Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2009 o 23:00, Hartus napisał:

Dwa trony mogły by już spaść do KK :/ Z nowego rzutu nic mnie nie interesuje. No może
tylko tą Twierdzę 2 wypróbuje.


Na Timsofcie wróbelki ćwierkały, że to będzie pod koniec marca, ale przestały. Ubisoft pożarł się z Cenegą o te Dwa Trony (dziwne, bo pozostałe PoPy są w sprzedaży), nie wiadomo, czy i czy w ogóle to trafi do ponownej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 23:22, Alruhn napisał:

czy w "Kolekcja Klasyki" jest gra Hitman 1 , 2 , 3 w jednym paku ?.
grałem w nie 4 lata temu i sprzedałem , i znów mi się chce w nie grać :P

dzięki xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2009 o 22:50, dave03 napisał:

Ja będąc wczoraj w Empiku widziałem premierówkę (z tego co pamiętam to na foli znajdowała
się tylko stosowna naklejka) w tej gry w cenie 25zł. Wydaje mi się że Cenega póki co
chce się pozbyć tych właśnie edycji i dopiero wtedy zrobią "dodruk" z logo Kolekcja Klasyki.
W takim wypadku nie ma chyba na siłę szukać drugiej gry żeby tylko co zamówić, a po prostu
wybrać się do sklepu.

Dzisiaj byłem w Empiku i rzeczywiście widziałem tam Enemy Territory: Quake Wars w wydaniu ''''prawie'''' premierowym w cenie 25 złotych, więc sobie jedną sztukę kupiłem. Dlaczego ''''prawie'''' ? Ano dlatego, że pudełko może i jest premierowe, ale zawartość już mniej. ;) W środku oprócz płyty z grą z premierowym nadrukiem, jest też druga płyta: ''''Płyta Dodatkowa'''' (a na niej poradnik, instrukcja i łatka 1.5) z nadrukiem i kolorystyką typową dla płyt z KK. Pewnie ludzie z Cenegi byli zmuszeni trochę poszperać w zawartości tychże pudełek, żeby gracz który to kupi nie tylko dostał dodatkową płytkę, ale też żeby nie dostał w Kompanii Graczy 100 punktów zamiast 25. ;P

Jeszcze raz dzięki za cynk. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 15:02, Dark_Sebat napisał:

Dzisiaj byłem w Empiku i rzeczywiście widziałem tam Enemy Territory: Quake Wars w wydaniu
''''prawie'''' premierowym w cenie 25 złotych, więc sobie jedną sztukę kupiłem.


Z tego co czytałem to miałbyś te 100 punktów, chyba, że coś się zmnieniło.
Cytat z innego forum
"Nie wiem czy ktoś już wspomniał ale quake z kk jest sprzedawany jako premierówka .Ale co najlepsze punkty do kompani graczy tez w wersji premierowej czyli nie 25 a 100 punktów wiem bo przed chwilą nabyłem i zarejestrowałem i dostałem 100 punktów.Jak dla mnie tak mogły by wyglądać tanie serie zawartośc premierowa tylko z naklejką na folii "kolekcja klasyki poleca" a zapomniałem dodać że w środku oprócz premierowej płytki płytka o wyglądzie tej z kk z patchami i poradnikiem jest jeszcze książeczka i ulotka dotycząca sterowania .
Źródło
http://markolf.pl/forum/viewtopic.php?p=198678#198678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za tydzień kolejne urodzinki serii, a o nowych tytułach ani widu, ani słychu :| Wygląda więc na to że będą to pierwsze urodziny KK przy okazji których nie zostanie wydany żaden nowy tytuł. Szkoda, bo bardzo liczyłem na to że końcu pojawi się w niej PoP: Dwa Trony i Battlestations: Midway .

Sarinew --->

Sprawa już chyba dawno nie jest aktualna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 14:22, dave03 napisał:

Już za tydzień kolejne urodzinki serii, a o nowych tytułach ani widu, ani słychu :| Wygląda
więc na to że będą to pierwsze urodziny KK przy okazji których nie zostanie wydany żaden
nowy tytuł. Szkoda, bo bardzo liczyłem na to że końcu pojawi się w niej PoP: Dwa Trony
i Battlestations: Midway .

Sarinew --->

Sprawa już chyba dawno nie jest aktualna :P



szkoda też, że zadnego konkursu nei będzie. przydałby się jakiś z dobrymi nagrodami w dużej ilości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojna głowa. Bardzo możliwe, że o nowych tytułach dowiemy się z reklamy w nowym CDA. Na razie nie ma co panikować. :)

Dnia 08.05.2009 o 14:22, dave03 napisał:

Sarinew --->
Sprawa już chyba dawno nie jest aktualna :P

Zgadza się. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 15:14, Dark_Sebat napisał:

Spokojna głowa. Bardzo możliwe, że o nowych tytułach dowiemy się z reklamy w nowym CDA.
Na razie nie ma co panikować. :)

Panikować nie panikuję, ale na jakiś rzut bardzo liczyłem zwłaszcza, że ostatnio coś jest kiepsko z tanimi seriami (w sensie że stosunkowo kiepskie gry się w nich pojawiają). A na reklamy w CDA jakoś specjalnie bym nie liczył, bo w ostatnim czasie zwykle przecieki w necie pojawiały się wcześniej niż w pismach. Na dodatek do 15 został już tylko tydzień a nowe rzuty zwykle ujawniane były znacznie wcześniej żeby każdy mógł trochę kasy odłożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Może ten aktualny urodzinowy zrzut nie będzie taki urodzajny jak rok temu i dlatego nie chcą się nim przed wcześnie chwalić. A może będzie wręcz odwrotnie. Tylko nielicznie to wiedzą, pożyjemy zobaczymy, ale nie wierzę żeby Cenega strzeliła sobie w stopę nie dając żadnego urodzinowego zrzutu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że cenega ma urodziny to nie znaczy że będę jakieś super gry. Urodziny to nie powód do wydanie super gier. Może będzie jakoaś promocja, kup 3 gry a 4 dostaniesz gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 10:18, xD_ominik napisał:

To że cenega ma urodziny to nie znaczy że będę jakieś super gry. Urodziny to nie powód
do wydanie super gier. Może będzie jakoaś promocja, kup 3 gry a 4 dostaniesz gratis.


To nie Cenega ma urodziny tylko Kolekcja Klasyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma żadnego info na temat urodzin (Nowy rzut? Promocje?)... Ja mam tylko nadzieję, że wszystko z Cenegą jest w porządku i nie zamierza rezygnować z tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 16:05, LESZ3u napisał:

Szkoda, że nie ma żadnego info na temat urodzin (Nowy rzut? Promocje?)... Ja mam tylko
nadzieję, że wszystko z Cenegą jest w porządku i nie zamierza rezygnować z tej serii.


Z najpopularniejszej (obok Extra Klasyki) serii gier w Polsce? Musieliby być samobójcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 10:18, xD_ominik napisał:

To że cenega ma urodziny to nie znaczy że będę jakieś super gry. Urodziny to nie powód
do wydanie super gier.


Pewnie że to żaden powód, ale jak na razie to co roku było coś nowego.

Dnia 11.05.2009 o 10:18, xD_ominik napisał:

Może będzie jakoaś promocja, kup 3 gry a 4 dostaniesz gratis.


Wolałbym raczej kup dwie a weź trzy. Jakby nie patrzeć to za te trzy tytuły by trzeba było zapłacić 75zł i nie jest to wcale tak mało, zwłaszcza że akurat u mnie też by się pojawił jakie gry wybrać, bo to co chciałem mieć z KK to już w większości mam, a kupowanie czegoś nie siłę się byle tylko skorzystać z tej promocji mi się tu nie kalkuluje.

LESZ3u --->
>Ja mam tylko nadzieję, że wszystko z Cenegą jest w porządku i nie zamierza rezygnować z tej serii.

A niby dlaczego by mieli z niej rezygnować? Owszem jest kryzys, ale wątpię aby Cenega zdecydowała się na taki ruch, bo gry z KK mają pewnie lepszą sprzedaż niż Super$eller czy Premium Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 16:16, dave03 napisał:

Pewnie że to żaden powód, ale jak na razie to co roku było coś nowego.

Wiem że co roku dają coś nowego, ale dadzą to co mają akurat stare a nie będą wybierać super tytuły.

Dnia 11.05.2009 o 16:16, dave03 napisał:

Wolałbym raczej kup dwie a weź trzy. Jakby nie patrzeć to za te trzy tytuły by trzeba
było zapłacić 75zł i nie jest to wcale tak mało, zwłaszcza że akurat u mnie też by się
pojawił jakie gry wybrać, bo to co chciałem mieć z KK to już w większości mam, a kupowanie
czegoś nie siłę się byle tylko skorzystać z tej promocji mi się tu nie kalkuluje.

Też bym wolał kup 2, weź 3 gry. Ale czas kryzysu nadszedł więc taką trochę gorszą promocję wymyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodziny Kolekcji Klasyki już dawno minęły, a żadne nowe gry się nie pojawiły, niestety Cenega całkowicie zawaliła sprawę... Czyżby Cenega zaczęła zamieniać się w drugie CDP ?
Oby jednak jeszcze przed wakacjami jakiś nowy zrzut się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 12:50, Dark_Sebat napisał:

Urodziny Kolekcji Klasyki już dawno minęły, a żadne nowe gry się nie pojawiły, niestety
Cenega całkowicie zawaliła sprawę...


heh, A jeszcze niedawno mnie tak uspokajałeś i byłeś przekonany iż coś się jednak pojawi :P

>Czyżby Cenega zaczęła zamieniać się w drugie CDP ?

Co jak co, ale jak ten rzut miałby wyglądać jak te ostatnie CDP w najtańszym segmencie to nawet lepiej że nic nie dali ;) Tym niemniej trochę dziwna sprawa, bo jak wchodzę na stronę serii to moim oczom ukazuje się art z PoP: Dwa Trony a gry w tej serii jak nie było tak nie ma. No i wg strony w serii nie ma jeszcze Battlestations Midway a ja ją już w sklepie widziałem. Cóż, najważniejsze że ta gra jest, bo na nią czekałem :)

Dnia 20.05.2009 o 12:50, Dark_Sebat napisał:

Oby jednak jeszcze przed wakacjami jakiś nowy zrzut się pojawił.

Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować