Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Unreal Tournament III - temat ogólny [M]

2812 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 01:12, Big Moon napisał:

Póki co nia ma nikogo kto by wiedział co się dzieje gdy w przerwynikach nie ma dźwięku?


jak tak opisujesz problemy z windowsem to mozliwe ze masz taki bajzer w rejestrze itp ze sie nie dziwie ze ci gra nieprawidłowo chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 01:12, Big Moon napisał:

Póki co nia ma nikogo kto by wiedział co się dzieje gdy w przerwynikach nie ma dźwięku?


Pewnie że Ja wiem, a poza tym "kto szuka nie błądzi (przekształcone przeze mnie motto)" - Zapraszam tutaj : http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1314&p=91 . Problem powinien rozwiązać sprawę.Upewnij się, że w systemie Windows są uaktualnione sterowniki do karty dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmy i zacinanie się w nich dźwięku oraz zawieszanie się na nich gry to ten sposób nie pomaga.
Zainstalowałem nowe sterowniki do karty dźwiękowej, nic. Pobawiłem się dxdiag i było jeszcze gorzej.
Wydaje mi się, że czysta instalacja windowsa by pomogła, niestety nie mam czasu by to zrobić. No i zwyczajnie nie chce mi się bawić z tym wszystkim.
Patrzyłem wczoraj jak to jest na Viście (czysty system, nie używany), po półtoragodzinnej zabawie ze sterownikami do SoundBlastera, udało mi się grę uruchomić i filmy działają bez problemu. Niestety UT3 chodzi na Viście znacznie gorzej niż na XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie przychodzę do MM w gdańsku bo widzę że na stronie że ut 3 jest dostępne i co widzę nie ma ut3 normalnie wściec sie idzie !! Tylko mnie martwi to spolszczenie, bo z tego co na forum się pisze to istna tragedia - jak na CDP to pokaz totalnej fuszerki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przytaszczyłem do domciu UT3. Pozytywnie mnie zaskoczyło to, że pełniak chodzi ładniej niż demo:)
Przy okazji CDP chcę pogratulować profesjonalnej polonizacji tak pełnej, że przetłumaczono nawet nazwy własne..... nc......... a jak widzę na ekranie komunikaty po polsku to mnie krew zalewa...... Nie ma to jak robić komuś na siłę dobrze..... wielkie thx :(

Wyszuakałem na jednej ze stron opis zangielszczenia Unreala, ale po tym zabiegu gra mi się sypie (otwiera w oknie i są cyrki z wyborem rozdzielczości)
http://unreal.pl/dzial.php?dz=ut3&id=inne - testował ktoś to? Czy tylko u mnie tak się dzieje? Na wszelki wypadek skopiujcie gdzieś cały katalog Unreala z "moich dokumentów", żeby cofnąć ew. cofnąć ten burdel bo sama zmiana z powortem wersji językowej w pliku nie wystarcza.....
Ew. ma ktoś jakieś inne pomysły na ang napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 06:32, gpodoba napisał:

> Póki co nia ma nikogo kto by wiedział co się dzieje gdy w przerwynikach nie ma dźwięku?


jak tak opisujesz problemy z windowsem to mozliwe ze masz taki bajzer w rejestrze itp ze sie
nie dziwie ze ci gra nieprawidłowo chodzi...


czyszczę rejestr co tydzień, ale chyba słaby program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że obraz jest trochę zamazany? (sdaje screena). Gra chodzi super płynnie na minmalnych i troche się tnie (minimal grac się da) na maxie. Dle przeszkasza mi to, ze jest zamazany obraz... ;/ mam oryginał, a komputer taki jak poniżej (podpis)
czsami odnosze wrażenie, ze gram w Quake 2...

20071213152038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Mianowicie podczas instalacji gry wyskakuje błąd, w którym stoi napisane "błąd odczytu z pliku", co ciekawe za każdym razem (próbowałem zainstalować grę wielokrotnie) okazuje się, że uszkodzony jest inny plik. O co tu chodzi? Mam oryginał, a na płytce nie ma choćby najmniejszej ryski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kompem niepowinno być problemu bo mam:
1GB ramu
GeForce 8600 GT
2.0+ GHZ procka jedno rdzeniowego

Błagam doradzcie coś bo chce sobie zagrać :( hmm co mogło wywołać raport??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:21, Jackal-pl napisał:

Czy to normalne że obraz jest trochę zamazany? (sdaje screena). Gra chodzi super płynnie na
minmalnych i troche się tnie (minimal grac się da) na maxie. Dle przeszkasza mi to, ze jest
zamazany obraz... ;/ mam oryginał, a komputer taki jak poniżej (podpis)
czsami odnosze wrażenie, ze gram w Quake 2...

Ale obrzydliwa grafika xD
Ja na komputerze Athlon 3500+, 1 gb ram, i Geforce 7600 GT śmiga mi na 1024 i wszystko na full, bez najmniejszych przycięć xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 16:04, mesiu59 napisał:

> Czy to normalne że obraz jest trochę zamazany? (sdaje screena). Gra chodzi super płynnie
na
> minmalnych i troche się tnie (minimal grac się da) na maxie. Dle przeszkasza mi to, ze
jest
> zamazany obraz... ;/ mam oryginał, a komputer taki jak poniżej (podpis)
> czsami odnosze wrażenie, ze gram w Quake 2...
Ale obrzydliwa grafika xD
Ja na komputerze Athlon 3500+, 1 gb ram, i Geforce 7600 GT śmiga mi na 1024 i wszystko na full,
bez najmniejszych przycięć xD.



Właśnie zainstalowałem jave i wszystko ok... :D, asel zmieniłem jeszcze ten suwak nad detalami z 50 na 75 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam jeszcze jeden problem-aby się zalogować i grać online trzeba stworzyć profil-więc wpisuję nicka, hasło, email i wyskakuje błąd, że podany ligin i hasło nie pasują pod podany adres email, a więcej informacji na gamespyid.com.
O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o rade;] jak odpalam demo UT3 to wyskakuje raport;/ sprzęt mam dobry bo gra powinna mi chodzić spokojnie na max;] ale chce kupić pełną wersje i niewiem czy zaryzykować;/ bo boje się że to samo się stanie co w przypadku dema:( plisss doradzcie coś;] z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Nie wiem dlaczego wy macie takie problemy z tą gierką, jakoś mi chodzi bez problemowo ... Ok, pierwsze muszę wiedzieć jaki to komunikat ponieważ dużo jest komunikatów, potem wystarczy tylko przetłumaczyć na język ojczysty o będzie wiadomo w czym problem, ale teraz nie mogę ci powiedzieć o co dokładnie chodzi i jak ten problem naprawić ponieważ nie widziałem twojego komunikatu. Popatrz na powyższe posty, wiele użytkowników narzekało, być może tam jest rozwiązanie twojego problemiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy to odpowiedni dzial ale innego nie moglem odkoszukac. Czy ci z was ktorzy zamowili ed. kol UT3 dostali juz w swoje rece bo u mnie jest napisane ze wyslano 10 gru i do tej pory ni widu nie slychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:26, bokoyeb napisał:

NIe wiem czy to odpowiedni dzial ale innego nie moglem odkoszukac. Czy ci z was ktorzy zamowili
ed. kol UT3 dostali juz w swoje rece bo u mnie jest napisane ze wyslano 10 gru i do tej pory
ni widu nie slychu.

dziwne powinna już dojść no ja mam tylko ep. i mi dzis przyszła wiec jak nie dzis to jutro pewnie dojdzie
z tego co doczytałem sie na forum ludzie juz maja ut3 ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować