Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard wprowadzi limity do Diablo III by wyeliminować boty

60 postów w tym temacie

farma goblina jest kompletnie nieopłacalna. Lepiej farmić elity barbem - zabijasz je w 15 sekund na akcie 2inferno a z 5nv masz lepsze dropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt słaba i zbyt późna zmiana, abym już teraz wrócił do D3 - czekam na coś co naprawdę będzie warte poświęcenia czasu temu produktowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 09:45, Pajonk78 napisał:

Zbyt słaba i zbyt późna zmiana, abym już teraz wrócił do D3 - czekam na coś co naprawdę
będzie warte poświęcenia czasu temu produktowi...


Nie wiem jak taka zmiana mogłaby wpłynąć na powrót kogokolwiek do diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czyli w Diablo 3 też mogę dostać bana jak w Diablo 2 za to że za często i za szybko robiłem MF-run na Mefie ? Nice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 10:09, Kruk-Baenre napisał:

A gdzie podziały się zapewnienia Blizza że BN v2 będzie wolny od botów i cheatów?


Tytuł gry sieciowej która nie botów, cheatów i link do tej niby deklaracji blizzarda poproszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że coś robią, ale ekonomia w tej grze już leży. AH miał być strzałem w dziesiątkę, a okazał się jedynym źródłem dobrych itemów za którze trzeba płacić w milionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...będzie mógł zgłosić problem i wyjaśnić, ile gier utworzył i w jakim celu."

Ja pier**le kupujesz grę za 200 zł która jest niedorobiona (brak pvp, lagi, początkowy brak domu aukcyjnego i inne błędy) i jeszcze masz się tłumaczyć z tego czemu grasz tak a nie inaczej. Jeszcze trochę i będą kazali tłumaczyć się graczom czemu tyle grają w ogóle w ich gry i przez to obciążają serwery i dają im tylko więcej roboty powinni zakupić produkt ale go najlepiej nie używać wtedy nie będą mieli problemów z ich działaniem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału nie było, i z pewnością w D3 nigdy nie będzie, ja już dawno porzuciłem ten produkt, kampania może i w porządku. Ale bez przesady, nie mam zamaru grać 24h/7 dla lepszego gear''u. (A i mój nie jest najgorszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka z botami zwykle uderza w zwykłych graczy. Przecież ktoś kto napisał bota doda tylko kilka linijek odnośnie czasu przerwy pomiędzy tworzeniem kolejnej gry i po sprawie. Cała ta walka z botami to pic na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 10:49, Rzezim napisał:

Walka z botami zwykle uderza w zwykłych graczy. Przecież ktoś kto napisał bota doda tylko
kilka linijek odnośnie czasu przerwy pomiędzy tworzeniem kolejnej gry i po sprawie. Cała
ta walka z botami to pic na wode.


I przynajmniej tyle wystarczy ;] Zawsze coś ;]
Lepsze to niż non-stop walenie exploitami bez żadnego delaya, póki DDoS nie dopadnie serwera.

Jeśli limit sesji będzie rozsądny - ryncami i kopytami jestem za ;D Ba! Dlaczego dopiero teraz?! Niech sypią bany, byle nie nerfili MF i GF, bo obecne dropy to jest kompletna żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 10:40, Fang napisał:

Ja pier**le kupujesz grę za 200 zł która jest niedorobiona (brak pvp, lagi, początkowy
brak domu aukcyjnego i inne błędy) i jeszcze masz się tłumaczyć z tego czemu grasz tak
a nie inaczej. Jeszcze trochę i będą kazali tłumaczyć się graczom czemu tyle grają w
ogóle w ich gry i przez to obciążają serwery i dają im tylko więcej roboty powinni zakupić
produkt ale go najlepiej nie używać wtedy nie będą mieli problemów z ich działaniem…


1. przepłaciłeś - Twoja wina
2. wiedziałeś, ze po premierze nie bedzie pvp - Twoja wina
3. wiedziałeś, ze na początku nie bedzie AH - Twoja wina
4. pokaż mmo (tak należy traktować w kwestiach obciążenia d3) które nie zaliczyło faila przy premierze :] Jak się nie spodziewałeś problemów z logowaniem i DCków to jesteś cholernie naiwny ;)

Czy jestem w stanie minimalnie pocierpieć (tylko do kilku achivmentów potrzebujesz intesywnych relogów) dla ograniczenia skuteczności botów ? Tak.

co do newsa:

Wczoraj farmiłem kamień dusz u kupca do achivmenta - relog co jakies 20 sekund i tak z 50 razy, pewnie po tych zmianach musiałbym się tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 10:49, Rzezim napisał:

Walka z botami zwykle uderza w zwykłych graczy. Przecież ktoś kto napisał bota doda tylko
kilka linijek odnośnie czasu przerwy pomiędzy tworzeniem kolejnej gry i po sprawie. Cała
ta walka z botami to pic na wode.


jak często się relogujesz, że to w Ciebie uderza ? Kilkaset razy na godzine ? hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować