Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek-blitek

Kolekcja Klasyki

2252 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2010 o 16:47, Budyn napisał:

Czy Bioshock wydanie z Kolekcji Klasyki będzie działać na Windows 7?

A dlaczego miałby nie działać? Szczególnie, jeśli będzie to Siódemka 32 bitowa. Jak na Viście 64 bitowej chodzą praktycznie wszystkie gry (w tym Bioshock), to i na Siódemce pójdą też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2010 o 16:46, jakubcjusz napisał:

Mam pytanie dot. Bioshocka w KK - czy ta wersja posiada jakieś irytujące zabezpieczenia
(StarForce, konieczność rejestracji przez Net), czy można bezpiecznie kupić?


Patch to zniósł. Na 99% nie będzie zabezpieczeń, oprócz pewnie wkładania DiWiDika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 19:49, Mateuszencjowaty napisał:

Patch to zniósł. Na 99% nie będzie zabezpieczeń, oprócz pewnie wkładania DiWiDika


To super wiadomość - wkładanie DVD do napędu to nie taki problem ( choć zawsze lepiej bez ;) ), ale przynajmniej żaden StarForce nie będzie mi się wciskał do systemu.

Ale jak ktoś będzie już miał, to prosiłbym o potwierdzenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić, ale patch zniósł chyba tylko limit instalacji. Aktywacja przez internet chyba nadal jest konieczna.
Lepiej jednak poczekać, aż jakiś właściciel BS z PKK się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 08:51, karolekx23x napisał:

sam jestem wszoku ze Bioshock za taką kase ale szok ozywiscie pozytywny mapewno kupie
miła niespodzianka

moze naucys sie wrescie po polskiemu muwic?
A co do Bioshocka to kupię teraz na 100%! Tylko w innym opakowaniu, bo to pomarańczowe to obciachowe jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam już odłożoną wersje Metal Box BioShocka, a do samej gry podszedłem zaraz po premierze i odrzuciła mnie teraz chcę w nią zagrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Box nie kupię, bo rdzewieje:D
Ale taki z premium Games byłby dobry (Na allegro cztery dychy) a potem kupię Obliviona z Premium games, więc wiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliviona to ja mam z supersellera ;D Takie małe pytanie czy w PKK wyszedł może jakiś Silent Hunter ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem Bioshocka z Kolekcji Klasyki, ściągnął się patch, wpisałem kod rejestracyjny, zainstalowałem spolszczenie, odpalam, pojawia się okienko z logo Bioshock, czekam na odpalenie się gry i... nic. W nieskończoność mógłbym czekać, ale wolałem zapytać na forum co może być tego przyczyną?
Dosyć pilne, bo płyta w napędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lipa i to totalna. Nie dość, że cena wzrosła o 5 złotych, to jeszcze tytuły niezbyt interesujące.
Oby Cenega na nadchodzące urodziny KK tym razem przygotowała coś ciekawego dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować