Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Pfff, pewnie, a to kochane CDP ile razy spartoli gre to daje newsy z przeprosinami na głównej stronie? Rzadko, a jeśli już da to minie z dwa tygodnie kiedy graczy już szlag totalnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:09, xbit71 napisał:

szukasz problemu tam, gdzie go nie ma...;(

Nie zgadzam się z Tobą, ja mam na to inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:09, xbit71 napisał:

szukasz problemu tam, gdzie go nie ma...;(

Chyba się mylisz. Facet w paru zwięzłych słowach zawarł całe rozgoryczenie klientów (i nie tylko) Cenegi. Pojechał mocno, ale inaczej się już nie da. Choć z drugiej strony czego można oczekiwać po firmie tak zagrywającej... Szczerze powiem, że mają na swoim koncie wydanych kilka fajnych przygodówek i parę innych gierek, które sobie skompletuję jeszcze. I może lepiej by było, aby już nie ośmieszali się z tym KGC, albo innymi równie udanymi pomysłami i po prostu wydawali te gierki. To im jeszcze wychodzi moim zdaniem. To wszystko, bo nic więcej już dodać nie można :/

A problem to Cenega ma przeogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:13, Mistic napisał:

Pfff, pewnie, a to kochane CDP ile razy spartoli gre to daje newsy z przeprosinami na głównej
stronie? Rzadko, a jeśli już da to minie z dwa tygodnie kiedy graczy już szlag totalnie trafia.


O ile pamiętam zawsze dawali newsy, że premiera danej gry jest opóźniona z różnych przyczyn np technicznych w celu poprawienia jakości produktu tak jak np: Gothic3, Dark of Messiah, poszukaj sobie w archiwum newsów :-)
Nie opowiadaj nieprawdziwych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 17:49, b.raff napisał:

> - Klub wystartuje bardzo szybko

Najlepiej niech jutro wystartuje, na razie bez nagród, załóżcie sobie nareszcie porządne forum
i bądźcie normalną firmą, a nie jakimś zwykłym pasożytem na konkurencyjnym forum :/


Miły bumelancie - jesteśmy normalną firmą i walczymy jak się da na złym rynku ;) Będa różne rzeczy nie tylko forum ale to musi potrwać.

Dnia 30.03.2007 o 17:49, b.raff napisał:

Z Twoich przeprosin jestem niezadowolony, są zrobione po łepku, takie przeprosiny, to są żadne
przeprosiny, po prostu rozmycie tematu, że teraz niby jest już dobrze. Właściwie to tam nie
ma żadnych przeprosin, zero skruchy i zero honoru.


Nie były to oficjalne przeprosiny. Takowe pewnie pojawią się na stronie. Ale to tak naprawdę decyzja szefa a nie moja.

Dnia 30.03.2007 o 17:49, b.raff napisał:

> Informacja o wyzerowaniu kont jest bzdurą

Bzdurą czy nieprawdą? A może bzdurną prawdą... Wysławiać się też zbyt poprawnie nie
umiecie... :-(


Nie każdy jest mistrzem słowa pisanego tak jak Ty

Dnia 30.03.2007 o 17:49, b.raff napisał:

Ja bym tak nie piał z zachwytu, że ktoś z Cenegi się odezwał i od razu achy i ochy.
Dla CDP nie byliście tak wyrozumiali...
Tylko leciały codziennie tasiemce na całe strony, aż do znudzenia.
A teraz te same osoby nie chcą w ten sam sposób ocenić Cenegi tylko skomlą, cytuję:

Trzeba było poczekać na wyjaśnienie sytuacji, a nie rzucać oszczerstwa. Widać, że to nie
było działanie Cenegi...


Widzę że na forum jesteś od niedawna polecam poczytać wszystkie tematy nt. CDP i Cenegi. I My i CDP ma wpadki które są odopowiednio komentowane na forum i uwierz mi czasami nasze wpadki miały po kilka stron komentarzy

Dnia 30.03.2007 o 17:49, b.raff napisał:

Jakby na to nie spojrzeć była to wina Cenegi, bo zaniedbała swoje obowiązki, nie dopilnowała
swoich spraw przez co klienci zostali wprowadzeni w błąd, zdenerwowali się, że odbierze im
się punkty i nikt nie udzielił satysfakcjonujących przeprosin, ani dokładnych wyjaśnień, po
prostu wszystko zniknęło jak kamfora, byłeś widziałeś, to się przewidziałeś, bo teraz tu
już nic nie ma


Myślę że osoby które sa na forum już wiedzą co się stało teraz czekamy na oficjalne info.

Dnia 30.03.2007 o 17:49, b.raff napisał:


Myślę, że przede wszystkim od razu powinno ukazać się coś na stronie głównej Cenegi, ale teraz
to już za późno skoro do tej pory nikt już nie przeprosił to klienci nie będą czekali wieczność,
na chociażby drobny objaw skruchy i wyrażenia żalu za to co się stało. Tak jak już pisałem
świadczy to jaka jest to firma, jednym słowem niekulturalna, niefachowa i mało przejmująca
się klientami. Jednym słowem wstyd i hańba!


Patrz wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy nie uważasz, iż to że teraz tak będziecie marudzić nic nie zmieni tylko zmieni nasz stosunek do tej firmy na taki, że jak będzie Klub Gracza, to kompletnie nie będziemy mieli ochoty wydać uzbieranych punktów.
Mówię, czekajcie cierpliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:16, b.raff napisał:

O ile pamiętam zawsze dawali newsy, że premiera danej gry jest opóźniona z różnych przyczyn
np technicznych w celu poprawienia jakości produktu tak jak np: Gothic3, Dark of Messiah


Oh, dawali info o przesunięciu premiery? Jak miło. Szkoda, że info o tym, że wydanie gry jest spartolone, bądź przesyłka się opóźni w zdecydowanej większości przypadków nie pojawiało się wcale albo z baaardzo dużym opóźnieniem. Gdy spora część graczy nie mogła spokojnie grać w Spellforce 2 to nikt publicznie nie próbował uspokoić rozwrzeszczanego tłumu (bo jak można zachować spokój, skoro spolszczenie dobrze działa tylko na jednej rozdzielczości, mimo, że na połowie kompów zabezpieczenie płyty się gryzie....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:16, nathanadler napisał:

Miły bumelancie - jesteśmy normalną firmą i walczymy jak się da na złym rynku ;) Będa różne
rzeczy nie tylko forum ale to musi potrwać.


Bumelant w komunie był bohaterem, bo dzielnie walczył o wolność dla ojczyzny, nazywano go w ten sposób, ale wszyscy wiedzieli o co chodzi :-)
Po drugie nie ładnie nathanadler zwracać się do kogoś po statusach, ja do Ciebie nie zwracam się "Drogi Brygadzisto" tylko piszę do Ciebie po nicku :-)
Status straciłem przez przypadek i go odpracuję, nie złamię się wcale :)

Dnia 30.03.2007 o 18:16, nathanadler napisał:

Nie każdy jest mistrzem słowa pisanego tak jak Ty


Czy ja wiem... Jak byś chciał to też byś potrafił, potrzebne są tylko chęci i dobra wola :)

Dnia 30.03.2007 o 18:16, nathanadler napisał:

Nie były to oficjalne przeprosiny. Takowe pewnie pojawią się na stronie. Ale to tak naprawdę decyzja szefa a > nie moja.


Trochę za późno w takich sytuacjach działa się od razu, a nie udaje się, że nic się nie stało. Powinno się wyjaśnić sprawę i przeprosić tego samego dnia, a przynajmniej przeprosić.
Po tygodniu to już spływa wszystko jak woda po gęsi, przez tydzień to już każdy się pogniewa.

Dnia 30.03.2007 o 18:16, nathanadler napisał:

Myślę że osoby które sa na forum już wiedzą co się stało teraz czekamy na oficjalne info.


Ale są też osoby, które nie są na forum i oni do dzisiaj nie wiedzą co się dzieje. Nie każdy potrafi znaleźć sobie temat na forum gram.pl z tytułem Klub Gracza Cenega...

Dnia 30.03.2007 o 18:16, nathanadler napisał:

Patrz wyżej


A zresztą nie chcę z Tobą pisać, nie jesteśmy równymi przeciwnikami, Ty jesteś pracownikiem Cenegi, a ja zwykłym młodym graczem. Napisałem tylko to co zauważyłem, były to moje spostrzeżenia i odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:26, Mistic napisał:

Oh, dawali info o przesunięciu premiery? Jak miło. Szkoda, że info o tym, że wydanie gry jest
spartolone, bądź przesyłka się opóźni w zdecydowanej większości przypadków nie pojawiało się
wcale albo z baaardzo dużym opóźnieniem. Gdy spora część graczy nie mogła spokojnie grać w
Spellforce 2 to nikt publicznie nie próbował uspokoić rozwrzeszczanego tłumu (bo jak można
zachować spokój, skoro spolszczenie dobrze działa tylko na jednej rozdzielczości, mimo, że
na połowie kompów zabezpieczenie płyty się gryzie....).


Ale wiesz nie trzymasz się tematu, to o czym piszesz, było zwykłym nieudanym wydaniem gry. A tutaj jest wielkie wydarzenie, Klub Gracza ma lada chwila wystartować, pewnie nawet niektóre dzieci spóźniły się do szkoły, by zaklepać sobie fajną nagrodę za swoje ciężko zdobyte punkty. A ty mi tutaj piszesz coś o grze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:32, b.raff napisał:

> Miły bumelancie - jesteśmy normalną firmą i walczymy jak się da na złym rynku ;) Będa
różne
> rzeczy nie tylko forum ale to musi potrwać.

Bumelant w komunie był bohaterem, bo dzielnie walczył o wolność dla ojczyzny, nazywano go w
ten sposób, ale wszyscy wiedzieli o co chodzi :-)
Po drugie nie ładnie nathanadler zwracać się do kogoś po statusach, ja do Ciebie nie zwracam
się "Drogi Brygadzisto" tylko piszę do Ciebie po nicku :-)
Status straciłem przez przypadek i go odpracuję, nie złamię się wcale :)


hihi zaczepka poskutkowała ;) Spoko chciałem coś sprawdzić. Przyjmij moje przeprosiny.

Dnia 30.03.2007 o 18:32, b.raff napisał:


> Nie każdy jest mistrzem słowa pisanego tak jak Ty

Czy ja wiem... Jak byś chciał to też byś potrafił, potrzebne są tylko chęci i dobra wola :)


Potrafię tyle że to co napisałem było sklecone bardzo szybko gdyż tak jak pisałem KG to nie moja działka dowiedziałem się co nie co i napisałem na forum

Dnia 30.03.2007 o 18:32, b.raff napisał:

> Nie były to oficjalne przeprosiny. Takowe pewnie pojawią się na stronie. Ale to tak naprawdę
decyzja szefa a > nie moja.

Trochę za późno w takich sytuacjach działa się od razu, a nie udaje się, że nic się nie stało.
Powinno się wyjaśnić sprawę i przeprosić tego samego dnia, a przynajmniej przeprosić.
Po tygodniu to już spływa wszystko jak woda po gęsi, przez tydzień to już każdy się pogniewa.

> Myślę że osoby które sa na forum już wiedzą co się stało teraz czekamy na oficjalne info.


Znowu wracamy do tematu o decyzyjności w firmie. Wolę jednak jako gracz iformację potweirdzoną. Sprawdzaliśmy czy ktoś z firmy maczał w tym palce. Na dodatek sytuacja naożyła się na inwentaryzację więc było ciężko cokolwiek sutalić jak połowy ludzi nie ma w firmie tylko kopią w magazynach :)

Dnia 30.03.2007 o 18:32, b.raff napisał:

Ale są też osoby, które nie są na forum i oni do dzisiaj nie wiedzą co się dzieje. Nie każdy
potrafi znaleźć sobie temat na forum gram.pl z tytułem Klub Gracza Cenega...


Zgadzam się i dlatego walczę o newsa na stronie.

Dnia 30.03.2007 o 18:32, b.raff napisał:


> Patrz wyżej

A zresztą nie chcę z Tobą pisać, nie jesteśmy równymi przeciwnikami, Ty jesteś pracownikiem
Cenegi, a ja zwykłym młodym graczem. Napisałem tylko to co zauważyłem, były to moje spostrzeżenia
i odczucia.


Rozumiem Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:47, Lesz3yk napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć bo chyba nie jestem w temacie. To KGC w końcu rusza???

Nawet najstarsi górale nie są tego do końca pewni :/. Ponoć rusza... "niedługo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiatm.
Czy Cenega ma w planach, albo było chociaż brane pod uwagę spolszczenie, a co najważniejsze wydanie w taniej wersji Dungeon Siege Legends of Aranna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2007 o 18:47, Lesz3yk napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć bo chyba nie jestem w temacie. To KGC w końcu rusza???

Rusza od dawien dawna, ale nie wiadomo czy kiedyś będzie to czas dokonany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 13:05, Deejay napisał:

Wiatm.
Czy Cenega ma w planach, albo było chociaż brane pod uwagę spolszczenie, a co najważniejsze
wydanie w taniej wersji Dungeon Siege Legends of Aranna?


nie mogę powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wydane przez was The Ship posiada Single Player? Bo zauważyłem, że ostatnio na Steam''ie się pojawił i jest oddzielnie płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwne relacje na tym forum ...


Ktoś : Kiedy start Klubu

Nath: Już wkrótce [ któryś z rzędu miesiąc ta śpiewka]
********

Ktoś: Czy cenega planuje wydać grę/łatkę/spolszczenie/LEK gry xyz ?

Nath:Nie mogę powiedzieć

******
Nath : Ty taki owaki !!!

Ktoś:Jak ty tak możesz

Nath: Przyjmij przeprosiny za tą zaczepkę

*****
Ktoś: Co tam było na stronie Cenegi

Nath: Nie wiem mamy ją słabą


I tak w kółko ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opracowałem własną teorię spiskową na ten temat! Nath przekazuje nam ukrytą treść, my mamy ją wchłonąć poprzez czytanie w kółko tego samego, aż nasz mózg zaprogramuje się tak, że od razu będziemy wchodzić na stronę Cenegi, a nie na stronę CDP! To podstęp, to straszne, to podłe, Cenega chce nas zapędzić w pułapkę! Nieeeee! Ja uciekam, nie mogę się dać ciemnej stronie mocy! Nieeee... ;P
A tak serio to kiedy stark klubu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować