Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za zdobyte osiągnięcia w grach na Xboksa 360 otrzymamy Microsoft Points

22 postów w tym temacie

Adam Berlik

Microsoft planuje wprowadzenie nowego systemu nagród na Xboksie 360. Z nieoficjalnych informacji wynika, że gracze, którzy odblokują pewne osiągnięcia w grach, mogą liczyć bonusy nowego rodzaju. Może MSP?

Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalnie: za zdobyte osiągnięcia w grach na Xboksa 360 otrzymamy Microsoft Points" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś o tym pomyślał. I faktycznie, głupio byłoby zarobić na czymś takim jak "rozpocznij grę", albo "zmień jedną naklejkę na samochodzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za zrobienie 100% achievementów w Mass Effect 1 powinni obsypać złotem, tę grę trzeba przejść w całości minimum 3 razy w tym na Insanity, żeby zdobić wszystkie acziki. I w Assassins Creed za zebranie flag/piór/whatever.
Jakie najbardziej hardcorowe achievementy udało wam się odblokować? Wiem, że te co podałem to i tak bułka z masłem w porównaniu do niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie to takie piękne jak się zdaje. Masa ludzi ma tony MSP. Ale fajnie by było jakby dało się za to grę kupić :p bo tak w sumie to zarówno MSP i trofea na PSN są bezsensowne totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Punkty za trofea będzie można przeznaczyć na takie bzdety jak ubrania dla avatara czy obrazki gracza. Nie liczę nawet, że za zebrane punkty kupię sobie jakąś grę, ale wszystko jest pewnie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 08:39, cHICEK napisał:

Na pewno nie będzie to takie piękne jak się zdaje. Masa ludzi ma tony MSP. Ale fajnie
by było jakby dało się za to grę kupić :p bo tak w sumie to zarówno MSP i trofea na PSN
są bezsensowne totalnie.

Narazie bezsensowny jest twoj post. Mylisz MSP z Game Score.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 08:27, vervurax napisał:

Za zrobienie 100% achievementów w Mass Effect 1 powinni obsypać złotem, tę grę trzeba
przejść w całości minimum 3 razy w tym na Insanity, żeby zdobić wszystkie acziki. I w
Assassins Creed za zebranie flag/piór/whatever.

Gdzie tam 3 razy - ja przeszedłem Mass Effect, jeśli się nie mylę, 6-7 razy pod rząd,
aby w pełni zdobyć osiągnięcia za granie wszystkimi klasami postaci. Co przy Mass
Effect 2 było niezłym przegięciem - tutaj wystarczy 2-3 razy (i nawet widać, ile brakuje
"użyć" do zdobycia osiągnięcia)...
Co do tematu: zanosi się na "ciułanie" punkcików, bo nie sądzą, że zdobędzie się ich wystarczającą ilość
na zakup chociażby ciekawego DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 09:25, Xardasi napisał:

> Na pewno nie będzie to takie piękne jak się zdaje. Masa ludzi ma tony MSP. Ale fajnie

> by było jakby dało się za to grę kupić :p bo tak w sumie to zarówno MSP i trofea
na PSN
> są bezsensowne totalnie.
Narazie bezsensowny jest twoj post. Mylisz MSP z Game Score.


Drobne przejęzycznie to wszystko. Wstaliśmy lewą nóżką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 09:26, YaReX napisał:

> Za zrobienie 100% achievementów w Mass Effect 1 powinni obsypać złotem, tę grę trzeba

> przejść w całości minimum 3 razy w tym na Insanity, żeby zdobić wszystkie acziki.
I w
> Assassins Creed za zebranie flag/piór/whatever.
Gdzie tam 3 razy - ja przeszedłem Mass Effect, jeśli się nie mylę, 6-7 razy pod rząd,
aby w pełni zdobyć osiągnięcia za granie wszystkimi klasami postaci. Co przy Mass
Effect 2 było niezłym przegięciem - tutaj wystarczy 2-3 razy (i nawet widać, ile brakuje
"użyć" do zdobycia osiągnięcia)...
Co do tematu: zanosi się na "ciułanie" punkcików, bo nie sądzą, że zdobędzie się ich
wystarczającą ilość
na zakup chociażby ciekawego DLC...

Prawda, w ME2 zrobiłem calaka za drugim przejściem postacią importowaną z 1.
Tych punkcików to też myślę, że dużo nie będzie, jak dadzą 160MSP za niezbyt łatwego calaka to będzie sporo. W końcu 80MSP to wg ich taryfy $1, więc nie sądzę, żeby sypali tymi punktami na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile MSP dostanie się za zrobienie "Na poważnie 3.0" z GoW3 - według TrueAchievments najbardziej hardcorowy achiv 2011. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poweidzcie mi, gdzie w zdaniu "Coming Fall: a new way to earn Rewards based on your Achievements!" znajduje się informacja o tym, że za osiągnięcia dostaniemy MSP? Nagrody, tak, ale MSP, nie. Nagrodami mogą być np. przepustki do bet gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@akodo_ryu
Takie coś odpada ze względu, że drastycznie spadłby by dochody dla MS i twórców gry za DLC. Natomiast jakieś symboliczne MSP, przynajmniej w połowie przypadków wydawane byłby na bazety (typy itemu dla avatara), których gracze normalnie by nie kupili.
Spójrz na taką logikę:
Teraz: "Nie che mi się kupować punktów za 40zł, a potem wydać równowartość ok. 10zł z tej puli na hełm dla awatara (albo strzałę w kolanie ;) )."
Później: "Oooo... ubiorę sobie avatara w hełm, w sumie mam wystarczającą ilosć MSP za free, bo zdobyłem odpowiednie achivy, więc co mi szkodzi. Dzięki Ci Microsoft!! Kocham Was, bo mam fajny hełm na avatarze za free."

Wszystko co jest za darmo jest realizwane w myśl: Niech Nas klient jak bajbardziej kocha i uważa, że jesteśmy super. Ale jak najmniejszą stratą zysków dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że już całkiem dawno czytałam informację na ten temat. Moim zdaniem tego raczej nie zrobią, bo Microsoft straci dużo pieniędzy na obdarowywanie użytkowników ich walutą w XBL... Do tego firmy tworzące gry będą też z tego coś miały, bo ludzie będą chcieli mieć więcej MS Points ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo.Jeśli w grze jest do uzbierania 1000 pkt. to pewnie za odblokowanie wszystkich achievementów byłoby z tego może 10% czyli 100MSP (pół piosenki do Guitar Hero).Pod warunkiem, że Microsoft nie dogadał by się z deweloperami i cena gry nie byłaby powiększona o te pare złotych.A co z tymi, którzy mają już natargane po kilkadziesiąt tysięcy? Ogólnie pomysł jest fajny, ale powinien ruszyć wraz z premierą konsoli lub z nową generacją konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 10:00, Dragoon1 napisał:

Poweidzcie mi, gdzie w zdaniu "Coming Fall: a new way to earn Rewards based on your Achievements!"
znajduje się informacja o tym, że za osiągnięcia dostaniemy MSP?

Fakt... znaczy, Gram.pl jak zwykle wie pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować