Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_40cc455de62a2f9f7d9442997ea9c13d93854c669fe9455799cc2c7fda3a594f

Klub Gracza Cenega

3452 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 08:39, bartekadamus napisał:

Ehh... czy Wy też czekacie już ponad 2 tygodnie na te obiecane słuchawki ? To już się nudne
robi :D


To tak jak z tym czekaniem na start Klubu, a teraz juz Kompani Gracza ;p ale moze oni chcą by wszyscy juz znudzeni, nie oczekiwali ze ruszy i wtedy zaskakując, ogłoszą w końcu start z wielką pompą klubu ;)

A co do słuchawek jak część ludzi dostała to pozostali też dostaną... tylko moze "trochę" później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i wtedy zaskakując, ogłoszą w końcu start

Dnia 20.06.2007 o 11:39, Paoro napisał:

z wielką pompą klubu ;)

>
Opóźnienie jest już tak wielkie , że chyba nie muszą czekać z niespodzianką jeszcze dłużej.Jedyne , co klient tej firmy może od miesięcy odczuwać , to wielki niesmak , bo ciekawość skończyła się już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 11:57, KrzychW napisał:

Jedyne co klient tej firmy może od miesięcy odczuwać , to wielki niesmak , bo ciekawość skończyła
się już dawno.


Dokładnie. Całkowicie się z tobą zgadzam, to co oni robią z tą premierą klubu to naprawdę lepiej było by gdyby ogłosili to dopiero wtedy gdy widzieli by ze jest możliwość tego startu, najlepiej w dniu premiery, bo tak moze by znów im nie wyszło, a tak tracą wile w oczach klientów, którzy mogą byc jednak ostatnio zadowoleni z gier wydawanych przez nich (nie złe tłumaczenie większości gier), ale już te perypetie zwiazane z Kompanią Gracza to przesada. Z resztą jak CDP potrafił zrobić gram.pl to dlaczego Cenega która jest wydawcą konkurencyjnym już tego nie potrafi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:59, Be-Yacz napisał:

Tylko jedno pasuje do Cenegi... [*]

Takie nieprofesjonalizmu nie widziałem nawet w POLSKIEJ branży już dawno.


Czy to jest spam? Rozumiem, opinia opinią, ale taka opinia to jest praktycznie co drugi post w tym temacie. Rozumiem, że Cenega powinna ruszyć z tym swoim klubem, ale nic na siłę. Szczerze mówiąc myślę sobie, iż klub w końcu kiedyś ruszy i to moim zdaniem na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:47, Be-Yacz napisał:

Spam? Dobry jesteś. Wypowiedziałem się co myśle o KGC i Cenedze.


Ale zbyt wielu argumentów przy tym nie użyłeś, więc jest to traktowane jako spam. Też mam zastrzeżenia do klubu i staram się to na swój sposób argumentować. A poza tym prawdopodobnie nie będzie Klubu gracza Cenega. nazwa zmieni się chyba na Kompania Graczy. Gdzieś to czytałem, tylko dokładnie nie pamiętam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 08:39, bartekadamus napisał:

Ehh... czy Wy też czekacie już ponad 2 tygodnie

Ja czekam już ponad miesiąc ale jak Paoro napisał jak do innych doszły to i do mnie dojdą :P Wiecie jaka jest Poczta Polska czasami pewne rzeczy idą rok ... bądź też jest druga możliwość że o mnie zapomnieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega w tych kartach rejestracyjnych używa nazwy "Kompania Graczy". Super, szkoda, że na stronie dalej to jet Klub Gracza... mam 360 punktów, mógłbym sobie za to wziąć porządny headset albo ten fajny futerał na PC, w sklepach jest za 70zł. Ale nie, bo nie umieją zrobić linków do zamawiania na stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:52, Konrades napisał:

> Ehh... czy Wy też czekacie już ponad 2 tygodnie
Ja czekam już ponad miesiąc ale jak Paoro napisał jak do innych doszły to i do mnie dojdą :P
Wiecie jaka jest Poczta Polska czasami pewne rzeczy idą rok ... bądź też jest druga możliwość
że o mnie zapomnieli ...


Gry zarejestrowałem w dzień premiery nowego rzutu KK, maile z info o otrzymaniu nagrody dostałem i ... to by było na tyle. Poczekam sobie, ale dobrego wrażenia na mnie to nie robi :/ Jak w ten sposób będą rozsyłane nagrody z Kompanii/klubu (gdy wreszcie ruszy, o ile ruszy)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 15:49, mroczny mrok napisał:

Ale zbyt wielu argumentów przy tym nie użyłeś, więc jest to traktowane jako spam. Też mam zastrzeżenia
do klubu i staram się to na swój sposób argumentować. A poza tym prawdopodobnie nie będzie
Klubu gracza Cenega. nazwa zmieni się chyba na Kompania Graczy. Gdzieś to czytałem, tylko dokładnie
nie pamiętam gdzie.


No wiesz, jedynym argumentem który moge powiedzieć przeciw KGC jest to, że... nie istnieje!

PS. Od upominania są moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 17:09, hehe napisał:

Minął miesiąc, a tu słuchawek ani widu ani słychu. Cenega zawsze może zwalić winę na pocztę...

Jeszcze nie słyszałem, żeby poczta tak nawalała w tylu przypadkach, ale wszystkie przesyłki wiąże jeden element i myślę, że każdy detektyw-amator dojdzie co to za rzecz :).

boogie95 -> tych nagród, na które ludzie zdążyli w ciągu roku uzbierać punkty nie będą w stanie nawet załatwić w krótkim czasie, a co dopiero wysłać. Wyszłoby na to, że muszą powysyłać w krótkim czasie pewnie kilka tysięcy sztuk różnego sprzętu, od drogich głośników po duperelki. Nie chce mi się wierzyć, że są w stanie na starcie nadgonić takie zaległości po prostu ze względów organizacyjno-logistycznych. A doskonale zdają sobie sprawę ze skali problemu, bo bazę zarejestrowanych gier mają i orientują się w ilości punktów jakie ludzie zgromadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 00:34, Melchah napisał:

tych nagród, na które ludzie zdążyli w ciągu roku uzbierać punkty nie
będą w stanie nawet załatwić w krótkim czasie, a co dopiero wysłać. Wyszłoby na to, że muszą
powysyłać w krótkim czasie pewnie kilka tysięcy sztuk różnego sprzętu, od drogich głośników
po duperelki. Nie chce mi się wierzyć, że są w stanie na starcie nadgonić takie zaległości
po prostu ze względów organizacyjno-logistycznych. A doskonale zdają sobie sprawę ze skali
problemu, bo bazę zarejestrowanych gier mają i orientują się w ilości punktów jakie ludzie
zgromadzili.


Albo po prostu ograniczą liczbę dostępnych nagród dziennie/tygodniowo/miesięcznie do pewnej liczby, której będą mogli stawić czoło. Ale wtedy to już kto pierwszy, ten lepszy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już dostałem owe słuchawki. Nawet fajnie wyglądają i grają, tylko troch maja małe muszle. Ciężko sie przyzwyczaić. Ogólnie wszystko na plus oprócz dostawy: ile to może trwać?! Także pocieszam tych którzy jeszcze "cierpliwie" czekają, nie martwcie się, dojdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 00:34, Melchah napisał:

bazę zarejestrowanych gier mają i orientują się w ilości punktów jakie ludzie
zgromadzili.


Nie wspominając już o tych, którzy gry rejestrować przestali - jak z lewej podpisany. Stwierdziłem, że lepiej je będzie przetrzymać, może przy okazji jakiejś promocji w stylu ostatniej (ze słuchawkami), będą bardziej przydatne.
A nie powiem, wspomniana "super oferta" wkurzyła mnie nieźle; za uzbieraną ilość punktów powinienem być w stanie wymienić punkty na coś równie, albo i bardziej wartościowego. Tymczasem okazało się, że moje gry są "spalone" - bo zarejestrowano je rok wcześniej. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że Klubu Gracza prędko nie będzie - promocja ta była totalnie oderwana od całej idei KG, była niejako równoległym, acz mniejszym Klubem - stworzonym po to, by lekko zaspokoić "głód" na pełnowymiarowy KG.

Nie zmienia to faktu, że Cenegę - jako wyłącznie wydawcę gier, w oderwaniu od sfery marketingowej - po prostu lubię. Za ofertę samych gier, jak i ofertę językową ;-) wewnątrz programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, a czy nie lepiej zacząć działać? Nie tak dawno w CDA był artykuł o programach lojalnościowych. Osoba pisząca (nie pamiętam kto) nadmieniała że chętnie pomoże w rozwiązaniu problemu, ponieważ mają (CDA) dobry kontakt z dystrybutorami. Jakiś list do redakcji, i myślę po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był to Qn''ik w nr majowym. Nawet jest wyszczególnione: "Jeśli jakiś problem będzie się powtarzał (...) vide Klub Gracza Cenegi na pewno się tym zajmiemy." Może to jest myśl: przecież Cenedze na forum nie można dać do zrozumienia jakie jest oczekiwanie na ten Klub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować