumiałe dla każdego. A gracze z zachodu wcale nie muszą być zainteresowani naszym klimacikiem. Więc pewnie chłopaki będą zmuszeni iść na ustępstwa...
Co do dwóch projektów to wolałbym jeden a dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 12:24, macman78 napisał:

Szkopuł w tym, że CDProjekt nastawia się na ekspansję na zachód Europy i Amerykę Północną.
Fabuła i świat muszą być zrozumiałe dla każdego. A gracze z zachodu wcale nie muszą być
zainteresowani naszym klimacikiem. Więc pewnie chłopaki będą zmuszeni iść na ustępstwa...
Co do dwóch projektów to wolałbym jeden a dopracowany.

Nieprawda... Gracze na zachodzie też chcą różnorodnych doświadczeń, a nie w kółko tego samego. Są różne nisze i w każdej można zarobić, nie wszystko musi być sprowadzone do najmniejszego wspólnego mianownika (patrz Dragon Age 2). Skoro Wiedźmin się dobrze sprzedaje to znaczy że jest na te klimaty zapotrzebowanie i będzie jedynie rosło, bo wiele osób mogło nawet nie być wcześniej świadomych, że takie klimaty też im się mogą spodobać.
Zresztą wejdź na jakieś amerykańskie forum o grach i poczytaj opinie o Wiedźminie, 99% wypowiada się super pozytywnie i nikt nie pisze "za mało smoków, wybuchów i rozbrajania bomb w ostatniej sekundzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Wiedźmin się dobrze sprzedaje

Dnia 19.04.2012 o 13:03, Blasting_Power napisał:

to znaczy że jest na te klimaty zapotrzebowanie i będzie jedynie rosło, bo wiele osób
mogło nawet nie być wcześniej świadomych, że takie klimaty też im się mogą spodobać.
Zresztą wejdź na jakieś amerykańskie forum o grach i poczytaj opinie o Wiedźminie, 99%
wypowiada się super pozytywnie i nikt nie pisze "za mało smoków, wybuchów i rozbrajania
bomb w ostatniej sekundzie".



Pytanie czy Wiedźmin 2 dobrze się sprzedaje.

Niby sprzedali powyżej 1 mln, ale od kilku miesięcy ciągle jest to niewiele ponad. Ostatnio podawali, że część 1 sprzedała się w 2 mln sztuk, a część 2 w 1,1 mln. Wydaje mi się, że po początkowym sukcesie, wyniki są dobre, ale nie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - Wiedźmin 3 to doskonała okazja na restart serii i wprowadzenie nowego bohatera, tym razem w całości kreowanego przez gracza. Do tego dodanie w pełni otwartego świata na wzór Falloutów 3+ czy Gothiców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mercuror
...i uzyskamy kolejny, niczym nie wyróżniający się produkt z historią przygotowaną pod wielu bohaterów, czyli tka naprawdę pod żadnego... Myślę, że jedną z najważniejszych zalet tej marki jest nietuzinkowy bohater pełen sprzeczności i dwuznaczności zaplątany w wydarzenia, w które nie chciał być zaplątany - nie da się czegoś takiego zrobić pozwalając graczowi stworzyć od zera bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2014/2015 hmm, mam nadzieję, że do tej pory pojawi się już nowa generacja konsol i CDP będzie miał nowe możliwości aby kolejny Wiedźmin wyglądał bardzo ładnie. Startowy tytuł? Hehehe to by było dobre. Czy to będzie Wiedźmin? Musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować