Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard usuwa wsparcie dla innych języków dla rosyjskich kluczy do Diablo III

120 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2012 o 18:18, Gzyp_666 napisał:

Heh, widzę że Blizz ostro pogrywa :) najpierw bany na singleplayer, teraz karanie ludzi
za kupowanie tam gdzie taniej...no no no


Po pierwsze, jaki singleplayer?
Po drugie - zależy jak kupowali, bo jeśli na przykład specjalnie zmieniali IP, żeby mieć dostęp do rosyjskiego rynku to jak najbardziej powinni być ukarani za takie praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:24, NeroNarmeril napisał:


Po pierwsze, jaki singleplayer?
Po drugie - zależy jak kupowali, bo jeśli na przykład specjalnie zmieniali IP, żeby mieć
dostęp do rosyjskiego rynku to jak najbardziej powinni być ukarani za takie praktyki.

We wcześniejszym newsie na gram był tekst o całkowitym banowaniu kont graczy, którzy cheatują po multiku.
Ja rozumiem banować muli oszustom. Ale żeby singiel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że jest tańsza, to usunęli wsparcie dla innych języków. Inaczej niż np. nasza, gdzie trzeba było płacić pełną cenę. Z drugiej strony ciekawe jak tak blokada wygląda, czy po prostu nie mają na kontach z zarejestrowanymi tymi kluczami wyboru klienta do ściągnięcia (a i rosyjskie klient nie ma w menu zmiany języka), czy też mogą sobie gdzie indziej pobrać identycznego angielskiego klienta i normalnie się logować przez niego swoim kontem. Chyba, że to inny system i wykrywane jest to na poziomie konta gry, jakim się logują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:28, NeroNarmeril napisał:

> Ja rozumiem banować muli oszustom. Ale żeby singiel?

Fajno, tylko w Diablo nie ma stricte singla...

Fajno, że fakt dołącznia graczy do Twojej rozgrywki jako opcji, a nie konieczność nie czyni również gry stricte wieloosobowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:18, Gzyp_666 napisał:

Heh, widzę że Blizz ostro pogrywa :) najpierw bany na singleplayer, teraz karanie ludzi
za kupowanie tam gdzie taniej...no no no


diablo nie ma singla i miesiące przed premierą już o tym mówiono, ale tacy jak Ty nigdy tego do wiadomości nie przyjmą i będą trollować dla własnej perwersyjnej przyjemności w nieskończoność...

co do samego newsa: hmmmm... zapowiedz zmian ? Wersje RU+multi lang gier AAA też można taniej kupić w rosyjskich sklepach internetowych (mówie o kluczach steam, w 100% sprawnych).

Ale o kluczach przeznaczonych tylko dla rynek RU (dużo tańszych) była już mowa przy premierze SC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:31, Arcling napisał:

Chyba, że to inny system i wykrywane jest to na poziomie konta gry, jakim
się logują.


Jak próbują grać na innej wersji językowej niż rosyjska to dostają błąd w trakcie logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:18, Gzyp_666 napisał:

teraz karanie ludzi
za kupowanie tam gdzie taniej...no no no


Tylko D3 jest tam tańsze właśnie dlatego, że jest limit wersji językowej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard to Activision duzo się zmieniło.. syf i tyle ;/ szkoda że ja się dałem nabrać na to. (na jego produkt bo wersje mam kupioną w Polsce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:51, Kafar napisał:

Blizzard to Activision duzo się zmieniło.. syf i tyle ;/ szkoda że ja się dałem nabrać
na to. (na jego produkt bo wersje mam kupioną w Polsce).


Kiedy do was matołki dotrze, że Blizzard to nie Acti, a większościowym udziałowcem Blizz-Acti jest Vivendi, właściciel Blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:59, czopor napisał:

Kiedy do was matołki dotrze, że Blizzard to nie Acti, a większościowym udziałowcem Blizz-Acti
jest Vivendi, właściciel Blizzarda...


do nich nigdy, już miałem przeklejać linki z informacjami o udziałach, ale stwierdziłem, że szkoda czasu - i tak nie dotrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:24, NeroNarmeril napisał:

Po drugie - zależy jak kupowali, bo jeśli na przykład specjalnie zmieniali IP, żeby mieć
dostęp do rosyjskiego rynku to jak najbardziej powinni być ukarani za takie praktyki.


Dlaczego? Bo Blizz uznał, że jak ich stać to mają płacić więcej? A niech się w oko pocałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować